Wątek Wątek: CHCEMY KONTYNUACJI RANCZA!!
Mizu
Użytkownik
*

27 listopada 2016 r., godz. 18:55

Witam.
Ja osobiście razem z moimi koleżankami oglądamy Ranczo. I jesteśmy OBURZONE że chcecie się pozbyć rancza. Ranczo to najlepszy serial jaki powstał.
co to ma być?! Koniec Rancza?! O NIE!
TO JEST HAŃBA ŻEBY TRACIĆ TYLE WIDZÓW!
Wy chyba spadliście ze schodów i uderzyliście się mocno w głowę bo nie wiecie co robicie!
TYLE ludzi KOCHA Ranczo a wy chcecie się go ot tak pozbyć?!
wy nawet nie wiecie ile ludzi płacze przez to, że nie będzie następnych sezonów!
A nawet jeśli wy chcecie kontynuacji Rancza, to do jasnej ciasnej nic nie robicie żeby były kolejne sezony!
a nawet jeśli robicie to SŁABO!
WSTYDŹCIE SIĘ!!
Dominik36pl
Użytkownik
*

27 listopada 2016 r., godz. 22:28

Absolutma racja wreszcie super serial o przyjaźni wzajemnym szacunku, po prostu o hyciu "czlowiekiem" bez mordowania oszukiwania, itp, jedyny taki przy, którym można się odprężyć i w każdym z bohaterów można było odnaleźć cześć siwbie czy kogoś z bliskich oraz dla mnie Wilkowyje to takie mijsce jak raj na ziemi, w którym pragnąłhym żyć, może to mrzonkabale za to jaka piekna...

Ppzdrawiam wszystkich miłośników serialu
P.S.
Sam nie opuściłem ani jednego odcinka
Matiox
Użytkownik
*

27 listopada 2016 r., godz. 23:02

Dokładnie! Wstydźcie się! Brak szacunku i pokory dla widza!
Dajan
Użytkownik
*

28 listopada 2016 r., godz. 00:03

Kolejni widzowie będą się zgłaszać, którzy chcą następnego sezonu. Może petycja do TVP ??
luke19
Użytkownik
*

28 listopada 2016 r., godz. 13:29

Także proszę o kontynuowanie serialu Ranczo. To jest najlepszy serial. A pomysłów na scenariusz na pewno nie zabraknie.
Roman52
Forumowicz
**

1 grudnia 2016 r., godz. 18:33

Ten serial powinien być kontynuowany bo trafiał do ludzi, był ciekawy i robiony w dobry sposób.
dorv8
Użytkownik
*

4 stycznia 2017 r., godz. 00:22

Serial oglądam od pierwszego odcinka, nie wspomnę o powtórkach, które oglądało się po kilka razy w wolnym czasie i zawsze śmiało z zabawnych sytuacji i wydarzeń w serialu. Ma on coś w sobie, jest oparty na tym co ma każdy z nas i przez to trafia do ludzi. Wspaniała obsada. Kiedyś wyczekiwałem niedzieli aż będzie emitowany nowy odcinek, a teraz miałoby nie być RANCZA ?

Wielu ludzi jest przeciwnych żeby zabrakło tego serialu na naszych ekranach i reżyser , jak i TVP powinno coś z tym zrobić, mimo że pobijał wam niejednokrotnie oglądalność wśród innych stacji. NIE POTRZEBNIE REZYGNUJECIE Z EMISJI RANCZA

Pozdrawiam
Addda
Użytkownik
*

12 stycznia 2017 r., godz. 00:38

bardzo proszę o kolejne odcinki i nową serię Rancza. Głupio zrobiliście, że uznaliście że jak Kozioł zostanie prezydentem to musi być koniec serialu. Ja i moja córka i matka, oraz reszta rodziny i znajomych się nie zgadzamy, by ten serial czekała taka śmierć. Nawet Kozioł prezydent zasługuje na kontynuacje. wymyślcie coś, by to zrobić. Ile mamy oglądać powtórki na tvp seriale? Oglądamy ten serial codziennie i czasem wielokrotnie. Leci sobie w tle i po prostu wprawia nas w dobry humor. Ale powiem szczerze, że te ciągłe powrótki już zaczynają trochę irytować i chcemy kontynuacji i czegoś nowego w tym serialu z taką samą obsadą. Bardzo prosimy , bo smutno nam będzie bez Ranczo.
Krystiankowalski123
Użytkownik
*

16 stycznia 2017 r., godz. 18:47

Zlitujcie sie, nie konczcie rancza, duzo mi pomogl ten serial w zyciu, blagam nie konczcie tego.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//