Wątek Wątek: CHCEMY KONTYNUACJI!!! MY! MILIONY POLAKÓW! CHCEMY RANCZO!
Matiox
Użytkownik
*

27 listopada 2016 r., godz. 23:00

To jest wstyd i hańba!!! Kończyć taki serial, który przyniósł wiele dobrego!!! Taka wielka oglądalność, telekamery i inne nagrody! Czy to nie dowód na to, że ten serial jest NAJBARDZIEJ UWIELBIANYM SERIALEM POLAKÓW?! Tyle wspomnień przez tyle lat!!! W mojej rodzinie to już tradycja, że w niedzielne wieczory oglądaliśmy Ranczo! I jestem przekonany, że takich rodzin jest więcej! A Wy sobie po prosu serial zakańczacie! Jakim prawem?! Jakim powodem?! Czy MY widzowie nie mamy nic do powiedzenia?! Jeśli Ranczo nie będzie dalej kontynuowane to ja usuwam wszystkie kanały TVP z mojego telewizora. No bo przepraszam, ale po za MjakMiłość to żadnego sensownego serialu już nie ma Bo nie będę oglądał całymi dniami coraz głupszych kabaretów. Ale trudno. Wy kończycie z Ranczem to ja kończę z TVP. Dziękuję. Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość
Dajan
Użytkownik
*

27 listopada 2016 r., godz. 23:58

Zgadzam się w stu procentach!  TVP przynosi ogromne straty, a oni rezygnują z najlepszego serialu. Widzowie nie  mają już nic do powiedzenia. Tragedia.
Roman52
Forumowicz
**

1 grudnia 2016 r., godz. 18:35

Zgadzam się w stu procentach!  TVP przynosi ogromne straty, a oni rezygnują z najlepszego serialu. Widzowie nie  mają już nic do powiedzenia. Tragedia.
Masz racje.
Mizu
Użytkownik
*

9 grudnia 2016 r., godz. 18:32

masz rację!
całkowitą rację!!!
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//