Wątek Wątek: Turniej Mistrzów
tv_fan
Forumowicz
**
Wiadomości: 83

22 kwietnia 2017 r., godz. 21:07

I czy na zaproszenie mogą liczyć osoby ze 140+ sprzed kilkunastu lat?
Mim NN
Weteran forum
*****
Wiadomości: 2.676

22 kwietnia 2017 r., godz. 21:09

To na razie wszystko, co wiem.
dochtor
Forumowicz
**
Wiadomości: 86

23 kwietnia 2017 r., godz. 11:34

Panu Mimu, oj pleciuga z Pana Mrugnięcie Ja bym mimo wszystko pozostawił produkcji kwestię organizacji turnieju i wysyłania zaproszeń do zawodników Mrugnięcie Ale skoro temat ruszony, to tak - podczas wczorajszych eliminacji pani, która mnie egzaminowała przekazała, że jest w planach rozegranie turnieju mistrzów. Plany są już dosyć skrystalizowane - miałaby to być edycja mistrzowska rozegrana przed przerwą zimową, kryterium kwalifikacji stanowić mają punkty zdobyte w poszczególnych odcinkach (do tych 140+ nie przywiązywałbym się zbytnio, odniosłem wrażenie, że to bardzo wstępne kalkulacje). Co do pytania Tv fan: targetem są zawodnicy z wszystkich dotychczasowych edycji. Co wyjdzie z tego pomysłu zobaczymy, pozostaje nam trzymać kciuki za organizatorów Uśmiech
pirx
Forumowicz
**
Wiadomości: 13

24 kwietnia 2017 r., godz. 07:19

Nie wiem czy to standard, ale podczas eliminacji Pan egzaminator pytał o ilość punktów zdobytych w poprzednim występie. Otrzymałem również informację, że być może nie będę musiał czekać pełnych 4 lat (czyli wiosna 2018 r.) i zaproszenie przyjdzie jeszcze na nagrania jesienne.
pawelg94
Forumowicz
**
Wiadomości: 34

23 lipca 2017 r., godz. 20:50

Czy turniej się odbędzie czy też nie, jeszcze nie wiemy, pozwoliłem sobie jednak stworzyć hipotetyczny ranking najlepszych 200 zawodników "Jednego z dziesięciu", którzy w takim turnieju mogliby wystąpić. Podczas tworzeniu rankingu korzystałem z danych, które kiedyś na forum wrzucał użytkownik error oraz z informacji na wikipedii.

Ranking układałem według następujących kryteriów:
1. Zawodnicy, którzy wygrali WF:
- jeśli liczba wygranych WF jest taka sama, to decyduje liczba zdobytych nagród za największą liczbę punktów
- jeśli liczba zdobytych nagród za największą liczbę punktów jest taka sama, to decyduje suma wszystkich punktów, które zawodnik zdobył we wszystkich występach, które przyniosły mu którąś z nagród WF
- jeżeli suma tychże punktów jest taka sama, to decydują kolejno:
a) liczba zdobytych punktów w innych WF, w których zawodnik nie zdobył żadnej nagrody, ale w których awansował do finałowej trójki
b) liczba punktów zdobytych podczas wygrania zwykłego odcinka (pod uwagę brany jest tylko najlepszy występ gracza)
c) liczba punktów zdobytych w finale zwykłego odcinka, którego zawodnik nie wygrał (pod uwagę również brany jest tylko najlepszy występ gracza
2. Zawodnicy, którzy nigdy nie wygrali WF, ale zdobyli nagrodę za największą liczbę punktów - w przypadku sytuacji remisowych decydują te same kryteria, co wyżej
3. Zawodnicy, którzy nigdy nie zdobyli żadnej nagrody w WF:
- decyduje liczba punktów zdobyta podczas wygrania zwykłego odcinka (brany pod uwagę jest jedynie najlepszy występ gracza) - w przypadku sytuacji remisowych decydują te same kryteria, co wyżej.

Zachęcam do poprawiania rankingu, jeżeli pominąłem kogoś, kogo osiągnięcia są znane albo jeśli pomyliłem się w obliczeniach.

