Wątek Wątek: Wszystkie seriale emitowane przez TVP
ollox
Użytkownik
*

27 czerwca 2011 r., godz. 15:24

Witam, czy jest gdzieś w sieci spis wszystkich seriali emitowanych przez TVP? Poszukuję kilku z nich, a nie mogę znaleźć :| Interesują mnie seriale produkcji czechosłowackiej i niemieckiej (RFN i NRD).
Lata 90'te.
Konkretnie - Czechosłowacki - o grupie młodzieży znajdującej gdzieś coś w rodzaju perpetuum mobile, coś z nim kombinują, nie mogą naprawić.
Niemiecki - o grupie kilkunastolatków, którzy włócząc się po ruderach (zdaje się Berlina Wschodniego - być może już po zjednoczeniu) odnajdują mieszkanie, w którym znajdują się cenne antyki. Po kawałku spieniężają skarby chciwemu właścicielowi lombardu....

Dodatkowo - gdzie należy uderzyć, aby ewentualnie prosić o wznowienie seriali? (to tak gwoli ciekawości) Uśmiech
Madelaine
Weteran forum

28 czerwca 2011 r., godz. 00:24

Dodatkowo - gdzie należy uderzyć, aby ewentualnie prosić o wznowienie seriali? (to tak gwoli ciekawości) Uśmiech
Dobre pytanie  Uśmiech Bardzo czesto chodzi mi ono po głowie Chichot Ale raczej chyba niewiele mozna zdzialac w tym względzie z tgeo, co chocby widac na tym forum Duży uśmiech Smutny

Odnosnie Twoich ulubionych filmów to mnie się przypomniał jakis nasz rodzimy, młodziezowy serial jak to dzieciaki zbierały złom i robiły rozne inne "społeczne akcje" Uśmiech dobre to było....
ollox
Użytkownik
*

28 czerwca 2011 r., godz. 09:38

No właśnie ja widzę jakieś Klany i Plebanie, a nie te które mnie interesują. Czy ktoś z TVP uczestniczy w forum?
Madelaine
Weteran forum

28 czerwca 2011 r., godz. 10:10

No właśnie ja widzę jakieś Klany i Plebanie, a nie te które mnie interesują.
Chyba nie w wakacje? Mrugnięcie
ollox
Użytkownik
*

28 czerwca 2011 r., godz. 10:23

No tak... słusznie Język
Madelaine
Weteran forum

28 czerwca 2011 r., godz. 20:32

Zastanawia mnie, czemu teraz jaj tak malo fajnych filmow mlodziezowych...a wlasciwie przeciez chyba w ogole ich nie ma Język
Z tego filmu co mi się przypomniał, przypomniała mi się tez fajna scena jak dziewczyna z tej paczki , co przyszla do prezesa jakiejs firmy po złom i vos tam jeszcze, przedstawiła się jako MGOM...a na zdzieiwnie prezesa odpowiedziała- "Co nie czyta pan gazet?...Mlodziezowa Gruoa Oczyszczania Miasta" Duży uśmiech...i zaraz jej dał, to czego chciała Chichot

Nawet nie wiadomo, gdzie szukac tytułów tych swietnych filmów, z takimi wysmienitymi scenami...
majcia12
Użytkownik
*

12 lipca 2011 r., godz. 11:57

TEŻ SIE ZASTANAWIAM DLACZEGO NIE MA W TYM ROKU WAKACJI Z DWÓJKĄ TAK JAK W POPRZEDNICH LATACH
majcia12
Użytkownik
*

12 lipca 2011 r., godz. 11:58

też się zastanawiam czemu nie ma w tym roku wakacji z dwójką tak jak w poprzednich latach tylko same badziewie leci. wiecie może gdzie można sprawdzić prawa do emisji serialów w tvp2 ?
Madelaine
Weteran forum

12 lipca 2011 r., godz. 21:07

wiecie może gdzie można sprawdzić prawa do emisji serialów w tvp2 ?
Dobre pytanie Chichot Duży uśmiech
semperfidelis
Forumowicz
**

15 lipca 2011 r., godz. 21:16

obejrzałem przed chwilą odcinek serialu Rodzinka i dziwię się, że pieniądze z abonamentu idą na edukowanie najmłodszego pokolenia w sprawie szeroko pojętej kultury gejowskiej. Czyżby publiczne pieniądze poszły na kampanię przeciw homofobii?? Zastanawiam się czy sprawą nie powinien zająć się Rzecznik Praw Dziecka, bo najmłodszy z aktorów serialu raczej nie powinien być edukowany w tym wieku co to znaczy, że 'dwóch panów się kocha'...
żal, nic więcej do dodania...  Smutny
semper fidelis
<Ita>
Weteran forum

dawniej <HONOR>

:)
15 lipca 2011 r., godz. 21:49

Otóż to! Również oglądałam dzisiaj ten odcinek i szczerze mówiąc trochę mnie ten wątek o gejach zbulwersował.

Im bliżej jesteś... Tym dalej...
semperfidelis
Forumowicz
**

16 lipca 2011 r., godz. 12:55

cieszę się, że mój głos nie został bez odpowiedzi. Najbardziej szkoda mi najmłodszego z aktorów i jego rówieśników, którzy też to oglądają. Jakby nie patrzeć był to gwałt na niewinności tych dzieci.. I kolejna żałosna śpiewka, że rodzina może być normalna gdy dzieci wychowuje dwóch tatusiów albo dwie mamusie, no ludzie to już przegięcie...
FANLOKATORÓW
Użytkownik
*

16 lipca 2011 r., godz. 20:47

Płacz Powiem wam jedno dla mnie Lokatorzy czy Sąsiedzi to seriale komediowe z dzieciństwa wychowałem się na nich. Strasznie mnie to boli że nie produkują już takich seriali komediowych jak te. DLACZEGO A PRZEPRASZAM ŻE SIĘ SPYTAM GDZIE IDĄ PIENIĄDZE Z ABONAMENTU Co?? Przeznaczcie raz na na przykład Lokatorów 2 kontynuację serii śmiesznej serii  BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM BŁAGAM zróbcie Lokatorów 2 TELEWIZJO POLSKA BŁAGAM   
semperfidelis
Forumowicz
**

30 lipca 2011 r., godz. 14:58

i znowu wczoraj natrafiłem na "rodzinkę.pl" i jej nowoczesny scenariusz. Kilka przykładów:
-tato, co to jest orgazm?
-...to jest coś takiego gdy kobieta i mężczyzna, albo dwie kobiety, albo dwóch mężczyzn bardzo się kocha i jest im ze sobą dobrze..

-to przez menstruację
-chyba przez masturbację

-(mama do najstarszej pociechy) synku, czy na tej imprezie będą jakieś dziewczyny?
- no jasne, że będą
- no bo, ja kupiłam ci prezerwatywy. To nie jest zachęta, tylko tak na wszelki wypadek

po chwili ociągania synek wziął, a gdy mamusia opuściła pokój ze śpiewem na ustach nie mógł się doczekać kiedy użyje prezentu..

(najmłodsza pociecha) - tato, co to jest gwałt..?

itd. itd. błagam, niech ktoś coś z tym zrobi...może nie długo zaczną  puszczać ten badziew zamiast wieczorynki.
<Ita>
Weteran forum

dawniej <HONOR>

30 lipca 2011 r., godz. 21:14

Jeju to już mnie przeraża! Ten serial jest delikatnie mówiąc chory!

Im bliżej jesteś... Tym dalej...
Strony: [1] 2   Do góry
Zaloguj się
//