Wątek Wątek: Nowa bohaterka w serialu "Komisarz Alex" zamiast Lucyny! Co sądzicie?
~Joice
Użytkownik
*

26 lipca 2016 r., godz. 14:38

Zapewne słyszeliście już, że w serialu "Komisarz Alex" zamiast Lucyny Szmidt (Magdalena Walach) zobaczymy Ewę Kossowską, którą zagra Agnieszka Więdłocha  Niezdecydowany Osobiście jestem niepocieszona tą wiadomością. Bardzo polubiłam Lucynę, a teraz ją przeniosą, bo dostała awans. Szkoda... brakuje mi Marka, a co dopiero Lucynki  Płacz Piszę nawet opowiadania o nich, a teraz, gdy nawet podkomisarz Szmidt zabraknie, nie będzie o czym pisać  Smutny
Tak na marginesie, to Agnieszka Więdłocha jest narzeczoną Antoniego Pawlickiego, czyli naszego komisarza Michała Orlicza  Z politowaniem Nie wiem, czy takie "wspólne" granie dobrze im zrobi, ale ja już nie lubię tej nowej pani podkomisarz  Język Na dodatek scenarzyści dali jej na imię Ewa, jakby innych imion nie było  Złość Pamiętam Ewkę Wilk z odcinków z Markiem i od tamtej pory nie lubię tego imienia  Język
Co sądzicie? Czy nowy sezon przyciąga was przed telewizory? Jak moglibyście opisać nową postać własnymi słowami?
CzekoladoffaLove
Gość
26 lipca 2016 r., godz. 23:07

Sądzę, że "Komisarz Alex" straci widzów  Płacz A jeśli straci ich za dużo, to... nawet nie chcę myśleć!  Zawstydzony
Szkoda, że Lucy odchodzi, ale niestety nasz ukochany serial jest kręcony na licencji, więc nie ma nawet o czym mówić - nasi muszą robić to, co było robione w oryginale  Płacz Chociaż mogliby nie zabierać Lucynki...  Z politowaniem
Swoją drogą - może napiszesz jakieś opowiadanie na forum? Założę się, że Natalka, Asia i Luiza chętnie poczytają  Duży uśmiech Mrugnięcie
romantyczka
Weteran forum

27 lipca 2016 r., godz. 05:58

Skoro opierają się na licencji powinni zmienić też michala. W oryginale właściciel rexa zmienial sie co kilka sezonow. Ja osobiscie lubilam richarda, alexa i tego wloch nie pamiętam imiena. A co do nowej akt o aktorki dajmy jej szansę. Oczywiście szkoda Lucynki ale musimy pogodzić się z jej odejściem

Nie chciał nikt żeby dzieci walczyły
Nie chciał nikt by co dnia umierały
Lecz powstrzymać ich nikt nie miał siły
Same sobie broń zdobyć umiały
CzekoladoffaLove
Gość
27 lipca 2016 r., godz. 14:26

Skoro opierają się na licencji powinni zmienić też michala. W oryginale właściciel rexa zmienial sie co kilka sezonow. Ja osobiscie lubilam richarda, alexa i tego wloch nie pamiętam imiena. A co do nowej akt o aktorki dajmy jej szansę. Oczywiście szkoda Lucynki ale musimy pogodzić się z jej odejściem

Tak jak pogodziliśmy się ze śmiercią Marka  Płacz
Ale w sumie racja - dajmy szansę tej nowej  Język
#calineczka
Weteran forum

Spotkaj się ze mną... jak to się skończy...

1 sierpnia 2016 r., godz. 23:10

Też byłam wkurzona ale damy jej szansę.
Ale w sumie to naprawdę bardzo odpowiedzialni ludzie poznają się w parku i idą ze sobą do łóżka (przeczytałam że tak będzie, w Świecie Seriali).

Cause nothing's forever, and it really matters
To feel there is someone by your side...
CzekoladoffaLove
Gość
1 sierpnia 2016 r., godz. 23:35

Też byłam wkurzona ale damy jej szansę.
Ale w sumie to naprawdę bardzo odpowiedzialni ludzie poznają się w parku i idą ze sobą do łóżka (przeczytałam że tak będzie, w Świecie Seriali).

To właśnie ten fragment doprowadził mnie do szału. Poznaje dziewczynę w parku, a ona daje mu się "przelecieć" za przeproszeniem  Język Żenada. I tak nie oglądam Alexa od momentu śmierci Marka, więc... jestem ciekawa newsów  Język Mrugnięcie
#calineczka
Weteran forum

2 sierpnia 2016 r., godz. 20:57

Faktycznie nie poznaje Michała  Niezdecydowany
W 7 sezonie z Lucy tak iskrzyło jeszcze ten pocałunek na urodzinach a teraz ona wyjeżdża a ten już ma za przeproszeniem panienkę do łóżka. Sorry ale to już jest naprawdę chamskie.
Jeżeli to co on zamierza z nią ,,robić " w czasie tej nocy to ja wyłączam telewizor.
Czytałam ten artykuł i nie było mi do śmiechu.

romantyczka
Weteran forum

2 sierpnia 2016 r., godz. 21:01

Wszystko rozumiem ale jaka dziewczyna idzie z przypadkowo poznanym facetem do lozka. Co? I to po pierwszym spotkaniu żenada.

