Wątek Wątek: Rozmowy dłuższe niż off-topowe ;)
Panna Krysia
Weteran forum

27 lipca 2015 r., godz. 11:16

uczcie go dziewczyny tolerancji choc na moje nie uda się...go zmienic

ale pamietajcie cala Rosja od Prezydenta po zwyklych ludzi jest rasistowska - jest to im wpajane od malego zapewne. Czarny zly. Pocieszajacy jest byc moze fakt ze nie ma ich wielu bo uciekaja stamtad.

Jego rasizm i nacjonalizm to jego brocha ale ja nie mam zamiaru tego czytać w wątku w którym miał być spokój Język

nie zebym bronila jego wypowiedzi absolutnie nie ale ilekroc bercia poruszy ten temat raczej innej odpowiedzi nie mozna sie po Pawle spodziewac Mrugnięcie Język

Turn down the lights
 Turn down the bed
 Turn down these voices
 Inside my head
 Lay down with me
 Tell me no lies
 Just hold me closely

Don't patronize me

Cause I can't make you love me if you don't
Стас
Weteran forum

С Днём Победы!

27 lipca 2015 r., godz. 12:25

a jak sie zapytasz dlaczego czarna gorsza to przewiduje ze by Ci powiedzial:

1. bo tak

2. bo czarna

3. bo murzyskie dziecko
tak
ci najemnicy czarni z nato - walczyli w Kosowie - mialem okazje poobijać im ryje i dobrze im tak
choć na Kaukazie też byli ale wiecej Arabów - do nich mam wiekszy szacunek niz do czarnego g ó w n a

Koniec tych rasistowskich gadek albo zamykam watek
to blokuj ja jestem dumny z tego że jestem biały - nie wygladam jak psie g ó w n o

troche humoru Uśmiech
W Maszinie sidjat niegr i mieksikaniec
Kto za ruljom?
Policiejskij
W samochodzie siedzi murzyn i meksykanin
Kto prowadzi?
Policjant Uśmiech

Kakije u niegra jest tri bielyh wieszczi?
Glaza, zuby i naczalnik
Jakie są trzy białe rzeczy u murzyna?
Oczy, zęby i szef

Czto takoje niegr?
Dokazatelstwo togo, czto skunsy ebut obezjan Uśmiech

Co to  takiego murzyn?
Dowod na to, ze skunksy uprawiaja seks z gorylami Uśmiech

Czto nado skazat niegru w zalie suda?
Podsudimyj, wstantie!
Co trzeba powiedzieć do murzyna na sali sądowej?
Oskarżony, proszę wstać!

Czto nado brosit tonuszcziemu niegru?
Jego siemju
Co trzeba rzucić tonącemu murzynowi?
Jego rodzinę

Kak ostanowit pjat niegrow, nasilujuszczih Bieluju Żenszczinu? Kinut im banan
Jak powstrzymać pięciu muezynów gwalcacych biala kobiete? Rzucić im banana

Pocziemu wo Wietnamie pomierlo stolko niggerow? Kogda sierżant kriczal " Getdown " oni wsie wskakiwali i naczinali tanciewat
Dlaczego w Wietnamie zginelo tylu czarnuchów? Bo kiedy sierżant krzyczał " Getdown" oni wszyscy wyskakiwali i zaczynali tanczyc

Pocziemu akuly nie jedjat niegrow?
Potomu czto oni sczitajut czto eto kitowoje diemo
Dlaczego rekiny nie jedza murzynow?
Dlatego ze oni uwazaja ze oni ( czarni ) to okropne g ó w n o

Ja oczien ljublju niegrow, u mienia daże bylo nieskolko horoszih druziej sredi nih..Eto poka otiec ih nie prodal
Bardzo lubie murzynow, mialem nawet kilku znajomych z ich kregow..do tego czasu kiedy ojciec ich nie sprzedał

Uśmiech 

"Płyną portrety jak świątynie,
I wstali martwi z żywymi.
Synowie i Córki Rosji - Nieśmiertelny Pułk"
Iwan Igolkin
Стас
Weteran forum

С Днём Победы!

27 lipca 2015 r., godz. 12:28

a jak sie zapytasz dlaczego czarna gorsza to przewiduje ze by Ci powiedzial:

1. bo tak

2. bo czarna

3. bo murzyskie dziecko
tak
ci najemnicy czarni z nato - walczyli w Kosowie - mialem okazje poobijać im ryje i dobrze im tak
choć na Kaukazie też byli ale wiecej Arabów - do nich mam wiekszy szacunek niz do czarnego g ó w n a

Tak się wtrącę. Paweł, jak zwykle się z Tobą nie zgodzę Uśmiech nie jestem aktem tolerancji. Wręcz przeciwnie. Ale masz do mnie pretensje, że dyskryminuję Rosjan, że mierzę ich wszystkich jedną miarą, choć uważam, że tak nie robię. Pomyśl, że ty tez lekceważysz czarnych. Nie podpadło ci kilku, a oceniasz wszystkich. Ja jestem przeciwnikiem uchodźców w Polsce. Jestem przeciw emigrantom w Polsce. Ale nie traktuje źle każdego czarnego Uśmiech rasizm jest zły. Żaden czarny nie jest winny temu, że urodził się czarnym Uśmiech
rasizm zły?
powiedz to swoim w kraju bo sa rasistami do ludzi z wschodu - więc chyba jesteśmy na równi?
ja rasista, wasza partia rasistowska nawet jest co do Rosjan i uwazacie sie za lepszych niz ludzie zza wschodniej granicy
mozesz sie nie zgadzać ja i tak sie nie zmienie
wiec na nic twoj trud

a ja traktuje źle kazdego czarnucha - ich miejsce jest w afryce w ich szalasach z trawy

Iwan Igolkin
Стас
Weteran forum

С Днём Победы!

