Wątek Wątek: Moi ulubiobi aktorzy z serialu Ranczo. Mam ich nawet sporo
kasia52630
Użytkownik
*

31 grudnia 2015 r., godz. 23:11

[/color][/color][/color][/color]Serial Ranczo odnosi sukcesy. Szkoda będzie, jeżeli 10 sezon Rancza będzie ostatnim sezonem mojego ukochanego serialu. A co do aktorów mam ich troche naj. Oto oni: Ilona Ostrowska(Lucy Wilska), Cezary Żak(wójt, proboszcz, a teraz senator i biskup), Paweł Królikowski(Kusy), Violetta Arlak( Halina Kozioł), Franciszek Pieczka(Stachu Japycz ), Sylwester Maciejewski( Maciej Solejuk ), Katarzyna Żak( Kazimiera Solejuk, żona "Solejuka" ), Artur Barciś( Arkadiusz Czerepach), Marta Lipińska( Michałowa ) , Leon Charewicz( magister z apteki Ryszard Polakowski), Mateusz Rusin( ks. Maciej, wikary), Anna Iberszer( Franczeska ), Agnieszka Pawełkiewicz( Kinga), Magdalena Waligórska( Wioletka Kotecka) ,Marta Chodorowska( Klaudia Kozioł, córka senatora Kozioła i Haliny),Magdalena Kuta(Księgowa Leokadia Czerepach, żona Czerepacha),Grażyna Zielińska( babka zielarka),Emilia Komarnicka( Monika Korczab, agentka Kusego) i Leon Niemczyk[nieżyjoncy](Jan Japycz, brat Stacha Japycza). Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//