Wątek Wątek: Dziewczyny ze Lwowa zamiast Rancza
Roman52
Forumowicz
**

17 października 2015 r., godz. 12:07

Witam, słyszałem ,że serial Dziewczyny ze Lwowa ma być zamiast Rancza to znaczy ,że mają kolejne sezony produkować Dziewczyn ze Lwowa zamiast kolejnych sezonów Rancza. Bez urazy ale dla mnie Ranczo lepsze.
semper fidelis
Starszy forumowicz

19 października 2015 r., godz. 20:22

Jak dla mnie Ranczo jest nie do zastąpienia.  Bardzo lubię Dziewczyny ze Lwowa ale nic nie zastąpi takiej produkcji którą pokochały miliony Polaków za swój niepowtarzalny klimat. Dziewczyny też są super ale od początku wiadomo, że takiego sukcesu nie odniesie ze znanych powodów.

"Starałem się żyć tak abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć niż lękać" - Witold Pilecki

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?"
K.K. Baczyński "Elegia o... [chło
Aurelia65
Użytkownik
*

19 stycznia 2016 r., godz. 20:39

Ranczo ranczem. Ale dziewczyny ze Lwowa też mi się bardzo ciekawie ogląda ;]
kamildrn
Użytkownik
*

11 kwietnia 2016 r., godz. 12:30

Czy nie da się pogodzić jakoś dwóch seriali na raz?
♡Laurka♡
Forumowicz
**

11 kwietnia 2016 r., godz. 20:20

Błagam o szybką pomoc dla dziewczynki. Jeśli ktoś jeszcze nie wpłacił to najlepszy moment. Laura potrzebuje natychmiastowej pomocy. Proszę o nagłaśnianie sprawy. Udostępniajcie profile Laury na facebooku. Liczy się czas i każda złotówka. Błagam o każdą nawet najmniejszą pomoc bo ja nie dam temu dziecku zamknąć się w swoim świecie.
Laura cierpi na zespół aperta. To  rzadka choroba, która występuje raz na 200 tyś urodzeń. Jeśli Laurka nie wpłaci zaliczki o wysokości 170 tyś, może pożegnać się z marzeniami o normalnym życiu. Operacje rozdzielenia szwów czaszkowych musi przejść przed ukończeniem roku. Czasu zostało niewiele. Błagam o jedną złotówke. Gdyby każdy forumowicz przekazał złotówke uzbieralibyśmy sporą kwote.

Laura czeka na twoją pomoc.

Więcej na moim wątku w tematach ogólnych.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//