Wątek Wątek: Wszystkie seriale emitowane przez TVP
semperfidelis
Forumowicz
**

3 sierpnia 2011 r., godz. 21:26

Jeju to już mnie przeraża! Ten serial jest delikatnie mówiąc chory!

20 tys. na pewnym portalu kliknęło "lubię to" więc to ja i Ty stanowimy bezwględną mniejszość Uśmiech ale trzeba mieć nieźle zrytą psychikę żeby takie coś wymyślać, a kolejnymi psychopatami są ci, którzy wykładają na to publiczne pieniądze! zresztą rzadko oglądam telewizję, ale widzę że kolejna stacja (telewizja, sic!) dołączyła do liderów w serwowaniu i przemycamiu haseł i ideologii modernistycznych.
Dalej! uczmy już w przedszkolach, że dwóch panów gdy się kocha może być rodziną i może wychowywać dzieci. I to wszystko jest, tak jak bohaterowie serialu 'boskie'.

Jeśli jeszcze ktoś czyta moje wpisy niech nie zostawi tego mimochodem, to naprawdę poważna sprawa!
RomanRz
Forumowicz
**

12 sierpnia 2011 r., godz. 10:36

Bardzo mądrze mówisz (semperfidelis ) o tych serialach, to skandal układać takie dialogi mówiące o tym czym jest orgazm, cytat"
-tato, co to jest orgazm?
-...to jest coś takiego gdy kobieta i mężczyzna, albo dwie kobiety, albo dwóch mężczyzn bardzo się kocha i jest im ze sobą dobrze.."
 Uczymy zboczenie i dewiacji już od najmłodszych lat. Prorokiem nie jestem, ale ludzie tego pożałują.
Lny
Moderator

"Prawda rodzi się w kłamstwach" - Dr House

15 sierpnia 2011 r., godz. 10:23

też się zastanawiam czemu nie ma w tym roku wakacji z dwójką tak jak w poprzednich latach tylko same badziewie leci. wiecie może gdzie można sprawdzić prawa do emisji serialów w tvp2 ?
O co dokładnie chodzi? O seriale zagraniczne? Czy o te na licencji?
Lny
Moderator

"Prawda rodzi się w kłamstwach" - Dr House

15 sierpnia 2011 r., godz. 10:25

Płacz Powiem wam jedno dla mnie Lokatorzy czy Sąsiedzi to seriale komediowe z dzieciństwa wychowałem się na nich. Strasznie mnie to boli że nie produkują już takich seriali komediowych jak te. DLACZEGO A PRZEPRASZAM ŻE SIĘ SPYTAM GDZIE IDĄ PIENIĄDZE Z ABONAMENTU Co?? Przeznaczcie raz na na przykład Lokatorów 2 kontynuację serii śmiesznej serii  BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM zróbcie Lokatorów 2 TELEWIZJO POLSKA BŁAGAM   
"Sąsiedzi" i "Lokatorzy" to bardzo "sztuczne" seriale. Aktorzy grają jak amatorzy (nie wszyscy oczywiście). W dodatku dialogi są mało śmieszne i co chwile ten śmiech z offu. Jak ktoś wytrzyma ponad 10 minut to jest mistrzem Mrugnięcie
Madelaine
Weteran forum

16 sierpnia 2011 r., godz. 20:45

"Sąsiedzi" i "Lokatorzy" to bardzo "sztuczne" seriale. Aktorzy grają jak amatorzy (nie wszyscy oczywiście). W dodatku dialogi są mało śmieszne i co chwile ten śmiech z offu. Jak ktoś wytrzyma ponad 10 minut to jest mistrzem Mrugnięcie
Zgadzam się Uśmiech Choc jestem maniaczką telewizyjną, na tym nie da się oka zwiesić. Język
Conrado
Użytkownik
*

25 sierpnia 2011 r., godz. 08:37

Bardzo mądrze mówisz (semperfidelis ) o tych serialach, to skandal układać takie dialogi mówiące o tym czym jest orgazm, cytat"
-tato, co to jest orgazm?
-...to jest coś takiego gdy kobieta i mężczyzna, albo dwie kobiety, albo dwóch mężczyzn bardzo się kocha i jest im ze sobą dobrze.."
 Uczymy zboczenie i dewiacji już od najmłodszych lat. Prorokiem nie jestem, ale ludzie tego pożałują.

