Wątek Wątek: Hana i Piotr
Olinek988
Stary wyjadacz

Hana i Piotr ♥.♥

26 sierpnia 2013 r., godz. 10:58

Dlaczego sadzisz, ze p. Bukowski ma odejsc ? To nic dziwnego, ze polaczyli z powrotem laubiana przez widzow pare.
A co do slubu - i tak predzej czy pozniej by sie pobrali.

"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia."
Kasia :)
Weteran forum

26 sierpnia 2013 r., godz. 11:02

Niestety durnota scenarzystów co do tej pary przeszła samych siebie. Po co ten cały poprzedni sezon po co te słowa po co tyle niedomówień po co powrót Jamesa skoro i tak nie wyjaśniono  jego tajemnicy.Scenarzyści poszli pop najmniejszej linii oporu ślub w tym serialu równa się chyba tym że powoli zegnamy sie z Bukowskim.Juz chyba u latoszkow w tym sezonie bedzie dziać sie wiecej.
A co w tym serialu ostatnio jest mądrego? Nic. Każdą postać i wątek psują Smutny

Bardzo lubię i cenię Katarzynę Dąbrowską Uśmiech
amka
Weteran forum

trele morele

26 sierpnia 2013 r., godz. 13:33

Niestety durnota scenarzystów co do tej pary przeszła samych siebie. Po co ten cały poprzedni sezon po co te słowa po co tyle niedomówień po co powrót Jamesa skoro i tak nie wyjaśniono  jego tajemnicy.Scenarzyści poszli pop najmniejszej linii oporu ślub w tym serialu równa się chyba tym że powoli zegnamy sie z Bukowskim.Juz chyba u latoszkow w tym sezonie bedzie dziać sie wiecej.
Wszystkim nigdy się nie dogodzi.
Pozwól cieszyć się prawdziwym fanom tej pary tą szczęśliwą wiadomością. Sama cieszyć się nie musisz.. Bukowski owszem odejdzie, tak samo jak odejdzie Baar, Żebrowski, Dąbrowska... wszyscy kiedyś odejdą Uśmiech
aleksandra122000
Forumowicz
**

26 sierpnia 2013 r., godz. 13:36

ślub Hany i Piotra będzie w 529 odcinku .
~asiaa
Weteran forum

26 sierpnia 2013 r., godz. 13:39

Wstawiłam skany ze ze  ŚS, linki znajdziecie w tym temacie: http://forum.tvp.pl/index.php?topic=42482.msg2445099#new
Olinek988
Stary wyjadacz

Hana i Piotr ♥.♥

27 sierpnia 2013 r., godz. 22:04

Tak sobie oglądam SS i nagle wpadam na tą stronę.
http://superseriale.se.pl/galeria/na-dobre-i-na-zle-hana-i-piotr-znowu-razem-po-wypadku-gawryly,347082/117452/237760/
Widział ktoś te zdjęcia ? Są całkiem inne niektóre, z innej perspektywy. Chichot

alicjas013
Starszy forumowicz

27 sierpnia 2013 r., godz. 22:56

Tak sobie oglądam SS i nagle wpadam na tą stronę.
http://superseriale.se.pl/galeria/na-dobre-i-na-zle-hana-i-piotr-znowu-razem-po-wypadku-gawryly,347082/117452/237760/
Widział ktoś te zdjęcia ? Są całkiem inne niektóre, z innej perspektywy. Chichot
fajne są  Chichot im więcej zdjęć tym lepiej heh Mrugnięcie ja już chcę ten odcinek !!!!
AniaK_1988
Forumowicz
**

28 sierpnia 2013 r., godz. 18:26

A co w tym serialu ostatnio jest mądrego? Nic. Każdą postać i wątek psują Smutny

Masz rację ja oczekiwałam czegoś na poziomie a nie spłycenia tematu do grabin możliwości i tym sposobem  scenarzyści zamknęli wątek Hany i Piotra.Chyba ze  zmierzają zeby zrobić z nim drugich Burskich.
~asiaa
Weteran forum

