Wątek Wątek: POSTAW NA MILION - CASTING
PostawNaMilion
Moderator

9 marca 2011 r., godz. 17:39

Już w najbliższą sobotę, 12 marca o godz.10 odbędzie się drugi etap castingu do programu "Postaw na milion''.
Zapraszamy wszystkich, którzy wysłali smsa, wypełnili formularz zgłoszeniowy i otrzymali zaproszenie z redakcji. Czekamy na was w sobotę w budynku TVP przy ul. Woronicza 17 w bloku B (wejście od ul. Samochodowej). Zapraszamy!
maciek1403
Użytkownik
*

10 marca 2011 r., godz. 10:54

Czy jeżeli ktoś brał udział w innych teleturniejach (tj. koło fortuny), to nie ma po co jechac na casting? Czy udział w innych teleturniejach dyskwalifikuje automatycznie zawodników?
agulka241
Użytkownik
*

10 marca 2011 r., godz. 14:06

czyli wszyscy moga przyjsc??? to bez sensu ze ja wyslalam smsa i zostalam zaproszona osobiscie mailem a tu sie okazuje ze wszyscy moga przyjsc?Co?
a kiedy bedzie casting w krakowie?Co??/
arekx
Starszy forumowicz

10 marca 2011 r., godz. 14:11

Czy jeżeli ktoś brał udział w innych teleturniejach (tj. koło fortuny), to nie ma po co jechac na casting? Czy udział w innych teleturniejach dyskwalifikuje automatycznie zawodników?
Zależy od stopnia zaprzyjaźnienia z komisją i stopnia bezczelności kandydata.
PostawNaMilion
Moderator

10 marca 2011 r., godz. 17:06

Agulko!
Możesz być spokojna! Tylko Ci, którzy wysłali smsa, wypełnili formularz i otrzymali zaproszenie od redakcji wezmą udział w drugim etapie castingu. Pozostali mogą przyjść, żeby przekonać się do wzięcia udziału w castingu-jeśli do tej pory nie byli zdecydowani i zobaczyć na żywo Łukasza Nowickiego, który oficjalnie otworzy casting. Do zobaczenia w sobotę!
PostawNaMilion
Moderator

10 marca 2011 r., godz. 17:12

Maćku! Zawsze można spróbować swoich sił w castingu Uśmiech
Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź z redakcji, a może szczęście uśmiechnie się do Ciebie i spotkamy się w drugim etapie przesłuchań!
baton7.50
Stary wyjadacz

10 marca 2011 r., godz. 17:56

Zobaczyć Łukasza Nowickiego i umrzeć!
maciek1403
Użytkownik
*

10 marca 2011 r., godz. 18:33

No właśnie już jeden formularz wypełniałem, i dostałem odpowiedź, że osoby które brały udział w innych teleturniejach nie mogą wziąśc udziału w programie... No to jak to w końcu jest??
PostawNaMilion
Moderator

11 marca 2011 r., godz. 12:42

Wszystkie zgłoszenia przechodzą przez redakcję. Pamiętaj, że wysłanie formularza nie gwarantuje udziału w teleturnieju, jest to element castingu. Pozdrawiamy Mrugnięcie
marekstrazak
Użytkownik
*

15 marca 2011 r., godz. 19:11

Smutny Niestety widzę, że trochę spóźniłem się ze zgłoszeniem, stąd moje pytanie. Czy i kiedy planowany jest kolejny casting do programu. Bardzo proszę o odpowiedź Mrugnięcie
PostawNaMilion
Moderator

16 marca 2011 r., godz. 12:29

Casting wciąż trwa więc nic straconego Uśmiech Najpierw trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej - to pierwszy etap. Redakcja programu skontaktuje się z Tobą po otrzymaniu formularza, a potem już tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na zaproszenie na drugi etap castingu. Powodzenia i mamy nadzieję, że do zobaczenia!!!
marekstrazak
Użytkownik
*

16 marca 2011 r., godz. 16:41

Ankieta wysłana:D Czekam na informację w sprawie 2 etapu castingu;)
Pozdrawiam
PostawNaMilion
Moderator

23 marca 2011 r., godz. 18:44

My również pozdrawiamy i trzymamy kciuki Mrugnięcie
8uczestnik5
Użytkownik
*

30 marca 2011 r., godz. 21:02

Ja już brałam udział:) Zabawa świetna Uśmiech Emocje gigantyczne. Organizatorzy są super, Łukasz świetnie sobie radzi w roli prowadzącego, wszyscy trzymają za was kciuki. Naprawdę polecam, bo chyba nigdy niczego takiego nie przeżyłam. Warto się zgłaszać; nie tylko dla kasy Uśmiech
magdadagda91
Użytkownik
*

30 marca 2011 r., godz. 21:32

Brałam udział w tym programie i było przezabawnie, fantastycznie, świetnie. Coś nie do opisania, przygoda życia:)
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
Zaloguj się
//