Wątek Wątek: Prześladowany przez CIA agencję wywiady ameryki
Gondekkamil
Użytkownik
*

14 lipca 2017 r., godz. 02:04

Jestem prześladowany przez CIA agencję wywiady ameryki

Dzisiaj o 01:59

Wszystko zaczęło się od dochodzenia które było przeciwko mnie prowadzone w sprawie śmierci koleżanki. Sprawa była trudna dla polskiej policji (zawsze za wszelką cenę chcą udowodnić wine) i trafiła do Ameryki. Tam pod wpływem kilku zdarzeń trafiła do CIA. Odkąd poznałem ich tajemnice szpiegowskie to zaczeli się nademna znecac. Dwa razy wsadził mnie do szpitala psychiatrycznego. Za sprawą ludzi których zastraszali wszczepili im słuchawki których nie da się zdjąć.
Łącznie mogę naliczyc ok 70 osób z tymi słuchawkami. Niektórzy mają soczewki kontaktowe  (nanotechnologia)
Które w czasie rzeczywistym przekazuje im obraz takie kamerki.
Znam ich tajemnice szpiegowskie m.in
Muchy które latają w rytm muzyki tak się komunikują że mną w sumie to nie wszystko jest tego sporo ale za dużo pisania. Zależy mi na tym aby sprawą trafiła do telewizji bo oni ciągle wszczepiaja tą nanotechnologi ludzia pod pretekstem dochodzenia .
Nawet nie wiem czy ktoś to przeczyta bo oni kontrolują mój telefon, Facebooka i inne portale.
Całą historia jest dość długa bo rozpoczęła się jakieś 1.5 roku temu i trwa do dziś dalej z nimi rozmawiam przez telewizor telefon radio za pomocą przekazu myśli taki sposób komunikowania się dość prosty ale musiał bym to wszystko przekazać ustnie i wytlumaczyc na czym  to polega jakiemuś reporterowi.

Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//