27 lipca 2015 r., godz. 12:30

Ciekawe, czy pierwszy człowiek, który ponoć pojawił się w Afryce, był biały czy czarny...? Oczywiście ta teoria kłóci się z teorią stworzenia przez Boga - biała Ewa, biały Adam i zielony wąż. Mrugnięcie Tylko jak z białych mógł postać czarny człowiek?
u nas w religii nie ma mowy o czarnuchach więc dla mnie to nie ludzie

Iwan Igolkin
Стас
Weteran forum

С Днём Победы!

27 lipca 2015 r., godz. 12:31

ale pamietajcie cala Rosja od Prezydenta po zwyklych ludzi jest rasistowska - jest to im wpajane od malego zapewne. Czarny zly. Pocieszajacy jest byc moze fakt ze nie ma ich wielu bo uciekaja stamtad.
bo sa źli - jeden probuje zniszczyć Rosje
chodzi o tego orangutana Czmo obama

Iwan Igolkin
Стас
Weteran forum

С Днём Победы!

27 lipca 2015 r., godz. 12:31

Jego rasizm i nacjonalizm to jego brocha ale ja nie mam zamiaru tego czytać w wątku w którym miał być spokój Język
to nie czytaj
ja tematu o czarnuchach nie zaczynalem - pretensje gdzie indziej

Iwan Igolkin
Pani M.
Weteran forum

27 lipca 2015 r., godz. 12:32

Pawel, piszesz "do tego czasu kiedy ojciec ich nie sprzedał"
Chwila. Mam rozumiec ze Twoj ojciec mial czarnoskorych i ich sprzedal, doslownie? Nie wiem o co chodzi.

A co z przykazaniem milosci blizniego? Bliznim jest kazdy czlowiek, niezaleznie od narodowosci, wyznania i koloru skory.

Faceci są jak kafelki - jak je dobrze ułożysz, możesz deptać całe życie
Berta Kirchner
Weteran forum

27 lipca 2015 r., godz. 12:33

eh, ja tylko pociągnęłam dalej Chichot

ale z fanatykami się nie dyskutuje, a Paweł ma takie cechy Mrugnięcie i tym bardziej doceniam jego odstępstwa i przejawy dobrego serca, niemniej jednak o ile pozwala innym mieć swoje poglądy, nie przyjeżdża tutaj bić tych Murzynów to nie mam ambicji na nawracanie go. Owszem mogę powiedzieć, jeśli Paweł wysłucha i uszanuje moje odmienne zdanie, ale nie chcę zmieniać człowieka starszego ode mnie, wychowanego tak a nie inaczej, bo to nie zmieni nic, a nic, choćbym najbardziej logiczne argumenty przedstawiała.

Ostatnio byłam nad jeziorem i na pomoście ktoś łowił ryby. No to się przysiadłam. I złapał się jeden okoń, który połknął haczyk za bardzo. To pan wędkarz troszkę na hama mu ten haczyk wyciągnął, powiedzmy, że brutalne to nie było, nie przeraziło mnie, mieściło się w ramach wędkarskiego stylu.
Pan wyrzucił okonia, bo go się źle obiera, ale nie miałam wątpliwości, że okoń przepłaci życiem swoją łapczywość i tak też się stało, po chwili okoń wypłynął do góry brzuchem i inne zaczęły go atakować.

Było mi bardzo przykro widząc tego okonia martwego i jego śmierć, nie chciałabym zadawać śmierci zwierzętom, nawet jako konsument mięsa.

A co dopiero jeśli chodzi o zabicie człowieka i go skrzywdzenie. Nigdy nic.
Стас
Weteran forum

С Днём Победы!

27 lipca 2015 r., godz. 12:40

[quoteauthor=Panna M. link=topic=677762.msg3329723#msg3329723 date=1437996740]
Pawel, piszesz "do tego czasu kiedy ojciec ich nie sprzedał"
Chwila. Mam rozumiec ze Twoj ojciec mial czarnoskorych i ich sprzedal, doslownie? Nie wiem o co chodzi.

A co z przykazaniem milosci blizniego? Bliznim jest kazdy czlowiek, niezaleznie od narodowosci, wyznania i koloru skory.
[/quote]nie, to kawał jest - u mnie w domu ngdy nie było czarnych i nie bedzie

miłujemy ale prawosławnych i swoich - obcych nie bo po co? To idz i im oddaj wszystko co masz w ramach milowania bliznich

a ja jako oficer bezpieczeństwa państwowego musze pilnować by nie było czarnych Rosjan - specjalne plakaty, wideo, akcje w interniecie w miastach ulotki - srodki przekazu sa rozne

dzieki czynom jakie wykonuje orangutan obama jest wieksza niechec do murzynow w Rosji i dobrze Uśmiech

Iwan Igolkin
Pani M.
Weteran forum

27 lipca 2015 r., godz. 12:47

Kochac nie znaczy oddac wszystko i byc bezkrytycznym, ale na pewno znaczy (m.in., ale przede wszystkim) szanowac.

Faceci są jak kafelki - jak je dobrze ułożysz, możesz deptać całe życie
Стас
Weteran forum

С Днём Победы!

27 lipca 2015 r., godz. 12:51

Kochac nie znaczy oddac wszystko i byc bezkrytycznym, ale na pewno znaczy (m.in., ale przede wszystkim) szanowac.
ja szanuje wszystkich słowian i nie tylko ich

Iwan Igolkin
Strony: 1 ... 132 133 [134]   Do góry
Zaloguj się
//