Wątek Wątek: Muzyka z Ojca Mateusza
anonim331
Użytkownik
*
Wiadomości: 8

12 października 2015 r., godz. 01:34

Jestem niezmiernie rozczarowany nowym sezonem pod tym względem. Nie rozumiem czemu porzucono genialną ścieżkę i zastąpiono tyloma nowymi fragmentami.  Najbardziej mi brakuje kultowego pościgu oraz patetycznego fragmenciku, gdy ktoś zrozumie swój błąd (tu nie jestem pewien, trudno mi opisać ten fragment). Oraz szkoda, że ograniczają rolę księdza a wpychają na siłę wątki obyczajowe (wcześniej starczało czasu nawet na 3 podejrzanyc :Dh).
Pater Mathaeus
Forumowicz
**
Wiadomości: 46


8 grudnia 2015 r., godz. 17:55

Niestety, mam podobne odczucia! O ile nowe kompozycje same w sobie nie są złe, to jednak zdecydowanie przegrywają z klasyczną ścieżką muzyczną, która tworzyła istotną część ogólnego klimatu serialu. Na miejscu twórców nadal czerpałbym głównie ze starszych utworów, a nowe umieszczał dosyć oszczędnie, jako swego rodzaju małe smaczki.
dawqaz
Użytkownik
*
Wiadomości: 2

15 grudnia 2015 r., godz. 23:43

Co do muzyki również zgadzam się że nowe kompozycje zepsuły nieco klimat serialu, z tego co wiem te nowe utwory zostały stworzone przez piotra Komorowskiego a wcześniej muzyka w pełni była Michała Lorenca , także ta zmiana nie wyszła raczej na dobre, miejmy nadzieje że w nowym sezonie twórcy wrócą do sprawdzonych kompozycji, bo powiedzmy sobie szczerze że nie warto psuć tego co dobre
dawqaz
Użytkownik
*
Wiadomości: 2

15 kwietnia 2016 r., godz. 00:12

Mam wrażenie że w tym sezonie jest zdecydowanie więcej starszych , sprawdzonych dobrych kompozycji Mrugnięcie
♡Laurka♡
Forumowicz
**
Wiadomości: 94

10 maja 2016 r., godz. 21:59

Zaliczka na życie!!!

Termin na wpłate zaliczki został przedłużony do końca maja. Zostało 30 tyś do wpłacenia.

Proszę o pomoc dla Laurki!!!
Trzy operacje to koszt 370 tyś. Do końca maja musimy zebrać jeszcze 30 tyś. by potem zebrać jeszcze 190 tyś.

Chcemy ratować główke Laury!!!

Laura rozwija się tak jak inne dzieci w jej wieku. Siada, gaworzy, robi "papa", bawi się książeczkami. Przez zrośnięte szwy czaszkowe możemy to wszstko stracić. Jeśli Laurka nie przejdzie szybko operacji, grozi jej upośledzenie. Śmieszek ma też zrośnięte palce u rączek i nóżek. Przeszkadza jej to w życiu i zabawie. Wyobraź sobie, że masz ręce w krztałcie łyżeczki.

To jest suma do zebrania!!!

Jest to suma do zebrania. Trzeba nagłośnic sprawe. W tym właśnie potrzebuje waszej pomocy. Laura Matuszewska ma dwa profile na facebooku. Jeden prywatny i jedną stronke do polubień. Na prywatnym profilu pisze więcej o Laurze. Zaproście ją do znajomych i udostępniajcie.

Proście o pomoc kogo się da!!!

Laurka potrzebuje pomocy. Jej problemem jest to, że mieszka w małej miejscowości i ma mniejsze sznse na rozgłos niż dzieci z dużych miast. Tylko dzięki dobrym ludziom, takim jak wy, udało nam się zebrać 153,122tyś. To jednak niewiele.


Linki!!!


https://m.youtube.com/watch?v=AH_pzubWXHM

https://m.youtube.com/watch?v=5DYnZLdp65Y

https://m.youtube.com/watch?v=JUnoA5-me0g

Tu można pomagać i przeczytać historie Laury!!!

https://www.siepomaga.pl/lauramatuszewska

http://m.lodz.wyborcza.pl/lodz/1,106512,20015138,ludzie-chca-pomagac-mala-laura-walczy-o-zycie.html?disableRedirects=true

http://mam-serce.org/zbiorki/laura-matuszewska/

Z góry dziękuje  Buziak
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//