Wątek Wątek: Hana i Piotr
HaPi505
Forumowicz
**

13 września 2013 r., godz. 17:32

ale ciekawe w jakich okolicznośćiach i kiedy.
Jak będziecie cos wiedzieli to piszcie. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

karolcia:)Uśmiech
bercia96
Stary wyjadacz

13 września 2013 r., godz. 17:53

ja myślę że to będzie tak: coś się Hanie stanie będzie miała wtedy operacje po której nie będzie mogła mieć dzieci ale potem zapewne zdarzy się cud i zajdzie w ciąże. Moim zdaniem jest gotowa na dziecko. Pewnie to będzie po tej psychopatce
Lola23
Weteran forum

13 września 2013 r., godz. 18:04

ja myślę że to będzie tak: coś się Hanie stanie będzie miała wtedy operacje po której nie będzie mogła mieć dzieci ale potem zapewne zdarzy się cud i zajdzie w ciąże. Moim zdaniem jest gotowa na dziecko. Pewnie to będzie po tej psychopatce
a w którym odcinku psychopatka będzie?

:*
fawi-forevertogether.blogspot.com
lara200
Stary wyjadacz

Are you taking to me?

13 września 2013 r., godz. 18:06

chyba 534

oby ta menda Zapała sie w końcu doigrała
amka
Weteran forum

trele morele

13 września 2013 r., godz. 18:07

a w którym odcinku psychopatka będzie?
535 badz 534 ale ja to rozumiem tak, ze hana nie bedzie mogla miec dzieci (i np sie o tym dowie jak nie bedzie zachodzic w ciaze dluzszy czas) i zrobia jej operacje ktora przywroci plodnosc, no ale, zobaczymy.
bercia96
Stary wyjadacz

13 września 2013 r., godz. 18:42

raczej nie da się przeprowadzić takiej operacji. Bo to by oznaczało że jak kobieta jest bezpłodna to wystarczy że się podda operacji to będzie płodna. Trochę to bezsensu. ale zobaczymy tak czy inaczej raczej będzie szczęśliwe zakończenie jak to zwykle bywa.
Psychopatka będzie w 534
Justynku
Weteran forum

Daj dziewczynie odpowiednie buty, a zawojuje świat

13 września 2013 r., godz. 18:44

ale np może mieć niedrożny jajowód... po operacji bedzie wszytko ok.

"Mądra dziew­czy­na całuje, ale się nie za­kochu­je, słucha, ale nie wie­rzy, od­chodzi, za­nim zos­ta­nie porzucona."
amka
Weteran forum

trele morele

13 września 2013 r., godz. 19:35

ale np może mieć niedrożny jajowód... po operacji bedzie wszytko ok.
dokładnie.
Poza tym, jest to serial, tam wszystko  ma sens.
I ja to rozumiem tak, a nie inaczej. Właśnie tak, że podda się operacji i będzie mogła mieć dzieci.

Robią to dla podciągnięcia oglądalności, nie chcą by w ich wątku było nudno... W gruncie rzeczy po pewnym czasie, jak już sie łzy poleją, przejdzie operację, sprawa z Paulą też ucichnie (bo w adopcję nie wierzę), to Hana zaciąży i ok będzie ;P

Na razie to może nawet dobrze, będzie coś się działo a nie tak jak z watkiem Michala i Niny - sa szczesliwi wiec w ogole ich nie pokazywali (do 529 odcinka) xD
I też uważam, że na razie niech pocieszą się sobą, na dziecko jeszcze będzie czas. To już nie chodzi o samą gotowość. Chichot
bercia96
Stary wyjadacz

13 września 2013 r., godz. 19:36

w sumie to mnie przekonałaś Uśmiech
AniaK_1988
Forumowicz
**

14 września 2013 r., godz. 05:27

Hana jest "chora" na punkcie posiadania dziecka!Poza tym jakoś mnie zbytnio nie interesuje jak dowie się o swojej bezpłodności.zresztą to nawet "ciekawe" nie jest.
HaPi505
Forumowicz
**

14 września 2013 r., godz. 09:04

Jak będziecie coś wiedzieli to piszcie.Pozdrawiam Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

HaPi505
Forumowicz
**

14 września 2013 r., godz. 12:36

Czy ktoś może wie jak nazywało sie opowiadanie o HaPi kiedy hana była w ciąży która chyba była bardzo ciężka i ona wyjechała a po kilku tygodniach piotr dowiedział sie że ona nie żyje a pózniej Hana wróciła bodajże z córką.Z góry dzieki.

PaulinaBaar
Forumowicz
**

14 września 2013 r., godz. 15:07

Hana nie na pewno nie jest bezpłodna bo już raz była w ciąży Uśmiech
amka
Weteran forum

trele morele

14 września 2013 r., godz. 17:24

Czy ktoś może wie jak nazywało sie opowiadanie o HaPi kiedy hana była w ciąży która chyba była bardzo ciężka i ona wyjechała a po kilku tygodniach piotr dowiedział sie że ona nie żyje a pózniej Hana wróciła bodajże z córką.Z góry dzieki.
Tylko powieść autorki amargo, jesli sie nie myle ;]
~asiaa
Weteran forum

16 września 2013 r., godz. 14:53

Scena przedpremierowa - Odcinek 529 - W ramionach ukochanego
http://archiwum.nadobre.tvp.pl/119534/odcinek-529-w-ramionach-ukochanego.html
Strony: 1 ... 1046 1047 [1048] 1049 1050 ... 1093   Do góry
Zaloguj się
//