Wątek Wątek: najlepsze odcinki Ojca Mateusza
semper fidelis
Starszy forumowicz

18 października 2014 r., godz. 20:28

Witajcie, jestem tu nowa jest to mój pierwszy wątek i jeśli coś będzie nie tak to proszę mnie poprawić  Mrugnięcie
A więc do rzeczy: Jakie odcinki najbardziej wam się podobały i dlaczego? Jakaś ulubiona scena czy całokształt?

"Starałem się żyć tak abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć niż lękać" - Witold Pilecki

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?"
K.K. Baczyński "Elegia o... [chło
Patton
Starszy forumowicz

18 października 2014 r., godz. 20:37

O rany, zawsze mam w głowie tyle scen i odc, a teraz mam taką pustkę w głowie... Oczywiście obowiązkowo "tajemnicze śledztwo" jest jednym z moich faworytów. "Helena" "taka spokojna niedziela" "samotne serca""spa"(szczególnie pobyt Mietka w tym spa Duży uśmiech) dużo tego jest, teraz jakoś nie mogę sobie przypomnieć.
A tak w ogóle to witaj na forum  Chichot
karolina1521 teraz twoja kwestia Mrugnięcie

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie, którzy nie umieją sprostać ich wymaganiom
romantyczka
Weteran forum

18 października 2014 r., godz. 21:14

zakochanty nmarczak, utrata pamieci , zatrute wino

Nie chciał nikt żeby dzieci walczyły
Nie chciał nikt by co dnia umierały
Lecz powstrzymać ich nikt nie miał siły
Same sobie broń zdobyć umiały
karolina1521
Weteran forum

18 października 2014 r., godz. 21:35

Dobra chyba łapię. No to jak jesteś nowa to napisz nam dlaczego lubisz ten serial?
semper fidelis
Starszy forumowicz

18 października 2014 r., godz. 22:05

Najbardziej lubię ten serial za to że każdy odcinek jest niezwykle ciekawy, zazwyczaj opowiada oddzielne historie i do samego końca trzyma w napięciu. Każdy bohater ma swój wyjątkowy charakter i zawsze ma w sobie coś śmiesznego.Odcinki są takie że raz mrożą krew w żyłach, raz można się nieźle uśmiać a innym razem wzruszają do łez.
Moje ulubione odcinki to:
Odc. 56 Helena (Kiedy zostaje postrzelony  Możejko i szukają dla niego dawcy krwi)
Odc. 97 Bieg (w maratonie udział bierze Orest)
Odc. 98 Święta Rodzina (Ojciec chce odnaleść swoich synów)
Odc. 130 Zakładniczka (Do kościoła włamują się złodzieje i Karolina jest ich zakładniczką)
Wypisałam kilka ulubionych, więcej mi się już nie chciało  Duży uśmiech

"Starałem się żyć tak abym w godzinie śmierci mógł się raczej cieszyć niż lękać" - Witold Pilecki

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?"
romantyczka
Weteran forum

18 października 2014 r., godz. 22:11

to moze naskrobiesz jakies opo

Nie chciał nikt żeby dzieci walczyły
Nie chciał nikt by co dnia umierały
Lecz powstrzymać ich nikt nie miał siły
Same sobie broń zdobyć umiały
Patton
Starszy forumowicz

18 października 2014 r., godz. 22:36

semper fidelis a twoja ulubiona postać?

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie, którzy nie umieją sprostać ich wymaganiom
semper fidelis
Starszy forumowicz

19 października 2014 r., godz. 10:40

W zasadzie to to ja uwielbiam wszystkich bohaterów tego serialu  Duży uśmiech No może nieco bardziej od reszty lubię Oresta, Mietka Nocula i Dominika  Mrugnięcie

Ewuńcia1213
Starszy forumowicz

19 października 2014 r., godz. 14:19

W zasadzie to to ja uwielbiam wszystkich bohaterów tego serialu  Duży uśmiech No może nieco bardziej od reszty lubię Oresta, Mietka Nocula i Dominika  Mrugnięcie
Ja też ich lubię, ale także lubię Emilkę, Justynę, Ojca Mateusza i babcię Lucynę Uśmiech
semper fidelis
Starszy forumowicz

19 października 2014 r., godz. 16:14

A no właśnie zapomniałam o boabci  Duży uśmiech ona chyba jest najlepsza  Chichot też lubię tych co ty  Język

Patton
Starszy forumowicz

19 października 2014 r., godz. 17:02

Oo tak babcia Lucyna i jej teksty doprowadzają mnie do łez  Chichot  Chichot Chichot

świeżak
Gość
20 października 2014 r., godz. 10:55

Witam wszystkich forumowiczów.Jeśli można to moimi ulubionymi odcinkami są "Osaczony" , "Zaklęty rewir" , "Haracz", "Trefny towar", "Magiczne zwierciadło" ale najbardziej lubię odcinek "Rodzinne więzi" i niezapomniany stryj Roman i "Tusiek"Uśmiech A najbardziej lubię Mietka,Oresta i Przemka Gibalskiego.
semper fidelis
Starszy forumowicz

20 października 2014 r., godz. 14:24

-Patton, nie tylko ciebie  Duży uśmiech

semper fidelis
Starszy forumowicz

20 października 2014 r., godz. 18:55

-świeżak, ja też lubię odcinek "magiczne zwierciadło"  Duży uśmiech
A tak poza tym to jeszcze lubię odc. "Tajemnicze śledztwo"

KomisarzAlex
Gość
24 października 2014 r., godz. 22:48

moje ulubione to ,,Helena" i ,,Taka spokojna niedziela" poruszające to było ,,Święta Rodzina"
Strony: [1] 2   Do góry
Zaloguj się
//