Ranking TOP 200:

1. Piotr Bruc - 2 wygrane WF (303 i 826 pkt) i 3 nagrody za największą liczbę punktów (303, 293 i 826 pkt)
2. Dominik Rauer - 2 wygrane WF (504 i 834 pkt, razem 1338 pkt) i 2 nagrody za największą liczbę punktów (504 i 834pkt)
3. Stanisław Beszczyński - 2 wygrane WF (305 i 644 pkt, razem 949pkt) i 2 nagrody za największą liczbę punktów (305 i 644 pkt)
4. Mariusz Małgorzaciak - 2 wygrane WF (335 i 555pkt, razem 890pkt) i 2 nagrody za największą liczbę punktów (355 i 555 pkt)
5. Jerzy Grygiel - 2 wygrane WF (473 i 245pkt, razem 718pkt) i nagroda za największą iczbę punktów (473pkt)
6. Bogusław Lewandowski - 2 wygrane WF (335 i 375pkt, razem 710pkt) i nagroda za największą liczbę punktów (375pkt)
7. Grażyna Klimowicz-Bożko - 2 wygrane WF (353 i 303pkt, razem 656pkt) i nagroda za największą liczbę punktów (353pkt)
8. Piotr Żelazko - 2 wygrane WF (235 i 404pkt, razem 639pkt) i nagroda za największą liczbę punktów (404pkt)
9. Bohdan Waydyk - 2 wygrane WF (314 i 304pkt, razem 618pkt) i nagroda za największą liczbę punktów (314pkt)
10. Jarosław Kubik - wygrany WF (534pkt) i 2 nagrody za największą liczbę punktów (534 i 654pkt, razem 1188pkt)
11. Paweł Bończyk - wygrany WF (585 pkt) i 2 nagrody za największą liczbę punktów (423 i 585pkt, razem 1008pkt)
12. Karol Śledź - wygrany WF (486pkt) i 2 nagrody za największą liczbę punktów (486 i 335 pkt, razem 821pkt)
13. Krzysztof Romańczak - wygrany WF (314pkt) i nagroda za największą liczbę punktów (493pkt) - razem 807pkt
14. Mirosław Mięsowicz - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (676pkt)
15. Bogusław Łojczyk - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (666pkt)
16. Jacek Przybysiak - wygrany WF (345pkt) i nagroda za największą liczbę punktów (305pkt) - razem 650pkt
17. Karol Romaszko - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (644pkt)
18. Rafał Olczak - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (585pkt)
19. Tomasz Guzek - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (525pkt)
20. Witold Banaszkiewicz - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (514pkt)
21. Michał Markiewicz - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (484pkt)
22. Jolanta Syganiec - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (476pkt)
23. Kamil Szwaba - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (474pkt)
24. Danuta Bzdawka - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (463pkt)
25. Jakub Gach - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (455pkt)
26. Marek Krukowski - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (415pkt)
27. Fryderyk Demczuk - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (402pkt)
28. Jacek Cieślak - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (384pkt)
29. Andrzej Dudek - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (375pkt)
30. Jan Helak - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (366pkt)
31. Tadeusz Kurak - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (355pkt)
32. Waldemar Pieńkowski - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (354pkt)
33. Stanisław Krajewski - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (324pkt)
34. Jarosław Załęski - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (322pkt)
35. Jarosław Malec - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (313pkt)
36. Jakub Maniara - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (303pkt)
37. Wiesław Bejda - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (295pkt)
