Wątek Wątek: Hana i Piotr
ewcia...
Stary wyjadacz

20 października 2012 r., godz. 21:59

Ja na dalimation nie ściągałam po prostu mi leciały bez ściągania
agata95
Gość
20 października 2012 r., godz. 22:00

Ja na dalimation nie ściągałam po prostu mi leciały bez ściągania
No mnie też, ale ściągam sobie i oglądam kiedy chcę. A tak zanim mi się załadują itp... Jak były jeszcze na yt to ściągałam i jak usunęli to miałam jak znalazł Mrugnięcie
wydra
Weteran forum

20 października 2012 r., godz. 22:26

Ja przed chwilą ściągnęłam z dailymotion i to działa. Tak jak mówiła AgaD ściąga się tak jak z yt. Pewnie po odc 496 pojawi się kolejny fimik. Fajnie że te filmiki w ogóle są bo będzie można do nich wrócić i przypomnieć sobie jak to kiedyś fajnie było między Haną i Piotrem.
ewcia...
Stary wyjadacz

20 października 2012 r., godz. 22:30

na chomiku jest ten odc i o dziwo nie trzeba płacić to możliwe?
agata95
Gość
20 października 2012 r., godz. 22:31

Ale jestem genialna! Duży uśmiech Jak tylko pojawiły się filmiki na dailymotion to tak z ciekawości sprawdziłam czy ściąga się tak samo jak z yt Duży uśmiech
~asiaa
Weteran forum

20 października 2012 r., godz. 22:47

Widocznie udostępniono darmowy transfer, ja na swoim chomiku mam darmowy obecnie tylko dla serialu "Przyjaciółki", a wszystkie odcinki "Na dobre i na złe" są płatne.
ewcia...
Stary wyjadacz

20 października 2012 r., godz. 22:50

Widocznie udostępniono darmowy transfer, ja na swoim chomiku mam darmowy obecnie tylko dla serialu "Przyjaciółki", a wszystkie odcinki "Na dobre i na złe" są płatne.

Jak to ściągne to będzie już darmowy tak ? link:http://chomikuj.pl/henlubb/*23*23Seriale+pl.+za+free/Na+Dobre+i+Na+Zle+odc+496,2028338269.rmvb

wydra
Weteran forum

21 października 2012 r., godz. 18:53

Nasunęła mi się znowu taka myśl. Czy nie uważacie że Piotr bardzo się zmienił odkąd pojawiła się Hana? Kiedyś był takim kobieciarzem i nie interesowało go czy kobieta z którą się właśnie związał czy przespał jest mężatką czy nie. A teraz jak pojawia się mąż Hany on zrywa z nią. Więc chyba można dostrzec u Piotra jakieś przebłyski nie wiem jak to nazwać zdrowego rozsądku czy przyzwoitości. A poza tym tak sobie pomyslałam że serial poprostu szanuje podstawowe wartości jakimi są małżeństwo i rodzina. Dlatego ten mąż Hany i zerwanie z nią Piotra. Bo małżeństwo to bardzo ważna instytucja i nierozerwalna. No i dziecko ( Tosia ) musi wychowywać się w pełnej rodzinie mieć matkę i ojaca stąd ta Magda. Ale jak to się potoczy dalej to się przekonamy. Czy faktycznie małżeństwo to taka nierozerwalna instytucja czy może są wyjątki? Oby przypadek HaPi okazał się wyjątkiem od tej reguły że małżeństwo to już na zawsze. Nie żebym była za rozwodami i skokami w bok ale Hana musi być z Piotrem. Nie wiem w jaki sposób ale musi. A co do dziecka i rodziny to przecież Magda może się zakochać w jakimś innym facecie i stworzyć z nim rodzinę dla Tosi. To takie moje luźne przemyślenia. A jutro obowiązkowo kupię ŚS no i zobaczymy może się już czegoś dowiemy. 
agata95
Gość
21 października 2012 r., godz. 18:58

Ja też kupuję z samego rana, bo jestem ciekawa co oni tam napisali. No i na okładce jest pytanie: "co na to Hana?" więc ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć: czy oni są razem czy nie? Ale mam nadzieję, że jutro coś mi się rozjaśni.
wydra
Weteran forum

21 października 2012 r., godz. 19:06

No ja też kupię ale troche później. Ja już też się w tym gubię. Skoro nie są razem to co ma Hana do tego z kim się zwiąże Piotr? Ale w streszczeniu odc 500 jest napisane że oboje i Hana i Piotr będą cierpieli z powodu tego rozstania. Więc może dlatego to pytanie. Ale faktycznie można się w tym pogubić i nie wiemy co sobie powiedzą jak sobie tą całą sytuację wyjaśnią i co będzie dalej. Ale skoro Hana może być zazdrosna o Piotra bo pytanie Co na to Hana? może o tym świadczyć to chyba znaczy że tak łatwo o nim nie zapomni i że coś do niego czuje. No i może jest jeszcze szansa na HaPi. 
agata95
Gość
21 października 2012 r., godz. 19:12

