Pytanie na śniadanie - goście

(1/2) > >>

eryśka:
Jestem pod wrażeniem dzisiejszego wydania "Pytania na śniadanie" albo raczej - jestem zbulwersowana wypowiedziami "gościa" tego programu  - p. Bakuły. Pani ta, produkowała się na temat :czy buty są świadectwem stylu? A ja chcę zapytać prowadzących ten program a także osoby decydujące o tym kogo się do programu "zaprasza", czego świadectwem są wypowiedzi i zachowanie pani Bakuły?  Proszę Państwa "człowiek elegancki z urodzenia"/cytat z Bakuły/ nie ocenia, nie wyśmiewa. Takie zachowanie cechuje prostaków. O gustach nie dyskutuje się. "Młody człowiek, wiejski PR" /cytat Bakuły/ - świadczy źle o młodym człowieku? wg mnie źle o p.Bakule. żeby wypowiadać się o stylu i klasie innych, trzeba mieć klasę.  Zachowanie tej pani to wg mnie mieszanka arogancji, polukrowanego chamstwa i bezpodstawnego wysokiego mniemania o sobie.  Bardzo jestem ciekawa ile kosztuje obrażanych przez tą panią abonentów, jej zaproszenie do Państwa programu.  Wasz drugi gość ?  nie wiem kto to? dał sobie prawo zaczepiać panią Jaworowicz, po co?   Pozdrawiam

aleale:
autorom i prowadzącym w ogóle się coś pokręciło - dziś Polakom oferowali wyżerkę z jagnięciny po 45zł/kg.
Płaćcie ludzie abonament !!!

eryśka:
 Jagnięcinę i inne pomysły na pokazanie płacącym abonament,jak żyje tzw  śmietanka towarzyska mogłabym znieść ale niczym nieuzasadnionej pogardy dla ludzi, którym los nie dał tyle samo co np takiej snobce jak Bakuła nie zdzierżyłam. Myślę, że istotnie  to towarzystwo wzajemnej adoracji w tzw Tv publicznej zapomniało do czego zostali powołani. Pozdrawiam. :)

jery:
Musi więcej ludzi płacić abonament, to do tej cielęciny będzie 50-letnie wino + szampan.
Aa co niech się ludziska patrzą na telewizyjną elitkę jak się potrafi bawić na antenie i jeszcze z tego pokaźna kasa.
po co się zajmować np; wyzyskiem ludzi pracy, to drażliwe tematy, jeszcze można komuś wpływowemu na odcisk nadepnąć!!!

gosiunia09:
Przecież za kulinariami stoi zawsze jakaś firma, która jest sponsorem danego programu; więc niepotrzebnie się pieklicie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona