Wątek Wątek: awans policjantów
kamil28
Forumowicz
**

2 marca 2015 r., godz. 13:36

Tak sobie myślę, dlaczego inni policjanci nie dostają awansu tylko mietek przez czas trwania serialu. Orest już dawno powinien mieć wyższy stopień, gibalski tak samo. Byłoby to trochę realniejsze moim zdaniem. Co o tym myślicie?
ff789
Użytkownik
*

29 października 2015 r., godz. 21:56

To prawda mnie to już od dawna dziwi czemu nikt nie ma awansu, reżyser powinien posłuchać głosów osób udzielających się na forum Uśmiech serial jak dla mnie na tym trochę traci nie ma nic naturalności przez tyle lat w Policji dostało by się przynajmniej dwa stopnie wyżej
antonn
Forumowicz
**

4 listopada 2015 r., godz. 15:22

awans = kasa  Duży uśmiech
kamil28
Forumowicz
**

29 stycznia 2016 r., godz. 16:15

Zdecydowanie awansować powinien Możejko na młodszego inspektora, Gibal na sierżanta sztabowego i Paruzel na młodszego aspiranta.
kamil28
Forumowicz
**

11 marca 2016 r., godz. 12:01

No i wreszcie coś ruszyli z tym tematem, możejko dostał awans na młodszego inspektora, trochę późno, bo już powinien być inspektorem z 3 gwiazdkami, ale lepiej późno niż wcale.
ff789
Użytkownik
*

15 marca 2016 r., godz. 21:54

No w końcu, ale zapomnieli o Gibalskim, no i o Wierzbickim za długo jest już starszym posterunkowym. Normalnie w policji po tylu latach służby miałby min. tego sierż. szt.
kamil28
Forumowicz
**

15 marca 2016 r., godz. 23:11

Cóż poradzić, serial traci na tym, ale widocznie twórcy się tym nie przejmują..
jazba2010
Forumowicz
**

18 marca 2016 r., godz. 17:12

Tylko dlaczego naczelnikiem z Kielc jest nadkokisarz, chociaż Możejko jest wyższy stopniem (od najnowszego odcinka został Mł. Inspektorem)
kamil28
Forumowicz
**

19 marca 2016 r., godz. 18:56

Bywa tak nawet w policji, że naczelnikami czyli komendantami głównymi policji wojewódzkiej zostają osoby z niższymi stopniami niż komednanci w innych jednostkach. Chociaż oczywiście Możejko był idealnym kandydatem na to stanowisko, ma na pewno większe doświadczenie niż jakiś tam Morus, tylko z drugiej strony wiązało by się to z tym, że musiałby opuścić Sandomierz, czego twórcy serialu ani widzowie nie chcą Uśmiech. Druga sprawa jest taka, ze na jego miejsce musiałby przyjść ktoś z podobnym stopniem, bo wątpię, że Mietek by został komendantem jako aspirant Mrugnięcie.
Jeszcze innych policjantów należy awansować o jeden stopień, kolejno Gibalski, Marczak, Paruzel, Wierzbicki.
Rainbow 24
Użytkownik
*

16 czerwca 2016 r., godz. 22:28

Zgadzam się, cały czas czekam, kiedy mój ulubieniec, tj. Marczak awansuje na st. sierżanta.

Bo np. Możejko był podinspektorem, a potem już inspektorem, Mietek podczas serii awansował co najmniej dwukrotnie i chyba jeszcze awansowała sierżant Górska.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//