Wątek Wątek: najlepsze odcinki Ojca Mateusza
Patton
Starszy forumowicz

25 października 2014 r., godz. 12:13

"Święta Rodzina" to było z tymi Ukraińcami? Co?

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie, którzy nie umieją sprostać ich wymaganiom
KomisarzAlex
Gość
25 października 2014 r., godz. 14:58

tak
bogusia18
Użytkownik
*

16 marca 2015 r., godz. 21:51

Jeden z moich ulubionych to "Taka spokojna niedziela"-Natalia i Orest zostają porwani i uwięzieni w starym magazynie.Wiele było tych najlepszych i jeszcze wiele będzie.
Malarka krwi
Stary wyjadacz

Żyjąc ryzykujemy śmiercią

16 marca 2015 r., godz. 22:08

Tak ,,Taka spokojna niedziela" był fajnym odcinkiem, ale moim absolutnym ulubieńcem jest odcinek ,,Święta rodzina"

Pytam ich: "Kim pan chce być?". I mogą wybrać. Nie jest to łatwe, ale czy nie wszyscy byśmy chcieli, żeby ktoś nas zapytał, kim chcemy być? Czy wszyscy trochę tego nie pragniemy?
Rainbow 24
Użytkownik
*

16 czerwca 2016 r., godz. 22:40

"Helena", "Zastępstwo" (tekst Marczaka), "Tajemnica Możejki" (znów tekst Marczaka), "Zakochany Marczak", "Tango" (Marczak z Gibalskim w akcji), "Zakładniczka", "Bransoletka", "Weryfikacja", "Znikająca asystentka" i "Siłownia".

Oczywiście jest tego więcej, ale te najbardziej zapadły mi w pamięć.
Renia96
Starszy forumowicz

"Zrób koledze portrecik jak plażuje"

1 sierpnia 2016 r., godz. 16:47

moje ulubione to miłiśc Natalii, jabłka, Aniołek, osaczony, zakładnik, tajemnicze śledztwo, Spływ, Helena, Gwiazdeczka, Zdobycz, taka piękna niedziela, Zatruta woda, Zanik pamięci, Bieg, Sztuka dojrzewania, Pluskwa, Tajemnica Możejki, Trefny towar, Wyścig z czasem, Wesele, Ślady przeszłości ( ale było mi smutno jak dowiedziałam się że Watson zdechł Smutny ) , Zakochany Marczak, Żart, Stan zagrożenia, Drift, Weryfikacja, Przeznaczenie i Przemiana. Dużo tego wiem.
Moi Ulubieni bohaterowie to :  Mateusz Żmigrodzki,  Orest Możejko,  Mieczysław Nocul, Natalia Borowik, Marian Marczak, Przemysław Gibalski, Bartosz Paruzel, Biskup, Babcia Lucy, Justyna Malec, Basia Nocul, Michał, Emilka, Waldek "Pluskwa?, kościelny Piotr Derlacki, Ola Nocul i Zosia Nocul, Ewa Kobylicka, Antoni Dziubak i Dominik. Lubię większość ale są wyjątki

Wiesz co to jest samotność? Samotność to jest wtedy, kiedy wychodzisz z roboty i jest ci wszystko jedno, w którą stronę pójdziesz. Czy w prawo, czy w lewo... I i tak trafisz do pustego mieszkania.
Strony: 1 [2]   Do góry
Zaloguj się
//