38. Krystyna Wegner - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (294pkt)
39. Tomasz Niechoda - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (293pkt)
40. Jan Małek - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (284pkt)
41. Wiesław Chwajta - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (282pkt)
42. Stanisław Prajsnar - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (274pkt)
43. Daniel Mandela - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (272pkt)
44. Andrzej Pawlik - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (224pkt)
45. Bogusława Soboń - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (223pkt)
46. Michał Haładyj - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (214pkt)
47. Małgorzata Łoboda - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (212pkt)
48. Dariusz Janicki - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (204 pkt)
49. Piotr Karski - wygrany WF i nagroda za największą liczbę punktów (193pkt)
50. Miłosz Rosiak - wygrany WF (524pkt)
51. Adam Różycki - wygrany WF (402pkt)
52. Jacek Poprawiak - wygrany WF (396pkt)
53. Marcin Kotulski - wygrany WF (383pkt)
54. Zbigniew Glapa - wygrany WF (365pkt)
55. Ewa Nowicka - wygrany WF (344pkt)
56. Aleksander Borowski - wygrany WF (302pkt)
57. Grzegorz Walczak - wygrany WF (273pkt)
58. Włodzimierz Piasecki - wygrany WF (264pkt)
59. Wiesław Noga - wygrany WF (245pkt)
60. Tadeusz Orzeł - wygrany WF (244pkt)
61. Wojciech Pluta - wygrany WF (233pkt)
62. Zbigniew Polański - wygrany WF (212pkt), awans do finałowej trójki zwykłego odcinka (32pkt)
63. Arkadiusz Dziublak - wygrany WF (212pkt)
64. Witold Dziuba - wygrany WF (202pkt)
65. Sławomir Paprocki - wygrany WF (194pkt)
66. Anna Rychlicka - wygrany WF (185pkt)
67. Stanisław Słowik - wygrany WF (184pkt)
68. Jacek Gawrych - wygrany WF (164pkt)
69. Jan Ziętal - wygrany WF (163pkt)
70. Stefan Kisielewski - wygrany WF (145pkt)
71. Dariusz Godoś - nagroda za największą liczbę punktów (724pkt)
72. Kamila Perczak - nagroda za największą liczbę punktów (493pkt)
73. Leszek Bednarek - nagroda za największą liczbę punktów (484pkt)
74. Marian Gorgoń  - nagroda za największą liczbę punktów (476pkt)
75. Wojciech Praefort - nagroda za największą liczbę punktów (425pkt)
76. Błażej Jagiełło - nagroda za największą liczbę punktów (414pkt)
77. Mirosław Okraska - nagroda za największą liczbę punktów (394pkt)
78. Tomasz Rupacz - nagroda za największą liczbę punktów (375pkt)
79. Ewa Wyciślak - nagroda za największą liczbę punktów (373pkt)
80. Tomasz Orzechowski - nagroda za największą liczbę punktów (355pkt)
81. Andrzej Zubala - nagroda za największą liczbę punktów (345pkt)
82. Tadeusz Mazurkiewicz - nagroda za największą liczbę punktów (332pkt)
83. Grzegorz Deszczak - nagroda za największą liczbę punktów (325pkt)
84. Stanisław Gajos - nagroda za największą liczbę punktów (305pkt)
85. Grzegorz Datkiewicz - nagroda za największą liczbę punktów (302pkt)
86. Andrzej Skieterski  - nagroda za największą liczbę punktów (294pkt)
87. Andrzej Milewski - nagroda za największą liczbę punktów (275pkt)
88. Hubert Wenda - nagroda za największą liczbę punktów (242pkt)
89. Paweł Glac - nagroda za największą liczbę punktów (235pkt)
90. Bogusław Majewski - nagroda za największą liczbę punktów (234pkt)
91. Jarosław Orlański - nagroda za największą liczbę punktów (221pkt)
92. Janusz Chwałek - nagroda za największą liczbę punktów (192pkt)
93. Wiesław Czapla - nagroda za największą liczbę punktów (164pkt)
