Wątek Wątek: CHCEMY KONTYNUACJI!!! MY! MILIONY POLAKÓW! CHCEMY RANCZO!
Matiox
Użytkownik
*
Wiadomości: 2

27 listopada 2016 r., godz. 23:00

To jest wstyd i hańba!!! Kończyć taki serial, który przyniósł wiele dobrego!!! Taka wielka oglądalność, telekamery i inne nagrody! Czy to nie dowód na to, że ten serial jest NAJBARDZIEJ UWIELBIANYM SERIALEM POLAKÓW?! Tyle wspomnień przez tyle lat!!! W mojej rodzinie to już tradycja, że w niedzielne wieczory oglądaliśmy Ranczo! I jestem przekonany, że takich rodzin jest więcej! A Wy sobie po prosu serial zakańczacie! Jakim prawem?! Jakim powodem?! Czy MY widzowie nie mamy nic do powiedzenia?! Jeśli Ranczo nie będzie dalej kontynuowane to ja usuwam wszystkie kanały TVP z mojego telewizora. No bo przepraszam, ale po za MjakMiłość to żadnego sensownego serialu już nie ma Bo nie będę oglądał całymi dniami coraz głupszych kabaretów. Ale trudno. Wy kończycie z Ranczem to ja kończę z TVP. Dziękuję. Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość
Dajan
Użytkownik
*
Wiadomości: 2

27 listopada 2016 r., godz. 23:58

Zgadzam się w stu procentach!  TVP przynosi ogromne straty, a oni rezygnują z najlepszego serialu. Widzowie nie  mają już nic do powiedzenia. Tragedia.
Roman52
Forumowicz
**
Wiadomości: 40

1 grudnia 2016 r., godz. 18:35

Zgadzam się w stu procentach!  TVP przynosi ogromne straty, a oni rezygnują z najlepszego serialu. Widzowie nie  mają już nic do powiedzenia. Tragedia.
Masz racje.
Mizu
Użytkownik
*
Wiadomości: 6

9 grudnia 2016 r., godz. 18:32

masz rację!
całkowitą rację!!!
Katarzyna-wroc
Użytkownik
*
Wiadomości: 2

19 maja 2017 r., godz. 20:14

Koniecznie! "Jestem wprost oburzona" albo "To mi się w głowie nie mieści"! Jak można tak nagle zrezygnować z oglądania "Ranczo". Nie mogę wciąż oglądać wszystkie sezony od początku, już trzeci raz oglądam. Ciekawe co by na to Michałowa powiedziała. Aj wstydźcie się, żeby tak widza potraktować, jak niepotrzebną rzecz! Droga TVP, Drogi Panie Reżyserze, Producenci i Szanowni i Cudowni Aktorzy! Domagam się kontynuacji tego wspaniałego serialu.
Ogro
Użytkownik
*
Wiadomości: 1

10 lipca 2017 r., godz. 23:57

Zgadzam się z Wami wszystkimi. Ranczo musi być kontynuowane, gdyż jest kultem naszej polskiej rzeczywistości. Natomiast obawiam się że Kurski i jego ekipa nie nie chcą tego serialu nie będę mówił z jakich powodów. Myślę, że niedługo to się zmieni przyjdą lepsze czasy dla polskiej TVP i wrócimy do  oglądania RANCZO.
BonoIgna
Użytkownik
*
Wiadomości: 1

11 lipca 2017 r., godz. 23:18

Wszystkie sezony dzisiaj zakończone - najlepszy polski serial, ktory powinien byc nadal nagrywany. Wszystkie inne nie dorastaja do stóp !!!!!
Master793
Starszy forumowicz
***
Wiadomości: 160

12 września 2017 r., godz. 13:07

Po pierwsze wszystko się kiedyś kończy po drugie ostatnie sezony nie były już aż tak dobre jak pierwsze delikatnie mówiąc w dodatku aktorzy już mieli dosyć odgrywania ról ( przynajmniej ci główni ) Więc jak wyobrażacie sobie dalej pociągnięcie tego serialu na dobrym poziomie ? Wymienimy główną obsadę całą jak w NDINZ ?  "Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny " . Jak dla mnie jeśliby mieli wrócić na takim poziomie jaki prezentował ostatni sezon ( bez Lucy z wszechobecną polityką jak w Wiadomościach ) to mogą sobie darować . Szkoda sobie psuć dobre wrażenie .
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//