Wątek Wątek: 17 sezon Ojciec Mateusz
gall
Forumowicz
**
Wiadomości: 13

23 stycznia 2017 r., godz. 22:31

Witam wszystkich  Uśmiech

Wielkimi krokami zbliża się 17 sezon naszego ,,Ojca Mateusza" Ciekaw jestem jacy aktorzy gościnnie pojawią się w tym popularnym serialu?
gall
Forumowicz
**
Wiadomości: 13

24 stycznia 2017 r., godz. 19:18

Nowi Bohaterowie w nowej serii to :

Adam Adamonis,Katarzyna Zielińska,Mateusz Janicki,Patryk Czeniejewski,Jasper Sołtysiewicz,krzysztof Dracz,Janusz Chabior,Jan Wieteska,Grzegorz Kulikowski,Piotr Nowak,Magdalena Stużyńska,Ada Fijał,Arkadiusz janiczek,Sebastian Stankiewicz,Grazyna Wolszczak,Ewa Szykulska,Katarzyna Ankudowicz,jakub Wesołowski,Katarzyna Cichopek,Paweł Domagała,Elżbieta Jarosik,Konrad Skolimowski,Mateusz Rzeżniczak,Katarzyna Dąbrowska,Jacek Kawalec ,Piotr Zelt,Tomasz Sobczak,Grzegorz Kowalczyk,Mirosław Baka,Jan Monczka,Piotr Szwedes,Emilia Krakowska ,Mariusz Bonaszewski, Jakub Wróblewski, Marian Opania,Małgorzata Bogdanska,Adam Woronowicz,Barbara Kałużna,Joanna Sydor,Jacek Rozenek,Karolina Kominek,Tomasz Sapryk,Agnieszka Warchulska,Aleksandra Justa,Piotr Grabowski,Krzysztof Stelmaszyk,Hubert Jarczak,Hanna Konarowska,Waldemar Czyszak,Andrzej Andrzejewski,Hanna Minut,Agata Zalecka Kinga Ciesielska Rafał Olbrychski Karina Seweryn
#calineczka
Weteran forum
*****
Wiadomości: 3.657


Spotkaj się ze mną... jak to się skończy...

3 marca 2017 r., godz. 15:25

ja się cieszę Duży uśmiech szczególnie że będzie Kuba Wesołowski Uśmiech

Cause nothing's forever, and it really matters
To feel there is someone by your side...
berekoberek
Forumowicz
**
Wiadomości: 39

19 kwietnia 2017 r., godz. 19:47

Twórcy "Ojca Mateusza" stawiają sobie także cele indoktrynacyjne i obrzydzają  Polskę Ludową.  Służy do tego gra bohaterów w "Wieczne kolejki w PRL".  Czego styropiany tak się boją,  że po 27 latach  styropianowego raju  ciągle muszą walczyć z PRL ?
A może by tak zagrać w wieczne kolejki  (czasem kilkuletnie) do lekarza w "wolnej " Polsce ?
W moim mieście - ponad 200 tys. - w marcu nie ma ma już zapisów w ramach NFZ  do żadnego urologa do końca roku ! A kiedy będą wznowione zapisy na 2018 r. - tego nikt nie wie.
O take Polskie ?
#calineczka
Weteran forum
*****
Wiadomości: 3.657


Spotkaj się ze mną... jak to się skończy...

20 kwietnia 2017 r., godz. 15:20

Człowieku - mi się podobało, że grali w kolejkę. Od pierwszego sezonu tłuką w te szachy. Odmiana była moim zdaniem zabawna. Podczas gry nie mówili nic obraźliwego na dawną Polskę. A już na pewno żaden scenarzysta nie myślał o kolejkach do lekarza Z politowaniem Ta gra w ustawianie się do kolejki najpewniej miała na celu zabawną odmianę od gry w szachy Uśmiech Człowieku, wyluzuj

Cause nothing's forever, and it really matters
To feel there is someone by your side...
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//