94. Michał Płaczkiewicz - wygrany zwykły odcinek (403pkt)
95. Krzysztof Gliński - wygrany zwykły odcinek (383pkt)
96. Piotr Sopke - wygrany zwykły odcinek (332pkt)
97. Jakub Bogucki - wygrany zwykły odcinek (302pkt)
98. Grzegorz Chrzanowski - wygrany zwykły odcinek (301pkt)
99. Wojciech Radecki - wygrany zwykły odcinek (293pkt), awans do finałowej trójki WF (455pkt)
100. Adam Chojnowski - wygrany zwykły odcinek (293pkt)
101. Józef Olejnik - wygrany zwykły odcinek (292pkt)
102. Krzysztof Garlej - wygrany zwykły odcinek (283pkt)
- Marcin Mazur - wygrany zwykły odcinek (283pkt)
104. Wojciech Szymczak - wygrany zwykły odcinek (281pkt)
105. Przemysław Piwowarczyk - wygrany zwykły odcinek (273pkt)
- Przemysław Radziszewski - wygrany zwykły odcinek (273pkt)
107. Barbara Wilmanowicz - wygrany zwykły odcinek (272pkt)
108. Andrzej Cegiełka - wygrany zwykły odcinek (262pkt)
109. Jonasz Godoś - wygrany zwykły odcinek (261pkt)
110. Grażyna Zimka - wygrany zwykły odcinek (263pkt)
111. Marek Dalecki - wygrany zwykły odcinek (253pkt)
112. Piotr Setkowicz - wygrany zwykły odcinek (251pkt)
113. Zbigniew Opioła - wygrany zwykły odcinek (243pkt)
114. Henryk Bzdawka - wygrany zwykły odcinek (242pkt), awans do finałowej trójki WF (343pkt)
115. Cezary Graczyk - wygrany zwykły odcinek (242pkt), awans do finałowej trójki WF (314pkt)
116. Filip Wojciechowski  - wygrany zwykły odcinek (242pkt)
117. Jacek Liszewski - wygrany zwykły odcinek (233pkt)
118. Andrzej Karalus - wygrany zwykły odcinek (232pkt), awans do finałowej trójki WF (314pkt)
119. Józef Pszczółka - wygrany zwykły odcinek (232pkt), awans do finałowej trójki WF (194pkt)
120. Mateusz Łapiński - wygrany zwykły odcinek (232pkt)
- Paweł Wójcik - wygrany zwykły odcinek (232pkt)
122. Andrzej Barwicki - wygrany zwykły odcinek (231pkt), awans finałowej trójki WF (413pkt)
123. Adam Cejrowski - wygrany zwykły odcinek (231pkt)
- Witold Stołecki - wygrany zwykły odcinek (231pkt)
125. Maciej Nowicki - wygrany zwykły odcinek (223pkt)
126. Halina Haraburda - wygrany zwykły odcinek (222pkt)
- Marek Nasiadka - wygrany zwykły odcinek (222pkt)
- Andrzej Olczak - wygrany zwykły odcinek (222pkt)
- Miłosz Pieńkowski - wygrany zwykły odcinek (222pkt)
130. Anna Sowińska - wygrany zwykły odcinek (213pkt), awans do finałowej trójki WF (406pkt)
131. Jerzy Józefowicz - wygrany zwykły odcinek (213pkt), wygrany zwykły odcinek (82pkt)
132. Zbyszko Górczak - wygrany zwykły odcinek (213pkt), wygrany zwykły odcinek (81pkt)
133. Mariusz Knapiński - wygrany zwykły odcinek (213pkt)
- Mariusz Knapiński - wygrany zwykły odcinek (213pkt)
135. Anna Chilewicz - wygrany zwykły odcinek (212pkt), awans do finałowej trójki WF (216pkt)
136. Piotr Byrski - wygrany zwykły odcinek (212pkt)
- Jakub Ciechulski - wygrany zwykły odcinek (212pkt)
- Karol Czarnecki - wygrany zwykły odcinek (212pkt)
- Jarosław Gawęcki - wygrany zwykły odcinek (212pkt)
- Piotr Tysarczyk - wygrany zwykły odcinek (212pkt)
- Andrzej Tylek - wygrany zwykły odcinek (212pkt)
- Krzysztof Zieliński - wygrany zwykły odcinek (212pkt)
143. Jerzy Weżgowiec - wygrany zwykły odcinek (211pkt), wygrany zwykły odcinek (152pkt)
144. Wiesław Pietrasik - wygrany zwykły odcinek (211pkt)
- Przemysław Pszczoła - wygrany zwykły odcinek (211pkt)
- Ryszard Święczkowski - wygrany zwykły odcinek (211pkt)
147. Marcin Pełczyński - wygrany zwykły odcinek (203pkt), awans do finałowej trójki WF (286pkt)
148. Eliza Wójcik - wygrany zwykły odcinek (203pkt), awans do finałowej trójki WF (275pkt)
