Wątek Wątek: "Wielka gra" wróci?
Mim NN
Weteran forum

10 października 2016 r., godz. 16:49

O dzięki, to akurat w sam raz Uśmiech.
kiss.of.the.dragon
Starszy forumowicz

10 października 2016 r., godz. 17:17

Naprawdę trudno się ostatnio połapać w ramówce TVP, strona teleturnieju na Facebooku podaje, że jednak o 02:31  Z politowaniem Szok
Mim NN
Weteran forum

10 października 2016 r., godz. 18:09

To już mniej istotne, grunt, że o jakiejś ludzkiej dla mnie godzinie.
Mim NN
Weteran forum

11 października 2016 r., godz. 11:43

Widziałem niestety, debilne popisy cwelebrytów. Aż dziw, że nikt tego nie chce oglądać.
kiss.of.the.dragon
Starszy forumowicz

11 października 2016 r., godz. 11:58

Celebryci mieli być tylko w początkowych odcinkach, potem w ich miejsce weszliby zwykli gracze grając oczywiście nie o punkty, tylko o pieniądze.
Mim NN
Weteran forum

11 października 2016 r., godz. 12:28

No nie dali, panie, nie dali rozwinąć tych husarskich skrzydeł biało-czerwonych...
KunszT
Starszy forumowicz

12 października 2016 r., godz. 01:51

Z innej jak to mowia tak zwanej przyslowiowo beczki, ale w temacie teleturniejow efemeryd - przypomnial mi sie format pt. 21. Prowadzil to Rafal "kogo witam kogo goszcze" Rykowski lat temu moze z 15. Pamietam tylko jak przez mgle ze zmylo sie to szybko z anteny w atmosferze sporego skandalu, plotki mowily o jakims przekrecie finansowym. Ktos z Szanownych pamieta albo wystepowal w tym programie?
Mim NN
Weteran forum

12 października 2016 r., godz. 03:14

Format ogólnie był pechowy - amerykański protoplasta doprowadził do zakazu pokazywania quizów telewizyjnych na bodajże 10 lat, a w Polsce owszem producent zwiał z kasą. Siedziałem na widowni jako kandydat do zajęcia miejsca w budce, ale nie wylosowali i tak się moja kariera tam skończyła  Chichot.
Gregorios5
Starszy forumowicz

12 października 2016 r., godz. 08:17

Ktos z Szanownych pamieta albo wystepowal w tym programie?
Byłem na pierwszych eliminacjach do tego teleturnieju. Potraktowałem je jednak tak, jak nasi piłkarze wczoraj Armenię, z tą jednak różnicą, że ja nie nazywam się Lewandowski. Chichot
Psotnik
Użytkownik
*

12 października 2016 r., godz. 09:04

Na czym polegają te eliminacje? Czy to są z konkretnego tematu, tak jak było to w "Wielkiej grze" czy z wiedzy ogólnej?
bogus15
Użytkownik
*

28 października 2016 r., godz. 09:53

Prezes Kurski odpowiedział na pytanie postawione w nazwie tego tematu:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-bez-kolejnych-reaktywacji-dawnych-programow-wieczorynka-i-wielka-gra-nie-wroca
adstipulator
Użytkownik
*

6 sierpnia 2017 r., godz. 13:23

Co z powrotem "Wielkiej Gry"? Zaskakujące jest wstrzymywanie powrotu na antenę w sytuacji, gdy powtórki na TVP Historia mają wysoką oglądalność.
pawelg94
Forumowicz
**

6 sierpnia 2017 r., godz. 23:15

Na początku mówiono o tym, że ma powstać teleturniej "Większa gra", który pewnie znacznie odbiegałby zasadami od starej "Wielkiej gry". Ostatecznie stanęło jednak na tym, że ani "Wielkiej gry", ani "Większej gry" nie będzie. Reaktywowany jest za to teleturniej "Koło fortuny".
terezama
Forumowicz
**

8 sierpnia 2017 r., godz. 10:24

Nie po to Wildstein (z PiS-u)  likwidował "Wielką Grę", by PiS ją przywracał.
Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do góry
Zaloguj się
//