Wątek Wątek: Udział w innych teleturniejach
Szaradzista777
Forumowicz
**

15 sierpnia 2017 r., godz. 05:29

Mam takie pytanie może ktoś z Was się orientuję dlaczego ponoć nie można wziąć udziału w innych teleturniejach  np Postaw na Milion ,jak wcześniej wystąpiło się np w 1z10?
Oglądając kiedyś parę odcinków programu Tylko Ty i Postaw na Milion spostrzegłem kilka znanych twarzy z teleturniejów.
1201
Weteran forum

15 sierpnia 2017 r., godz. 10:51

W castingowych teledurniejach wszystko zależy od łaski produkcji jak i uczciwości graczy w kwestii przyznawania się do swojej tt przeszłości.

Reguły znamy, nie jesteśmy na wczasach...
Gregorios5
Starszy forumowicz

15 sierpnia 2017 r., godz. 11:56

Mam takie pytanie może ktoś z Was się orientuję dlaczego ponoć nie można wziąć udziału w innych teleturniejach  np Postaw na Milion ,jak wcześniej wystąpiło się np w 1z10?
Oglądając kiedyś parę odcinków programu Tylko Ty i Postaw na Milion spostrzegłem kilka znanych twarzy z teleturniejów.
Nie można, ale tylko chyba przez rok, nie dożywotnio. Druga kwestia to uczciwość graczy.
mirabelka
Starszy forumowicz

30 sierpnia 2017 r., godz. 20:54

Niestety , tam gdzie gra toczy się o wysoką stawkę  Endemol nie dopuszcza graczy z doświadczeniem. W postaw na milion nie było głównej wygranej , a te w miarę duże trafiają się bardzo rzadko. Łatwiej manipulować człowiekiem , który pierwszy raz staje przed kamerą  Chichot  Ciekawe jak będzie w ścianie ? To też Endemol  Smutny
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//