149. Andrzej Kowalczuk - wygrany zwykły odcinek (203pkt), wygrany zwykły odcinek (132pkt)
150. Marek Komenda - wygrany zwykły odcinek (203pkt)
- Aleksander Ożóg - wygrany zwykły odcinek (203pkt)
- Jarosław Szumański - wygrany zwykły odcinek (203pkt)
- Zdzisław Ziembowicz - wygrany zwykły odcinek (203pkt)
154. Marek Jaworski - wygrany zwykły odcinek (202pkt), awans do finałowej trójki WF (285pkt)
155. Paweł Jackowski - wygrany zwykły odcinek (202pkt), awans do finałowej trójki WF (234pkt)
156. Krzysztof Adamczyk - wygrany zwykły odcinek (202pkt), awans do finałowej trójki WF (215pkt)
157. Sławomir Grzeszczyk - wygrany zwykły odcinek (202pkt)
- Marian Kwaśniewski - wygrany zwykły odcinek (202pkt)
- Sławomir Lesiak - wygrany zwykły odcinek (202pkt)
- Jan Plutecki - wygrany zwykły odcinek (202pkt)
- Grzegorz Retka - wygrany zwykły odcinek (202pkt)
- Andrzej Ślęczek - wygrany zwykły odcinek (202pkt)
163. Wojciech Bogdan - wygrany zwykły odcinek (201pkt)
- Waldemar Feliksik - wygrany zwykły odcinek  (201pkt)
165. Wiesław Gołębiewski - wygrany zwykły odcinek (193pkt)
- Roman Lewandowski - wygrany zwykły odcinek (193pkt)
- Bogusław Mosior - wygrany zwykły odcinek (193pkt)
- Paweł Prostojanek - wygrany zwykły odcinek (193pkt)
- Bartosz Wesołowski - wygrany zwykły odcinek (193pkt)
170. Miłosz Młynarz - wygrany zwykły odcinek (192pkt), awans do finałowej trójki WF (354pkt)
171. Robert Strzemieczny - wygrany zwykły odcinek (192pkt), awans do finałowej trójki WF (253pkt)
172. Edward Rakszewski - wygrany zwykły odcinek (192pkt), wygrany zwykły odcinek (123pkt)
173. Zbigniew Bernat - wygrany zwykły odcinek (192pkt), wygrany zwykły odcinek (103pkt)
174. Jerzy Sladek - wygrany zwykły odcinek (192pkt), wygrany zwykły odcinek (51pkt)
175. Stanisław Hrycyna - wygrany zwykły odcinek (192pkt)
- Karol Sieczak - wygrany zwykły odcinek (192pkt)
- Artur Wądołowski - wygrany zwykły odcinek (192pkt)
178. Michał Michniewicz - wygrany zwykły odcinek (191pkt), awans do finałowej trójki WF (274pkt)
179. Waldemar Paradowski - wygrany zwykły odcinek (191pkt), awans do finałowej trójki WF (202pkt)
180. Paweł Kaczyński - wygrany zwykły odcinek (191pkt)
- Zbigniew Kisiel - wygrany zwykły odcinek (191pkt)
- Kamil Pałos - wygrany zwykły odcinek (191pkt)
- Maciej Smoczyński - wygrany zwykły odcinek (191pkt)
- Mirosław Stasik - wygrany zwykły odcinek (191pkt)
185. Helena Bień - wygrany zwykły odcinek (183pkt), awans do finałowej trójki WF (254pkt)
186. Jacek Zathey - wygrany zwykły odcinek (183pkt), awans do finałowej trójki WF (246pkt)
187. Andrzej Gdula - wygrany zwykły odcinek (183pkt)
- Grzegorz Wielgoszewski - wygrany zwykły odcinek (183pkt)
189. Jerzy Korzeniecki - wygrany zwykły odcinek (182pkt), wygrany zwykły odcinek (142pkt)
190. Marek Mazurek - wygrany zwykły odcinek (182pkt), wygrany zwykły odcinek (93pkt)
191. Paulina Białoząb - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Bogusław Byrski - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Winicjusz Chrzanowski - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Wojciech Chrzanowski - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Mariusz Dorosz - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Dorota Hawro - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Wojciech Kowalczuk - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Tadeusz Piestrzeniewicz - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Władysław Stępień - wygrany zwykły odcinek (182pkt)
- Tadeusz Templewicz - wygrany zwykły odcinek (182pkt)

