Wątek Wątek: Joanna Moro jako Blondynka to porażka
dar grabiny
Stary wyjadacz

8 września 2014 r., godz. 11:12

Kto wpadł na taki pomysł, żeby kontynuować ten serial, skoro zrezygnowała z niego Julia Pietrucha. Joanna Moro nie pasuje do tej roli, poza tym ona nie jest w ogóle ładna. Nie wiem, kto kiedyś powiedział, że Moro jest ładna z tymi wielkimi wybałuszonymi oczami i wyszczerzonymi zębami. Dla mnie prawdziwą Blondynką na zawsze będzie Pietrucha, która jest ładna i po prostu pasowała do tej roli.

Mam nadzieję, ze to będzie ostatni sezon.
Ertix
Weteran forum

9 września 2014 r., godz. 11:19

Ja mam wręcz inne wrażenie. Oglądając Pietruchę tylko czekałem na to aż wymienią ją na Moro która z wyglądu najbardziej do tej postaci pasowała (oglądając sceny z Pietruchą odnosiłem takie wrażenie, że jest to młodsza wersja Pani Asi Chichot). Gdyby tylko Joanna Moro miała dłuższe włosy (szkoda, że je sobie ścięła) to pokochałbym ją od razu.

Z drugiej strony też masz rację, ponieważ Pietrucha jest osobą o młodym wieku, osobą która aktorsko mogła się wykazać i mogła wyrobić o sobie przyzwoitą opinię, ale jej wersja ''Blondynki'' - tudzież Sylwii - wydawała mi się być nieco ... zarówno chamska jak i wrażliwa (jak to Warszawiacy Mrugnięcie *)a obstawiając w tej roli Panią Moro nie ukrywam, że opinia o Pietruszce(?) została nieco zniszczona i pewnego rodzaju jest to porażka dla samej aktorki (no ale skoro chciała zrezygnować to już się nic nie poradzi, a propos, wie ktoś dlaczego?).

Poza tym Pani Moro wcale nie jest złą aktorką, ale trochę trudno wystawiać o niej jakiekolwiek opinie skoro widzieliśmy ją tylko w jednym odcinku (dlatego uważam iż Twoja opinia jest nieco przesadzona, poczekaj a na pewno się przyzwyczaisz, spokojnie, też tak miałem). Co prawda widzieliśmy ją już jako Annę German, ale to wciąż trochę za mało. Widzom Pani Asia już na zawsze będzie się kojarzyć z tamtą artystką i chcąc czy nie chcąc Pani Moro już została zaszufladkowana jako aktorka jednej roli, a granie w ''Blondynce'' pozwoli jej się nieco z tego odbić dlatego trzymam mocno za nią kciuki żeby jej się to udało. Uśmiech

* - Nie, nie chcę tu obrażać Warszawiaków bo do takich osób nic nie mam (poza tym, że ich miasto jest wykorzystywane w niemal każdej produkcji serialu co mnie jako Łodzianina nieco denerwuje, ale rozumiem, prawa rynku, Warszawa nowoczesna i w ogóle). Chodziło mi wyłącznie o przesadzony stereotyp względem mieszkających tam osób.

macness
Forumowicz
**

1 grudnia 2014 r., godz. 19:32

Z całym szacunkiem dla Moro, to ta wymiana była kompletną porażką.  Moro do tej roli nie pasowała, wg mnie to była porażka i tyle. Ja lubię panią Moro, ale niestety nie w roli Blondynki, Pietrucha była zdecydowanie lepsza, bardziej pasowała do tej roli i w tym sezonie zmiana głównej bohaterki zaszkodziła. Ja po prostu nie paliłem się do oglądania tego serialu, wole dwie wcześniejsze serie, chociaż reszta aktorów zagrała rewelacyjnie i bardzo mi się podobał wątek wójta z Ukrainką Chichot
Ertix
Weteran forum

2 grudnia 2014 r., godz. 01:26

Wiadomo. Zmiana aktorów odgrywających główne postaci zawsze drażni. Ale ja tam lubię porównania. Duży uśmiech
Skoro już przy zmianach jesteśmy to ja osobiście się też cieszę ze zmiany Pana Lichoty na Borkowskiego. Co prawda Lichota lepiej grał Maneja, ale Borkowski bardziej pasuje z wyglądu i to się dla mnie liczy bardziej. Uśmiech
onetbox
Użytkownik
*

15 stycznia 2015 r., godz. 15:30

Zgadza sie. Trochę nudno sie tam zrobiło jak zaczeła ona grac.
Karolek2323
Użytkownik
*

20 stycznia 2015 r., godz. 19:12

Dla mnie tez Moro nie pasuje do tej roli chociaz lubie tę aktorkę
karolina72n
Użytkownik
*

12 kwietnia 2015 r., godz. 17:48

Całe szczeście Ranczo wróciło bo naprawdę zrobiło sie kiepsko z tym serialem
naturalnablondynka
Użytkownik
*

3 lipca 2015 r., godz. 23:33

joanna moro gra świetnie blondynka  jesienią 2016 roku
♡Laurka♡
Forumowicz
**

11 kwietnia 2016 r., godz. 20:23

Błagam o szybką pomoc dla dziewczynki. Jeśli ktoś jeszcze nie wpłacił to najlepszy moment. Laura potrzebuje natychmiastowej pomocy. Proszę o nagłaśnianie sprawy. Udostępniajcie profile Laury na facebooku. Liczy się czas i każda złotówka. Błagam o każdą nawet najmniejszą pomoc bo ja nie dam temu dziecku zamknąć się w swoim świecie.
Laura cierpi na zespół aperta. To  rzadka choroba, która występuje raz na 200 tyś urodzeń. Jeśli Laurka nie wpłaci zaliczki o wysokości 170 tyś, może pożegnać się z marzeniami o normalnym życiu. Operacje rozdzielenia szwów czaszkowych musi przejść przed ukończeniem roku. Czasu zostało niewiele. Błagam o jedną złotówke. Gdyby każdy forumowicz przekazał złotówke uzbieralibyśmy sporą kwote.

Laura czeka na twoją pomoc.

Więcej na moim wątku w tematach ogólnych.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//