Zboczenia i dewiacji? Jesteś żałosny... Może lepiej uczmy nietolerancji, homofobii, nienawiści i "wielbienia Boga jedynego"? Od kiedy homoseksualizm jest dewiacją? Od kiedy orientacja seksualna jest dewiacją? Poczytaj mądre książki na ten temat - i nie, nie chodzi mi o te "natchnione"...

Jeju to już mnie przeraża! Ten serial jest delikatnie mówiąc chory!

20 tys. na pewnym portalu kliknęło "lubię to" więc to ja i Ty stanowimy bezwględną mniejszość Uśmiech ale trzeba mieć nieźle zrytą psychikę żeby takie coś wymyślać, a kolejnymi psychopatami są ci, którzy wykładają na to publiczne pieniądze! zresztą rzadko oglądam telewizję, ale widzę że kolejna stacja (telewizja, sic!) dołączyła do liderów w serwowaniu i przemycamiu haseł i ideologii modernistycznych.
Dalej! uczmy już w przedszkolach, że dwóch panów gdy się kocha może być rodziną i może wychowywać dzieci. I to wszystko jest, tak jak bohaterowie serialu 'boskie'.

Jeśli jeszcze ktoś czyta moje wpisy niech nie zostawi tego mimochodem, to naprawdę poważna sprawa!

Aha, czyli dwóch kochających się panów nie może stworzyć rodziny? Proszę Cię, wiem, że to nowość w polskich serialach - jakiekolwiek mówienie o homoseksualizmie i wspominanie, że w ogóle coś takiego istnieje. Wiem także, że głęboko zakorzenionych uprzedzeń nie da się zwalczyć... I takie pytanie do was - co by było gdyby to wasze dziecko okazało się homoseksualne? na stos z nim? a może wydziedziczenie byłoby OK? Jesteście zbyt ograniczeni by pojąć, że nie wszystko co obce, musi być złe. Nawet nie proszę was o zmianę poglądów, po prostu na jedną, krótką chwilę - niech to będzie sekunda czy dwie - spróbujcie wyobrazić sobie jak to byłoby być homoseksualistą. I nie mówcie, że to kwestia wyboru - pytanie - kto by wybierał życie homoseksualisty, gdy żyje się w środowisku homofobicznym?

*Przy okazji radzę wam obejrzeć film - Prayers for Bobby - może choć trochę zrozumiecie...

pozdrawiam.
RomanRz
Forumowicz
**

5 września 2011 r., godz. 19:37

Powtarzam jeszcze raz homoseksualizm to dewiacja i choroba, którą trzeba leczyć, a nie być z niej zadowolonym. Chciałbyś mieć Conrado dwóch tatusiów?, a może masz? To trzeba leczyć, a nie mówić, że jest to normalne. To są biedni chorzy ludzie, którym trzeba pomóc, a nie pozbywać się ich ze społeczeństwa i być dla nich tolerancyjnymi. Bo właśnie przez to, że mówimy, że jest ok, to zlewamy problem. Państwu nie zależy na społeczeństwie, najlepiej zaakceptować pewną grupę społeczną, niż jej pomóc. Takie poklepywanie po ramieniu - fajny jesteś, kochamy cię, ale idź sobie od nas. Czy nie jest tak? Przepraszam za niektóre słowa. Jeśli kogoś uraziłem z góry przepraszam, ale demokracja pozwala na wolność słowa. To moje zdanie, a zdanie Twoje jest inne. Szanuję to.
Pozdrawiam.
TEED
Użytkownik
*

5 lutego 2016 r., godz. 22:51

Ciężko się czyta Twój brak wiedzy i prostactwo.
Homoseksualizm nie jest chorobą, nie był i nie będzie.
Z pewnością nawet nie wiesz ile osób w Twoim towarzystwie jest homo, jeśli w ogóle jakiekolwiek towarzystwo masz.  Mrugnięcie
Orientacja homoseksualna nie jest chorobą więc leczenia nie wymaga jak i pomocy również.
Rozumiem też, że ostro trzymasz się stereotypu pedała, kolesia wyglądającego jak dziewczyna. Powiedzmy, że ja się trzymam stereotypu o facecie hetero, bardzo męskim, więc jesteś wieśniakiem harującym za grosze, z paskudnym ryjem, brakiem stylu i jego wyczucia, niczym wyróżniającym się z tłumu zaślepionym idiotą na którego nie chce się nawet patrzeć.
Strony: 1 [2]   Do góry
Zaloguj się
//