Lista rezerwowa:

1. Ireneusz Bernacki - wygrany zwykły odcinek (181pkt), awans do finałowej trójki WF (313pkt)
2. Mariusz Kępka - wygrany zwykły odcinek (181pkt), wygrany zwykły odcinek (153pkt)
- Ryszard Wilk - wygrany zwykły odcinek (181pkt), wygrany zwykły odcinek (153pkt)
4. Rafał Kontowski - wygrany zwykły odcinek (181pkt), wygrany zwykły odcinek (113pkt)
5. Tymoteusz Czyrson - wygrany zwykły odcinek (181pkt), awans do finałowej trójki zwykłego odcinka (53pkt)
6. Piotr Kabus - wygrany zwykły odcinek (181pkt)
- Dariusz Liss - wygrany zwykły odcinek (181pkt)
- Henryk Rusjan - wygrany zwykły odcinek (181pkt)
9. Adam Banach - wygrany zwykły odcinek (173pkt), wygrany zwykły odcinek (172pkt)
10. Jan Majewski - wygrany zwykły odcinek (173pkt), wygrany zwykły odcinek (132pkt)


























































Grabowy
Forumowicz
**
Wiadomości: 54

29 października 2017 r., godz. 11:50

Co z tym Turniejem Mistrzów? Będzie? Nie będzie?
Ma ktoś jakieś informacje?
tamizdat
Stary wyjadacz
****
Wiadomości: 591

29 października 2017 r., godz. 13:02

Dawno, dawno temu był sobie szaman u Apaczów. Pytają go jaka będzie zima w tym roku, oj ostra, zbierajcie chrust. Ale zima była łagodna, i tak kilka lat z rzędu. Się Apacze lekko zirytowali i powiedzieli szamanowi, że jak i w tym roku nie trafi z prognozą to przestaje być szamanem. No to szaman cichcem wysłał list do Instytu Meteorologii z pytaniem jaka w tym roku ma być zima. Ostra, odpisali. Skąd wiecie, zapytał szman? Bo Apacze od lat chrust zbierają:)
Tak mi się ten dowcip z brodą przypomniał jak czytam te wpisy o turnieju mistrzów, a ostatnio ogladałem odcinek 1z10 gdzieś z 80 tych serii, w którym prowadzący mówił, że "od jakiegoś czasu myślą o zorgranizowaniu turnieju mistrzów" Chichot
Grabowy
Forumowicz
**
Wiadomości: 54

29 października 2017 r., godz. 15:48

Tak czułem, że to się nie może udać, chociaż przez chwilę miałem nadzieję.
wojtek123
Forumowicz
**
Wiadomości: 48

3 listopada 2017 r., godz. 20:59

Co z tym Turniejem Mistrzów? Będzie? Nie będzie?
Ma ktoś jakieś informacje?


A co z tymi zawodnikami, którzy zdobyli ponad 200p., ale odcinka nie wygrali ?
pawelg94
Forumowicz
**
Wiadomości: 34

3 listopada 2017 r., godz. 21:50

"To jest uzależnione od konkretnych decyzji, póki co ich brak." - p. Krzysztof Staszewski.

Czyli tak naprawdę nie wiadomo nic, ale nie ma chyba co sobie robić nadziei.
Strony: 1 [2]   Do góry
Zaloguj się
//