Wątek Wątek: CDN
kasianatiola
Użytkownik
*

CDN
31 października 2015 r., godz. 14:46

witam
mam fajny pomysł na powstanie kolejnych odcinków serialu
Jest to przeniesienie do naszych czasów , Warszawskie Powązki....
Wanda stoi nad grobem Bronka .... Wspomina ....i tak zaczyna się kolejna seria .
Dodajcie ciąg dalszy..!!
Grucha
Weteran forum

1 listopada 2015 r., godz. 14:49

...wspomina i duma o tym, jak to kiedyś...
Berta Kirchner
Weteran forum

1 listopada 2015 r., godz. 17:25

produkowali lepsze znicze Uśmiech
Horpyna
Użytkownik
*

3 listopada 2015 r., godz. 23:02

Kocham " Czas Honoru", ale myślę, że już wszystko zostało powiedziane. Ostatnia scena szóstej serii jest, przynajmniej dla mnie, idealnym zakończeniem i chyba nie chciałabym, aby coś jeszcze się działo... Ewentualnie dwa, trzy dłuższe odcinki specjalne o tym, co było krótko przed wojną i we wrześniu 1939.
Ertix
Weteran forum

6 listopada 2015 r., godz. 15:17

Co Wy z tą Wandą? Język
Zależy jeszcze o którą aktorkę Wam chodzi, bo dla mnie to są zupełnie dwie różne postaci. Uśmiech
Grucha
Weteran forum

8 listopada 2015 r., godz. 18:30

No ale co, Bartek?
od Wandy zaczyna się ciąg dalszy wszak Chichot Mrugnięcie
Ertix
Weteran forum

10 listopada 2015 r., godz. 11:47

Nic, nic... Język
Myślałem tylko, że tutaj nikt (poza mną) jej nie lubi.  Język
Rysiu120
Użytkownik
*

26 stycznia 2016 r., godz. 20:42

Michał po opatrzeniu ran odniesionych podczas obławy, ma wyrzuty wobec Matki, dlaczego go ratowała. Michał nie ma już dla kogo żyć. Stracił Jedyną Kobietę, Którą Naprawdę Kochał, a była Nią Celina Dłużewska. Nadal widzi przed sobą ten smutny obraz, ranna Celina osuwająca się w jego objęciach i te słowa "Cela, Cela...". Konarski miał także wyrzuty wobec Władka i Bronka, że kazali mu Ją zostawić w tej knajpie. Michał teraz czeka na śmierć, by znów być z Celiną, już na Zawsze. Bezradna Maria ze łzami w oczach pełni dyżur w szpitalu. Jest lekarzem, ale jakim lekarzem jak nie mogła uratować własnego męża, narzeczonej swojego młodszego syna, wie że wkrótce może stracić samego Michała. Podczas obchodu spostrzega w jednej z sal znajomą twarz. Od razu poznaje Celinę Dłużewską, swoją przyszłą synową. Maria mówi Celinie, że jest matką Michała Konarskiego. Celina natychmiast chce się spotkać z Michałem. Michał nadal leży zapłakany i usypia, nagle uchylają się drzwi. Konarski myśli że to matka lub jego brat. Nagle słyszy głos, który nie należy ani do matki, ani do brata. Nagle otwiera oczy. Michał ujrzał Celinę, obojgu zaszkliły się oczy. Oboje bez zastanowienia padają sobie w objęcia. Michał mówi Celinie, że już Jej nie zostawi i oświadcza się Jej. Dziewczyna przyjmuje oświadczyny, następnie oboje toną w swych objęciach i pocałunkach.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//