Wątek Wątek: Nowa bohaterka w serialu "Komisarz Alex" zamiast Lucyny! Co sądzicie?
Hurrem
Weteran forum

3 sierpnia 2016 r., godz. 23:41

Ja tam oglądałam, tak jak rexa tam tez byli różni właściciele, nawet polubiłam Michała,
Ja w rexie tylko 2 lub 3 sezony jak był Marc i Niki. Innych już nie oglądałam.

Najpierw cię ignorują, potem sie z ciebie śmieją, następnie z tobą walczą, później wygrywasz Uśmiech
romantyczka
Weteran forum

4 sierpnia 2016 r., godz. 00:15

J lubiłam mosera alexa i tego blondyna wlcha nie pamiętam jak się nazywa. Facet wyleciał w powietrze był w samochodzie to był super odcinek

Nie chciał nikt żeby dzieci walczyły
Nie chciał nikt by co dnia umierały
Lecz powstrzymać ich nikt nie miał siły
Same sobie broń zdobyć umiały
Hurrem
Weteran forum

4 sierpnia 2016 r., godz. 09:21

Ja lubiłam też blondyna ale on był z Niemiec i jego tą partnerke z czarnymi włosami z laboratorium i on grał na gitarze i ogólnie to były ostatnie sezony chyba 10,11 itd.

Najpierw cię ignorują, potem sie z ciebie śmieją, następnie z tobą walczą, później wygrywasz Uśmiech
Hurrem
Weteran forum

4 sierpnia 2016 r., godz. 09:49

https://www.youtube.com/watch?v=obyzN70XXxI
Mówi która minuta.
Ja najbardziej lubiłam 3:06 i 3:43, a i tych z włoch czy tam niemiec 4:13 i 5:10

~Joice
Użytkownik
*

10 sierpnia 2016 r., godz. 14:08

ciesze sie, ze odpisalyscie na watek. ja tez lubilam oryginalna wersje, choc jestem z gatunku tych, co wola polskie produkcje. nie wazne czy to bedzie oryginalna wersja polska, dubbing czy napisy  Mrugnięcie a ta nowa nazywa sie Ewa Krassowska. wczesniej napisalam jakos inaczej.
W  wersji niemiecko-austriacko_wloskiej bardzo lubilam Mosera i tego przed ostatniego  Uśmiech
A mam wiadomosc jeszcze do Jesse (bo ty jestes chyba Czekoladowa), ze pisze opowiadania, ale nie publikuje. moze kiedys.
i za bledy przepraszam Smutny
CzekoladoffaLove
Gość
11 sierpnia 2016 r., godz. 11:43

Właśnie dlatego zmieniłam nazwę - nie jestem CZEKOLADOWA tylko CZEKOLADOFFA!! Znaczy byłam.. xD
Ja nie oglądałam nigdy wersji oryginalnej, więc nie wiem  Chichot I też wolę polskie seriale, tylko albo z dubbingiem albo nasz oryginał  Chichot Napisy nie wchodzą w grę  Spoko
Strony: 1 [2]   Do góry
Zaloguj się
//