28 sierpnia 2013 r., godz. 20:18

OFICJALNE STRESZCZENIE ZE STRONY TVP

odc. 529 - Nowy początek
Hana i Piotr szykują się do ślubu, ale tuż przed uroczystością w USC dochodzi do wypadku. Urzędniczka, która ma ich połączyć, traci nagle przytomność i trafia do Leśnej Góry. Doktor Goldberg diagnozuje u pacjentki ciążę pozamaciczną. Następnego dnia, długo oczekiwany ślub jednak się odbywa - w szpitalu. Urzędniczka oficjalnie ogłasza, że Hana została żoną Piotra. Wśród gości zaproszonych na ślub są niemal wszyscy lekarze ze szpitala. Mały Krzyś sugeruje, że kolejnymi nowożeńcami powinni zostać Nina i Sambor. Rudnicka nie chce jednak na razie myśleć o małżeństwie i ukrywa przed Michałem fakt, że dostała propozycję pracy w USA Tymczasem Latoszek i Lena wciąż nie potrafią naprawić swojego związku. Starska postanawia w końcu wziąć urlopi wyjechać z synem do matki. Z kolei Agata, po tym, jak nie zdała egzaminu, przechodzi prawdziwy kryzys. Najpierw sprzecza się na dyżurze z Wiktorią, a później zostaje wezwana do gabinetu Trettera i dowiaduje się, że straciła pracę. W Leśnej Górze pojawia się też dawny kolega Woźnickiej z liceum: Janek. Podczas badania chłopak cały czas próbuje Agatę podrywać i "odświeżyć" dawną znajomość, a to doprowadza w końcu lekarkę do wybuchu.
alicjas013
Starszy forumowicz

29 sierpnia 2013 r., godz. 17:37

dziewczyny czy Wy to czujecie?!? Już za niecały tydzień znowu NDiNZ! Chichot Chichot Kto ogląda 528 odcinek przedpremierowo? Chichot Chichot Chichot Jak myślicie czy Hana poprosi o pomoc konkretnie Piotra, czy kogokolwiek z chirurgów a Piotr się zgłosi...
tusiekk
Forumowicz
**

29 sierpnia 2013 r., godz. 18:31

Piotr sobie pewnie postanowił że nie odpuści tym razem Chichot co do wyboru to pewnie się na ochotnika zgłosi Język
bercia96
Stary wyjadacz

29 sierpnia 2013 r., godz. 20:03

właśnie. Watpię żeby Hana go bezpośrednio poprosiła
amka
Weteran forum

trele morele

29 sierpnia 2013 r., godz. 20:12

dziewczyny czy Wy to czujecie?!? Już za niecały tydzień znowu NDiNZ! Chichot Chichot Kto ogląda 528 odcinek przedpremierowo? Chichot Chichot Chichot Jak myślicie czy Hana poprosi o pomoc konkretnie Piotra, czy kogokolwiek z chirurgów a Piotr się zgłosi...
ja oglądam przedpremierowo, zapewne w środę płatny bo nie wytrzymam do czwartku na bezpłatny, ale zobaczymy Język
Olinek988
Stary wyjadacz

Hana i Piotr ♥.♥

29 sierpnia 2013 r., godz. 20:18

Myślę, że 528 będzie moim ulubionym jak na razie odcinkiem Chichot A oglądam raczej PP, ale zobaczę jeszcze. Chichot

alicjas013
Starszy forumowicz

29 sierpnia 2013 r., godz. 22:04

Ja też na pewno wykupię przedpremierę w środę Mrugnięcie Jejuuuu tak mnie strasznie ciekawi co oni sobie powiedzą...  Chichot Chichot Też mi się w sumie nie wydaje, żeby Hana poprosiła Piotra wprost... Uśmiech
Strony: 1 ... 1040 1041 [1042] 1043 1044 ... 1091   Do góry
Zaloguj się
//