Ja mam nadzieję, że oni będą jeszcze razem. Ten jej mąż nie musi wcale umierać. Przecież mogą sobie wszystko wyjaśnić i rozstać w pokojowych warunkach, a Piotr może się kontaktować z Tosią, zabierać ją na weekendy, wakacje, ferie itp. Bo związek z obowiązku nie ma sensu. Jeśli Hana byłaby z Jamesem tylko dlatego, że formalnie są małżeństwem, a Piotr z Magdą tylko ze względu na Tosię, to obydwoje nie byliby szczęśliwi. A Hana chyba pokochała Piotra i próbowała zapomnieć o mężu. Jejku, czemu scenarzyści aż tak to wszystko komplikują???
wydra
Weteran forum

21 października 2012 r., godz. 19:21

Chyba tylko po to żeby w ich wątku nie było nudno i żeby zwiększyć oglądalność. Oglądalność i tak wzrosła dzięki HaPi. Bo nie oszukujmy się to właśnie HaPi są teraz motorem napędowym tego serialu. Wiele ludzi włącza telewizor w środę właśnie dla HaPi. A co do tego co piszesz AgaD to się całkowicie z tobą zgadzam. Związek  z obowiązku czy małżeńskiego czy rodzicielskiego nie ma sensu i przyszłości i napewno nie będzie szczęśliwy. Ja też wolałabym oglądać wątek HaPi bez żadnych komplikacji. No może tą Magdę bym jeszcze przeżyła bo wiadomo że wtedy HaPi albo by się wcale nie rozstali albo rozstali by się na chwilę. Ale ten świętej pamięci mąż to już przegięcie. Ale co my możemy ponarzekać sobie a scenarzyści i tak zrobią co chcą. Mam tylko nadzieję że Hana i Piotr jeszcze kiedys będą razem i już więcej żadnych komlpkacji w ich związku nie będzie. 
agata95
Gość
21 października 2012 r., godz. 19:36

Jak nie będzie żadnych komplikacji to nie będą ich pokazywać, albo będą rzadko, tak jak LiL, a tego chyba nie chcemy Chichot. I zgadzam się z tobą: to "zmartwychwstanie" Jamesa to naprawdę przesada. Ja też Magdę jeszcze bym przeżyła, a tym nagłym pojawieniem się męża Hany to naprawdę tylko oglądalność chcieli sobie podnieść. Chociaż efekt mają, bo tvp2 w środy wieczorem jest najchętniej oglądanym kanałem...
wydra
Weteran forum

21 października 2012 r., godz. 19:47

No fakt nie chcielibyśmy żeby u HaPi wiało nudą. A dzięki tym komplikacjom to przynajmniej podniesie się nam poziom adrenaliny i będzie ciekawie. No i oglądalność też będzie duża bo ludzie tacy jak my będą z zapartym tchem śledzili dlasze losy tej pary. Jutro pewnie będziemy już więcej wiedzieć po lekturze ŚS. Oby tylko się nie okazało że scenarzyści wymyślili coś jeszcze głupszego czego znowu nikt z nas się nie spodziewał w tym wątku. Ale chyba już większej głupoty niż "zmarwychwstanie" męża Hany nie mogą wymyśleć. Mam taką nadzieję. Jaka jest jeszcze większa głupota niż ta? Jest taka? 
kinina
Weteran forum

Grey's Anatomy, Pretty Little Liars & Ndinz *.*

21 października 2012 r., godz. 19:55

No fakt nie chcielibyśmy żeby u HaPi wiało nudą. A dzięki tym komplikacjom to przynajmniej podniesie się nam poziom adrenaliny i będzie ciekawie. No i oglądalność też będzie duża bo ludzie tacy jak my będą z zapartym tchem śledzili dlasze losy tej pary. Jutro pewnie będziemy już więcej wiedzieć po lekturze ŚS. Oby tylko się nie okazało że scenarzyści wymyślili coś jeszcze głupszego czego znowu nikt z nas się nie spodziewał w tym wątku. Ale chyba już większej głupoty niż "zmarwychwstanie" męża Hany nie mogą wymyśleć. Mam taką nadzieję. Jaka jest jeszcze większa głupota niż ta? Jest taka? 
Ja bym obstawiała na dziecko Hany z Piotrem... Chociaż to może porównywalne do Jamesa -,-. Bo obie rzeczy są dziwne... James, moje zdanie o nim już znacie. A dziecko? Przecież... Hana nie jest głupia, a ile ona się spotyka z Piotrem? Parę odcinków, to ile mogło minąć w serialu? Miesiąc? Mnie się wydaje, że Hana to dziecko 'zaproponuje' tylko po to, żeby zapomnieć o Jamesie... -,-

http://www.youtube.com/user/kinina0101
http://hanapiotropowiadanie.blogspot.com/
Strony: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 1094   Do góry
Zaloguj się
//