Wątek Wątek: Zapraszam na bloga o Marku i Lucynie z "Komisarza Alexa"!
CzekoladoffaLove
Gość
1 lipca 2016 r., godz. 21:15

Niedawno założyłam bloga o komisarzu Marku Bromskim i podkomisarz Lucynie Szmidt. Wiem, że większość pewnie przyzwyczaiła się do Michała Orlicza, ale ja i tak chciałabym zaproponować Wam odwiedzenie bloga, może dodanie komentarza pod którymś z opowiadań (włączona funkcja anonimowych komentarzy) albo ocenienie postów  Mrugnięcie Oczywiście do niczego nie zmuszam. Miałam również mały pomysł, by zacząć pisać tutaj, na forum opowiadania, ale byłyby one o wiele krótsze, niż na blogu... Możecie wyrazić zdanie poniżej, zaczekam  Mrugnięcie
Oto link do mojego bloga: http://komisarzalex-lucyna-i-marek.blogspot.com/

PS Opowiadania na forum byłyby oczywiście o Marku, Lucy, Alexie, Puchale i innych  Mrugnięcie Nie wykluczam pojawienia się Michała, jeżeli wyrazicie chęci czytania moich postów zarówno tutaj jak i na blogu  Mrugnięcie  Buziak
#calineczka
Weteran forum

Spotkaj się ze mną... jak to się skończy...

15 lipca 2016 r., godz. 16:52

Ale nie on jest bardzo fajny (blog), bardzo ładny stylistycznie i tak dalej, opowiadania też super Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Cause nothing's forever, and it really matters
To feel there is someone by your side...
~Joice
Użytkownik
*

26 lipca 2016 r., godz. 16:12

Super blog. Szkoda, że nie możesz pisać  Smutny
#calineczka
Weteran forum

Spotkaj się ze mną... jak to się skończy...

26 lipca 2016 r., godz. 19:35

Faktycznie

Cause nothing's forever, and it really matters
To feel there is someone by your side...
CzekoladoffaLove
Gość
27 lipca 2016 r., godz. 22:31

Ale wróciłam  Duży uśmiech Zapraszam na bloga!! Otwarcie nastąpiło w tempie expresowym  Z politowaniem
Renia96
Starszy forumowicz

"Zrób koledze portrecik jak plażuje"

27 lipca 2016 r., godz. 22:33

Super

Wiesz co to jest samotność? Samotność to jest wtedy, kiedy wychodzisz z roboty i jest ci wszystko jedno, w którą stronę pójdziesz. Czy w prawo, czy w lewo... I i tak trafisz do pustego mieszkania.
CzekoladoffaLove
Gość
27 lipca 2016 r., godz. 22:40

Jeżeli chcecie to komentujcie moje opka na forum i na blogu, bo bardzo mi zależy na komentarzach!!  Duży uśmiech
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//