Wątek Wątek: Co mu się stało??
among
Forumowicz
**

1 grudnia 2010 r., godz. 18:40

Zastanawiam się co się stało SS-Scharführerowi Schneiderowi, którego gra Artur Dziurman. W poprzedniej serii wydawał mi się jakiś zupełnie inny, chudszy. W trzeciej serii jego wygląd znacznie się zmienił (szczególnie widać to na twarzy). Grzecznie mówiąc jest otyły. Może zarobki na planie serialu są tak duże, że zaczęło mu się lepiej powodzić i w końcu  zaczął "dojadać" Uśmiech
Adrianne
Starszy forumowicz

1 grudnia 2010 r., godz. 18:44

Zastanawiam się co się stało SS-Scharführerowi Schneiderowi, którego gra Artur Dziurman. W poprzedniej serii wydawał mi się jakiś zupełnie inny, chudszy. W trzeciej serii jego wygląd znacznie się zmienił (szczególnie widać to na twarzy). Grzecznie mówiąc jest otyły. Może zarobki na planie serialu są tak duże, że zaczęło mu się lepiej powodzić i w końcu  zaczął "dojadać" Uśmiech
Szczerze mówiąc nie zauważyłam. Chociaż inna sprawa, ze sie nie przyglądałam. Mrugnięcie
Pasjonatka24
Stary wyjadacz

1 grudnia 2010 r., godz. 18:46

Nie wiesz co się stało?
W przerwie między II a III serią CzH Szneider wyjechał do Szwajcarii pod przykrywką jako Leszek Lubicz i tam go tak podkarmili MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie

(http://i51.tinypic.com/2djpds7.jpg)
dwie skarpety
Weteran forum

1 grudnia 2010 r., godz. 18:53

Latka lecą panu Arturowi.
wisła
Gość
2 grudnia 2010 r., godz. 06:52

Grzecznie mówiąc jest otyły.

Chyba raczej spuchnięty.
wisła
Gość
2 grudnia 2010 r., godz. 22:35

Dziś tylko mignął, ale faktycznie to chyba opuchlizna, a nie otyłość.
KUBAx
Forumowicz
**

3 grudnia 2010 r., godz. 00:49

Zima jest grubiej się ubrał  Uśmiech
wisła
Gość
3 grudnia 2010 r., godz. 10:14

Taaa, twarzy nie miał ubranej  Z politowaniem
kkkkkkkk
Starszy forumowicz

3 grudnia 2010 r., godz. 13:04

No i Boże wielkie mi halo... Niech sobie przytył, przecież Niemcom się dobrze powodziło...

“... żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza-wie, jak przeżyć..." - Jonathan Carroll
Cindy
Gość
3 grudnia 2010 r., godz. 13:12

Właśnie. Nic się  nie stało. Każdemu może przybyć kilogramów. Myślicie, że każdy musi mieć wymiary modela ? Uważam, że każdy ma prawo jeść co chce i ile chce. Jego nadwaga / "opuchlizna" i jego rzecz. Najgorzej to wtykać nos w nieswoje sprawy, komentować.
Troszkę więcej taktu by na zaszkodziło hehe Język
wisła
Gość
3 grudnia 2010 r., godz. 13:23

Och, już dobrze Uśmiech To było tylko stwierdzenie faktu, a nie obrażanie.
Starszy felczer
Weteran forum

6 grudnia 2010 r., godz. 18:48

no właśnie - o ile w 2 serii miał znakomitą kreację, to teraz jako grubas coś mnie mało przekonuje
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//