CzekoladoffaLove
Gość
2 sierpnia 2016 r., godz. 21:49

Dokładnie  Język To jest normalnie nienormalne  Złość Odpowiedzialny, mądry facet nie zaprasza do łóżka kobiety, której nie zna  Złość Twórcy chyba kpią sobie z widzów  Buzia na kłódkę Ja już dawno temu przestałam oglądać i nie żałuję, bo widzę, że ten serial robi się wenezuelską telenowelą dla latynosów  Język Szkoda czasu - wolę pisać wtedy opowiadanka dla was, a nie ślęczeć przed TV patrząc jak się Orlicz, za przeproszeniem "bzyka" z "nową"  Język Masakra  Płacz Czytałam o tym pocałunku w 7 sezonie i (pomimo, że dla mnie Lucy tylko z Mareczkiem  Uśmiech) miałam nadzieję, że Lucynka znajdzie miłość, a teraz nagle wyjeżdża  Złość To nawet nie jest godne pożegnanie tej wspaniałej postaci, bo ponoć w 1 odcinku nowej serii p. Magda Walach już nie zagra  Smutny P. Wesołowskiemu przynajmniej jakoś zaaranżowali, że tak powiem, pożegnanie, a teraz? Katastrofa nad katastrofami, ziemia mi się wali  Język Język Język Szkoda, bo to BYŁ naprawdę fajny serial  Płacz Do połowy trzeciego sezonu był... świetny, a potem zaczęli kręcić, zmieniać i szukać panienek dla Michałka  Język
No nic.. pozostaje nam czekać na nowy sezon i "polubić" tą Ewę  Smutny
#calineczka
Weteran forum

2 sierpnia 2016 r., godz. 22:35

Zgadzam się, we wrześniu w TVP1.
Nadali jej imię Ewa jakby innego nie było  Złość
Zawsze Lucy to była moja ulubiona postać w serialu.

CzekoladoffaLove
Gość
3 sierpnia 2016 r., godz. 00:30

Zgadzam się, we wrześniu w TVP1.
Nadali jej imię Ewa jakby innego nie było  Złość
Zawsze Lucy to była moja ulubiona postać w serialu.

I moja  Uśmiech Zaraz po Mareczku  Buziak
Hurrem
Weteran forum

3 sierpnia 2016 r., godz. 09:24

Powiem szczerze tak po śmierci Marka nie oglądałam komisarza alexa. Fakt obejrzałam odcinki z pocałunkiem i te ostatnie co niedawno leciały. Ale to powtórki czy coś żadnych z Alicją czy tam inną jego babą nie oglądałam. Więc prawdopobnie teraz tez tak bedzie. Odzwyczaiłam sie i już. Miałam ciekawszy serial ale juz sie skończył i klops.

Najpierw cię ignorują, potem sie z ciebie śmieją, następnie z tobą walczą, później wygrywasz Uśmiech
#calineczka
Weteran forum

3 sierpnia 2016 r., godz. 09:47

Ja to w ogóle nie oglądałam śmierci Marka tylko jakoś dawno temu po nakręceniu 7 serii zobaczyłam Komisarza Alexa w tv (odcinek Mordercza Zabawka) i serial mi się spodobał zaczęłam go oglądać bo wcześniej oglądałam tylko Ojca Mateusza. Zaczęłam oglądać powtórki odcinków ale tych z nowszych serii (nie po kolei) i raz wpadłam na pomysł żeby zobaczyć odcinek pierwszy i się zdziwiłam kim jest ten blondyn, dowiedziałam się że on potem umrze. Jednak do dziś nie oglądam tego odcinka bo i tak bym się popłakała. Nadal się nie wzięłam za ten odcinek, nie jestem taka silna. Widziałam na YouTube filmik zatytułowany ,, Śmierć Bromskiego " i wtedy się wzruszyłam. Nadal nie chce zobaczyć tego odcinka.

romantyczka
Weteran forum

3 sierpnia 2016 r., godz. 09:54

Ja tam oglądałam, tak jak rexa tam tez byli różni właściciele, nawet polubiłam Michała,

#calineczka
Weteran forum

3 sierpnia 2016 r., godz. 10:10

https://www.google.nl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/komisarz-alex-660/news-komisarz-alex-nowe-sledztwa-i-nowi-bohaterowie,nId,2244636&ved=0ahUKEwj0i4bm5KTOAhWK0hoKHWRzBEcQqUMIKDAD&usg=AFQjCNHTa-SZAhn-rwlwWCvRL_vQAPbsjA
Jak to przeczytałam to już JEDNA WIELKA WENEZUELSKA TELENOWELA DLA LATYNOSÓW!!!!!!!!!!!!!!!!! Złość

Strony: [1] 2   Do góry
Zaloguj się
//