Wątek Wątek: Serial "Wspaniałe Stulecie"
gemini9
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 13:42

Oglądałem od początku wspaniały serial "Wspaniałe Stulecie" .Wczoraj o godz 17 był odcinek 48. Nagle przerwano nadawanie tego serialu.Na programie 1-szym są już dalekie odcinki.Chciałbym prześledzicie serial po kolei w odcinkach.
Bardzo mnie zainteresowała historia Suleymana Wspaniałego z uwagi na powiązania jego żony Hurem z historią Polski.
Jak się uczyłem historii Polski nie miałem o tym zielonego pojęcia bo nigdzie o tym nie było.Proszę o dalszą kontynuację
tego serialu.Moich wielu znajomych śledzi ten serial ale nie każdy znajdzie czas,żeby protestować.
Oszkins
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 18:22

Specjalnie się zalogowałam żeby to napisać. JESTEM WŚCIEKŁA!!! Jak można puścić 48 odcinków i przerwać nadawanie? W to miejsce ma docelowo lecieć Janosik, którego każdy widział już 50 razy. GRATULUJĘ POMYSŁOWOŚCI!!!
Maja23
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 18:25

Ja też jestem bardzo zawiedziona nieoczekiwaną zmianą w programie!!! Przyzwyczaiłam się, że o 17 każdego dnia zasiadam przed telewizorem. Serial bardo mnie wciągnął. Moja mama, osoba bardzo wiekiem zaawansowana, też jest niepocieszona. Czy ktokolwiek nam to wyjaśni? Czy TVP Historia bierze pod uwagę opinie swoich widzów? Jeśli tak, proszę o przywrócenie serialu "Wspaniałe Stulecie" od momentu przerwania emisji! I Bardzo proszę informować wcześniej o zmianach!
Wiollek
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 18:29

Zgadzam się z przedmówczyniami, również specjalnie się zarejestrowałam, aby wyrazić swoje oburzenie z powodu tej zmiany! Szczyt bezsensu!!!!! Mam nadzieję,że władze tvp historia przemyślą sprawę i serial powróci. Czekamy  Uśmiech
Maria22
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 18:37

Oglądałem od początku wspaniały serial "Wspaniałe Stulecie" .Wczoraj o godz 17 był odcinek 48. Nagle przerwano nadawanie tego serialu.Na programie 1-szym są już dalekie odcinki.Chciałbym prześledzicie serial po kolei w odcinkach.
Bardzo mnie zainteresowała historia Suleymana Wspaniałego z uwagi na powiązania jego żony Hurem z historią Polski.
Jak się uczyłem historii Polski nie miałem o tym zielonego pojęcia bo nigdzie o tym nie było.Proszę o dalszą kontynuację
tego serialu.Moich wielu znajomych śledzi ten serial ale nie każdy znajdzie czas,żeby protestować.
Maria22
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 18:42

To skandal.Ja też żądam przywrócenia serialu "WSPANIAŁE STULECIE".K A T E G O R Y C Z N I E .
Cesiek
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 18:55

Ja znajduję czas, aby zaprotestować i popieram Wszystkich, którzy też chcą na TVP Historia oglądać dalsze odcinki.
Cesiek
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 18:58

Czy TVP Historia nie wie co to historia i drwi sobie z oglądaczy takich jak ja ?
historyczka
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 20:04

Jestem oburzona podejściem TVP Historia do widza. Jak można z dnia na dzień przerwać nadawanie tak interesującego serialu, godzina emisji 17 OO bardzo mi odpowiadała, zresztą nie tylko mi ale również moim znajomym, gdyż na TVP I jest stanowczo za wcześnie - ludzie przecież pracują...Bardzo proszę o przywrócenie emisji pozostałych odcinków.
Aleksandra235
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 20:30

Wspaniałe stulecie o godz. 17.00, było tradycją, kiedy razem z moją rodziną zasiadałysmy wspólnie przed telewizorem aby śledzić dalsze losy sułtanki Hurrem. Dzisiaj jednak doznałyśmy szoku, kiedy zamiast naszego ulubionego serialu na antenie tvp historii nie znalazłyśmy kolejnego odcinka. Każda z nas jest zrozpaczona. Ciężko będzie nam teraz oglądać 83 odcinek, na tvpI, bez dokładnego przesledzenia wcześniejszych losów bohaterów. Ulżyło mi kiedy zauważyłam, że na tym forum jest więcej zszokowanych osób. Zachowanie zarządzających tvp historia jest oburzające i nie do przyjęcia. Widac, ze za nic mają odbiorcę, i wysokie ogłądalności. JEŚLI NIE ZOSTANĄ WYEMITOWANE KOLEJNE ODCINKI "WSPANIAŁEGO STULECIA" OD 49 ODCINKA, NIE MAM JUZ CZEGO SZUKAĆ NA WASZEJ STACJI!!!! MAM NADZIEJE ZE WIELE OBURZONYCH FANÓW RÓWNIEŻ PODZIELI MOJE ZDANIE.

DOMAGAMY SIĘ WZNOWIENIA EMISJI!
Eduk
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 21:22

To jest tak niewiarygodnie głupie posunięcie, że może zabić ten kanał. Ja już nie będę tu oglądał żadnego serialu, chyba że Wspaniałe Stulecie szybko wróci na antenę. Porażka kierownictwa programowego, albo ryzykowny sposób testowania oglądalności i determinacji widzów
awionetka
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 21:55

Proszę o przywrócenie emisji serialu Wspaniałe stulecie
Justka
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 22:12

Redakcjo TVP Historia, bardzo się na Was dzisiaj zawiodłam. Jesteście moim ulubionym kanałem, który pośród wszechogarniającej szmiry potrafi zaproponować widzowi coś ciekawego. I dlatego nie mogę zrozumieć Waszej dzisiejszej decyzji o przerwaniu emisji "Wspaniałego stulecia". Jak mogliście to zrobić tak nagle bez uprzedzenia??? Wiem, że nie jestem odosobniona w swoich odczuciach. Na pewno dzięki Wam serial zdobył wielu wiernych fanów, nie zmarnujcie tego. Serial na TVP1 jest trochę za wcześnie, Wasza pora emisji była idealna:) Proszę przywróćcie popołudnia z Sulejmanem i resztą Uśmiech
awionetka
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 22:22

Proszę o informację kiedy zostanie przywrócony serial Wspaniałe STULECIE
Oszkins
Użytkownik
*

23 lutego 2015 r., godz. 23:03

Porażka kierownictwa programowego, albo ryzykowny sposób testowania oglądalności i determinacji widzów

DOKŁADNIE!
Strony: [1] 2 3   Do góry
Zaloguj się
//