Wątek Wątek: CHCEMY KONTYNUACJI!!! MY! MILIONY POLAKÓW! CHCEMY RANCZO!
Matiox
Użytkownik
*

27 listopada 2016 r., godz. 23:00

To jest wstyd i hańba!!! Kończyć taki serial, który przyniósł wiele dobrego!!! Taka wielka oglądalność, telekamery i inne nagrody! Czy to nie dowód na to, że ten serial jest NAJBARDZIEJ UWIELBIANYM SERIALEM POLAKÓW?! Tyle wspomnień przez tyle lat!!! W mojej rodzinie to już tradycja, że w niedzielne wieczory oglądaliśmy Ranczo! I jestem przekonany, że takich rodzin jest więcej! A Wy sobie po prosu serial zakańczacie! Jakim prawem?! Jakim powodem?! Czy MY widzowie nie mamy nic do powiedzenia?! Jeśli Ranczo nie będzie dalej kontynuowane to ja usuwam wszystkie kanały TVP z mojego telewizora. No bo przepraszam, ale po za MjakMiłość to żadnego sensownego serialu już nie ma Bo nie będę oglądał całymi dniami coraz głupszych kabaretów. Ale trudno. Wy kończycie z Ranczem to ja kończę z TVP. Dziękuję. Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość Złość
Dajan
Użytkownik
*

27 listopada 2016 r., godz. 23:58

Zgadzam się w stu procentach!  TVP przynosi ogromne straty, a oni rezygnują z najlepszego serialu. Widzowie nie  mają już nic do powiedzenia. Tragedia.
Roman52
Forumowicz
**

1 grudnia 2016 r., godz. 18:35

Zgadzam się w stu procentach!  TVP przynosi ogromne straty, a oni rezygnują z najlepszego serialu. Widzowie nie  mają już nic do powiedzenia. Tragedia.
Masz racje.
Mizu
Użytkownik
*

9 grudnia 2016 r., godz. 18:32

masz rację!
całkowitą rację!!!
Katarzyna-wroc
Użytkownik
*

19 maja 2017 r., godz. 20:14

Koniecznie! "Jestem wprost oburzona" albo "To mi się w głowie nie mieści"! Jak można tak nagle zrezygnować z oglądania "Ranczo". Nie mogę wciąż oglądać wszystkie sezony od początku, już trzeci raz oglądam. Ciekawe co by na to Michałowa powiedziała. Aj wstydźcie się, żeby tak widza potraktować, jak niepotrzebną rzecz! Droga TVP, Drogi Panie Reżyserze, Producenci i Szanowni i Cudowni Aktorzy! Domagam się kontynuacji tego wspaniałego serialu.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//