Wątek Wątek: Zdjęcie z anteny Wspaniałego Stulecia!
stkim
Użytkownik
*

8 czerwca 2015 r., godz. 22:45

Jestem oburzony nagłym zniknięciem z anteny TVP Historia serialu pt."Wspaniałe Stulecie".Raptem ni z gruszki ni z pietruszki urywa się film....może tam na Woronicza się komuś tez urwał...po wolnych dniach...haha!!!Godzina 18 była optymalna po powrocie z pracy , a o 15:50 w TVP 1 to chyba godzina tylko dla emerytów!!!Ponadto tam sa inne odcinki!Może ktoś wyjaśni czemu tak postąpionio?Co??
enolla
Użytkownik
*

8 czerwca 2015 r., godz. 23:49

Również jestem oburzona nagłym zdjęciem z anteny serialu WSPANIAŁE STULECIE, to jedyny serial, który oglądam, reszta typu M jak miłość to szmira.  Przyjeżdżam dziś po pracy, włączam TV a tu Czas honoru, komuś się wątki pomyliły albo sobie żarty urządza. Jak sie zaczyna jakiś serial to się go wyświetla do końca a nie urywa!!!!! Proszę o przywrócenie serialu.
oburzona
enolla
Użytkownik
*

8 czerwca 2015 r., godz. 23:51

Gdzie jest serial wspaniałe stulecie??? może ktoś wyjaśni to nagłe zniknięcie???
ewa-buczkowska1957wp.pl@w
Użytkownik
*

9 czerwca 2015 r., godz. 18:03

Też jestem oburzona nagłym przerwaniem serialu i zastąpienie go innym ! jak tak można ?! Jeden z niewielu dobrych historycznych seriali , który łączy różne wątki  z prawdą historyczną . Z  przyjemnością się go ogląda , lub raczej oglądało ! Jest to mówiąc delikatnie robienie z ludzi idiotów . CO mi daje oglądanie z powrotem od samego początku , któregoś tam czerwca w godzinach nocnych !!!!  O tej porze to ja śpię . Myślę , że wielu ludzi również . Chyba należą się nam jakieś wyjaśnienia i to z wyprzedzeniem !! Chyba że w związku z przyszłą zmianą prezydenta , a może i rządu serial ten uznany został jako deprawujący , bo przecież jeden mężczyzna ma wiele kobiet a to nie po chrześcijańsku !!!
ewuniab626
Użytkownik
*

9 czerwca 2015 r., godz. 18:59

Nie będę niestety oryginalna ale muszę napisać, że bardzo zawiodłam się na TVP Historia Smutny Smutny Smutny Smutny
Wspaniałe stulecie jest jedynym serialem jaki w ogóle oglądam. Na TVP1 godzina nadawania jest dla mnie za wczesna a osiemnasta mi odpowiadała. To niedorzeczne robić przerwę wakacyjną skoro tak wiele osób ogląda ten serial. Ciekawe co by szanowna TVP powiedziała gdyby abonenci zrobili sobie przerwę wakacyjną od płacenia abonamentu? "Przecież po wakacjach można wznowić płacenie" Duży uśmiech Duży uśmiech
Mnie osobiście nie zadowala emisja o godzinie 3,00 w nocy bo o tej porze większość normalnych ludzi śpi, aby rano wstać i pójść do pracy. No a poza tym nie bawi mnie oglądanie czegoś co już widziałam. Bardzo proszę o wznowienie serialu Wspaniałe stulecie teraz a nie po wakacjach.
gemini9
Użytkownik
*

9 czerwca 2015 r., godz. 22:47

Po raz drugi przerywacie nadawanie "Wspaniałego Stulecia" pierwszy raz po 48 odcinku a teraz po 145 odcinku. To są kpiny z telewidzów.Proszę o dokończenie nadawania serialu w godzinach oglądalności dla normalnych ludzi.A już całkowitym lekceważeniem normalnych ludzi jest ogłoszenie,że będziecie nadawali w nocy od początku.Pytam kto będzie
to oglądał codziennie ? PROSZĘ O NATYCHMIASTOWE DOKOŃCZENIE NADAWANIA SERIALU !!!!  NIECH MA ODWAGĘ PRZEDSTAWIĆ SIĘ KTO TAKĄ DECYZJĘ PODJĄŁ.
gemini9
Użytkownik
*

6 grudnia 2015 r., godz. 01:02

Dzisiaj o godz 18 miał być nadawany kolejny 218 odcinek Wspaniałego Stulecia. To już trzecie przerwanie nadawanie tego
serialu.Dlaczego nie pozwolono nam oglądać do końca tego wspaniałego serialu.Jest rok 1543.......
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//