Wątek Wątek: Postać na chłopaka/dziewczynę/przyjaciela/rodzinę
rosie.
Forumowicz
**

20 kwietnia 2016 r., godz. 12:12

A ja bardzo utożsamiam się z Rudą.
Polubiłam ją chcąc nie chcąc, bo ja, jako fanka urody Wieczorkowskiego musiałam zrozumieć, że Władek jednak będzie miał dziewczynę i jak się okazało, nie byle jaką.
Ruda to bez wątpienia realistka (jak ja) trochę ukrywająca uczucia pod przykrywką niewinnej kobiety, dziewczynki w sumie..Ale mi wydaję się, że kiedy już Ruda poszła walczyć to znalazła w sobie sens życia (jakkolwiek to zabrzmi). Była przy ukochanym facecie dzień w dzień, co nie trafiło się każdej dziewczynie (Wanda, Lena, Celina). Była szczęśliwa, ale później entuzjazm zgasł.Zdała sobie sprawę, że to za długo trwa, że to niekoniecznie ma sens. Bardzo podobało mi się jak Gorczyca potrafiła zagrać każdy niezwykle trudny etap w życiu Wiki. Emocje według mnie były niezwykle prawdziwe, niewątpliwie była to najlepsza rola Karoliny ever.
Wydaję mi się również, że wizualnie Wieczorkowski i Gorczyca bardzo się udali. Oboje bardzo piękni, tzn. on przystojny, ona piękna. Fajne było to, że Ruda (szczególnie ta pięknie wystylizowana w słowiański warkocz i mundur) była trochę męska, ale choć może to śmieszne niezwykle pociągająca jako kobieta mimo wszystko.
A jeśli chodzi o facetów to oczywiście pokochałam całą rodzinę Konarskich. Trio: Michał, Władek i Czesław zawładnęło moje serce.. Jakoś zawsze uwielbiałam wątki właśnie ich, nie Bronka i Władka, choć Zakościelny, mimo tego, że to wspaniały, megaprzystojny aktor to chyba przez nie zbyt trafioną partnerkę nie zdobył mojego uznania. Co innego seria VII- powstanie, tam był NIESAMOWITY.
Michał, hm. Mam sentyment do tego imienia, do tego stylu bycia, do tej wolności, tego błysku w oku, czaru, taktu.
Sama poznałam takiego chłopaka i to ten typ, który na zawsze pozostaje chłopcem, cóż...taki jego urok Uśmiech
A Władek to dla mnie ideał mężczyzny..choć popełnił parę błędów to zawsze ujmowało mnie to jak kochał..Jak kochał i Rudą, i matkę, i ojca.. Ale był silny, niesamowicie zorganizowany, realistyczny. Na pewno nie był optymistą, może do tego zmusiły go czasy, nie wiadomo. Był urodzonym żołnierzem, urodzonym dowódcą i wielkim patriotą. "Przecież ja stąd nigdy nie wyjadę". Wzór i tyle. Wzór człowieka, narzeczonego (pewnie mężna też) i pewnie ojca..
On zawsze kojarzył mi się z pewnym wujkiem, haha też pewnie jakiś sentyment. Niesamowicie wrażliwy i twardy. Taki jaki powinien być facet. Tyle. Nie poddał się nigdy, był rozważny, ale i odważny. Cudowna postać i według mnie najlepiej zagrana ze wszystkich w Czasie Honoru..
Dużo by pisać, uwielbiałam i Marysię, ale z nią na pewno nie mogłabym się utożsamić. Była dużo lepszą postacią niż ja mogłabym być kiedykolwiek. Odważna, kochająca, uczciwa, sprawiedliwa. Cudowna kobieta, bo zrealizowana i w pracy, jako wybitna, niosąca dobro lekarka i w domu jako ta matka, do której później będą wracać chłopaki, i którą mimo wszystkich kobiet obecnych w ich życiu będą cenić i kochać najbardziej.
Ostatnie, Czesław. Mimo tego, że był w zaledwie kilku odcinkach według mnie jest ikoną.
Poświęcił życie dla syna. Wspaniały dowódca, później, kiedy Michał i Władek byli we Włoszech "Poznałem kiedyś majora Konarskiego..chyba Czesław..- Nasz ojciec". Po prostu byli z niego dumni. Zawsze.. I słynna akcja w Edenie. "Za ojca". Coś wspaniałego. Myślę, że za dużo we mnie emocji, ale to dla mnie coś więcej niż serial. Dzięki temu pokochałam historię i zamierzam iść w tym kierunku dalej. Dziękuję za Czas Honoru. Bardzo.
Ertix
Weteran forum

22 czerwca 2016 r., godz. 12:59

rosie, a jak widzisz Różczkę w roli Rudej która to  pierwotnie miała ją grać? Uśmiech
rosie.
Forumowicz
**

24 czerwca 2016 r., godz. 12:51

Różczka jako Ruda?
Oj nie.. Już bardziej widziałabym Gorczycę w roli Wandy, może to dlatego, że Karolina potrafiłaby zagrać obie role.
Ruda to kobieta niewątpliwie o mocnym charakterze, nieustępliwa, sprawiedliwa, twarda, ale mimo to kobieca i czuła.
Pani Różczka raczej nie nadaję się do takiego typu ról gdzie trzeba pokazać twarde oblicze kobiety. Może dlatego, że sama nie wydaje się taka być.
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do góry
Zaloguj się
//