Wątek Wątek: O mnie się nie martw
Ewelina Costamida
Gość
6 marca 2015 r., godz. 20:35

Kto czeka na drugi sezon z niecierpliwością?? Uśmiech

Jakie macie wrażenia po pierwszym sezonie?
Madelaine
Weteran forum

7 marca 2015 r., godz. 22:37

Ja byłam zachwycona:)..Bado oyginlny i fajny serial...A Joasia Kulig urocza Uśmiech
Topoleczka12
Użytkownik
*

13 marca 2015 r., godz. 11:55

Teksty ex Igi mnie rozbrajaja. Nawet powtorki mnie nie nudza bo zawsze jest z czego się posmiac. Serial godny polecenia !
jolapola123
Użytkownik
*

15 marca 2015 r., godz. 13:46

Zgadzam sie kolesie jest super Uśmiech Potrafi poprawic nastrój. Bardzo mnie cieszy że rozpoczał się drugi sezon. Naraszcie moza cos fajnego w piątkowy wieczor zobaczyc
Renia321
Użytkownik
*

18 marca 2015 r., godz. 09:32

Pierwszy sezon był rewelacyjny lecz i drugi sezon bardzo dobrze sie rozpoczął. Uwielbiam ten serial i z niecierpliwością czekam na każdy następny odcinek
alaczarna
Użytkownik
*

20 marca 2015 r., godz. 12:35

Tez zaliczam sie do fanów serialu. Super serial na dobry początek weekendu. Polecam Uśmiech
JulaHula
Użytkownik
*

25 marca 2015 r., godz. 21:16

Jak narazie pierwszy i drugi sezon bardzo udany. Ciekawie pokazuja zawod prawnika Mrugnięcie
JaskaP
Użytkownik
*

12 kwietnia 2015 r., godz. 17:40

Nie ma nudy. Czasami TVP ma super produkcje
Madelaine
Weteran forum

25 kwietnia 2015 r., godz. 15:26

Jak narazie pierwszy i drugi sezon bardzo udany. Ciekawie pokazuja zawod prawnika Mrugnięcie

Wprost uwielbiam go Uśmiech...Zgadzam się, że zawód prawnika super pokazany i ta główna postać- Joasia niesłychanie barwna i ciekawa Uśmiech
W osttanim odcinku nie mogłam wyjśc z podziwu, ze nie dała sie sprowokować tej adwokackiej ździrze choc obraziła się na tego...jak mu tam adwokata z bardzo ludzą gębą  Chichot...Niesttey nie wiem jak on sie wyplątał z tych niby zaręczyn z ta współniczką...Zdradzi mi kroś? Mrugnięcie
Madelaine
Weteran forum

16 maja 2015 r., godz. 16:30

Nikt się nie odezwał? ...Smutny

Ja jestem pod wrażeniem  tej dziewczyny- głównej bohaterki...że też nie daje się zbić z pantałyku tej okropnej babie co teraz jest z tym adwokatem mimo, ze tak paskudnie ja traktuje...Uśmiech...podziwiam taki stoicki spokój i poczucie własnej wartości...ja chyba bym się załamała...
Rocco567
Użytkownik
*

Mów mi Rocco

18 maja 2015 r., godz. 07:37

bardzo mi się podoba i czekam na więcej Uśmiech

Boli oł je boli
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//