Wątek Wątek: Turniej Mistrzów
baton7.50
Stary wyjadacz

9 lutego 2017 r., godz. 02:18

Otwarty list do producentów 1z10 w sprawie mistrzowskiej serii teleturnieju                                                                          Szanowni Państwo                                                                                                                                                            Jakiś czas temu redaktor Sznuk ogłosił,że rozważają Państwo zorganizowanie specjalnej,mistrzowskiej serii teleturnieju.Sprawa jednak ucichła ,choć pomysł jest bardzo dobry.Myślę,że warto do niego powrócić.Dobrą okazją będzie zbliżająca się setna seria teleturnieju.Pozwolę sobie podzielić się z Państwem moim pomysłem,jak zorganizować taką serię.Jeżeli zdecydują się  Państwo nagrywać Turniej Mistrzów, to będzie to nawet prostsze od zwykłych serii,gdyż nie będą potrzebne eliminacje.Wystarczy,że pojawi się ogłoszenie o naborze zawodników,a chętnych będzie nadmiar.Zaletą mojego pomysłu jest przejrzysty i sprawiedliwy sposób wybierania uczestników.Do udziału uprawnieni byliby zawodnicy Wielkich Finałów,a decydowałaby kolejność zgłoszeń.Oczywiście,najlepsi gracze byliby uprzywilejowani.Zwycięzcy WF,zdobywcy nagród za największą liczbę punktów i wielokrotni uczestnicy WF,którzy nie zdobyli nagród mieliby zapewniony udział.Myślę,że przy odrobinie reklamy mistrzowska seria zgromadziłaby przed ekranami znacznie więcej widzów,a na tym zależy Fanom i Producentom teleturnieju.                                                                                                               Chciałbym też zaproponować nagranie specjalnego odcinka 1z10 w którejś z wiosennych serii.Odcinek byłby podobny do emitowanego jakiś czas temu odcinka z celebrytami i nie uprawniałby zwycięzcy do udziału w WF.Udział braliby jednak gracze,którzy w programach z 2016 roku zdobyli najwięcej punktów.Ta najlepsza dziesiątka z serii 90-96 zagrałaby o tytuł mistrza roku 2016.Jako potencjalny uczestnik,obiecuję,że będzie to bardzo ciekawy odcinek.Od strony organizacyjnej też chyba nie będzie problemu,Fani teleturnieju dostarczą nawet  Państwu listę graczy.                             Leszek Bednarek
1201
Weteran forum

9 lutego 2017 r., godz. 03:02

.Udział braliby jednak gracze,którzy w programach z 2016 roku zdobyli najwięcej punktów.Ta najlepsza dziesiątka z serii 90-96 zagrałaby o tytuł mistrza roku 2016.

O, dzięki.  Duży uśmiech

Reguły znamy, nie jesteśmy na wczasach...
miros12
Stary wyjadacz

9 lutego 2017 r., godz. 03:19

.Udział braliby jednak gracze,którzy w programach z 2016 roku zdobyli najwięcej punktów.Ta najlepsza dziesiątka z serii 90-96 zagrałaby o tytuł mistrza roku 2016.

O, dzięki.  Duży uśmiech
Jak to mówią "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni" Uzależniłeś się od hejtu?  Uśmiech Koniecznie chcesz wkur.... zmobilizować psychofanów.  Uśmiech Uśmiech

... dżentelmen - to ktoś, kto o kocie powie "kot" nawet gdy się o niego potknie...
1201
Weteran forum

9 lutego 2017 r., godz. 17:09

O, dzięki.  Duży uśmiech
Jak to mówią "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni" Uzależniłeś się od hejtu?  Uśmiech Koniecznie chcesz wkur.... zmobilizować psychofanów.  Uśmiech Uśmiech

Widocznie Leszek daje mi możliwość rewanżu. Również wizerunkowego. Chichot

miros12
Stary wyjadacz

9 lutego 2017 r., godz. 18:07

Więc tak, liście koki, bujany fotel, czteropak piwa, do czerwonych spodni jakaś odpowiednia góra. Nie zapomnij przećwiczyć zestawu min i mógłbyś jechać. Co?? Najlepsze będzie po emisji Co?? Pogróżki, nawoływania do linczu, anonimowe pisma do organizatorów itp. Co?? Porobiłeś zrzuty po poprzedniej emisji? Mógłbyś porównać ilość komentarzy, czy psychofanów Ci przybyło. Tomku, do dzieła! Co??

... dżentelmen - to ktoś, kto o kocie powie "kot" nawet gdy się o niego potknie...
1201
Weteran forum

9 lutego 2017 r., godz. 18:30

Don't hate the player hate the game.

Niedługo będą powtórki 97 edycji, więc jeśli zacznę dostawać jakieś wiadomości na FB to znaczy, że mój odcinek leciał. Chichot

Mam nadzieję, że dostanę się do Countdown, ponieważ chciałbym przetestować nowy styl.  Duży uśmiech

miros12
Stary wyjadacz

9 lutego 2017 r., godz. 18:32

Poprzedni wpis był z telefonu, ale jak widzę, wszystkie uśmiechnięte buźki stały się smutne i włos im się zjeżył. Czyżby na myśl o następstwach Twojego udziału?  Chichot

Mim NN
Weteran forum

9 lutego 2017 r., godz. 20:12

Ja bym założył koszulkę "Kraju Polan, powstań z kolan!". I by się działo  Chichot.
1201
Weteran forum

9 lutego 2017 r., godz. 20:15

Ja bym założył koszulkę "Kraju Polan, powstań z kolan!". I by się działo  Chichot.

Chichot

W ogóle Mim to chyba będziesz miał szansę na to niedługo? A przynajmniej chętnie bym Cię zobaczył chociażby w najbliższej edycji Chichot

Mim NN
Weteran forum

22 kwietnia 2017 r., godz. 20:26

Kto zdobył w odcinku 140+, ponoć jeszcze w tym roku może się szykować do udziału w serii turniejowej.
Henri27
Starszy forumowicz

22 kwietnia 2017 r., godz. 20:32

Żartujesz?...Powiedz lepiej w którym odcinku mamy Cię oglądać 99 serii
Gregorios5
Starszy forumowicz

22 kwietnia 2017 r., godz. 20:37

Kto zdobył w odcinku 140+, ponoć jeszcze w tym roku może się szykować do udziału w serii turniejowej.
Prima Aprilis był ok. 3 tygodnie temu. Trochę zaspałeś  Duży uśmiech
Mim NN
Weteran forum

22 kwietnia 2017 r., godz. 21:55

No panowie, nie żartowałbym z takich rzeczy Mrugnięcie. Wieść z dzisiejszych eliminacji.
1201
Weteran forum

22 kwietnia 2017 r., godz. 21:59

Duży uśmiech

error
Starszy forumowicz

22 kwietnia 2017 r., godz. 21:59

Ile $ dla zwycięzcy?

Today Is the Day
Strony: [1] 2   Do góry
Zaloguj się
//