Wątek Wątek: GLINA - 3 sezon - Gajewski will return?...
ola7722
Użytkownik
*

15 czerwca 2014 r., godz. 19:18

Niedawno miałam przyjemność oglądać 2 sezony serialu "Glina", zdecydowanie jest to genialna produkcja, nie było możliwości obejrzeć jednego odcinka, trzeba było oglądać po kilka za jednym razem, ponieważ był tak wciągający! Zbrodnie ciekawe, nietypowe...strasznie martwi mnie to, że nie powstał 3 sezon, bo co prawda Gajewski (bardzo dobra postać) ginie, ale.. nie został złapany jego zabójca, więc myślę, że spokojnie mógłby powstać 3 sezon. No właśnie - te produkcje, które w Polsce są najlepsze, szybko znikają z ekranów, naprawdę szkoda...
marian25
Forumowicz
**

10 lutego 2015 r., godz. 00:09

Witam, po dłuższej przerwie.

Straciłem już chyba nadzieję na dokończenie tego serialu. Odnoszę wrażenie, że jego kontynuacja - trzeci sezon - nie powstanie ze względów finansowych. Łatwiej i taniej jest produkować masowo seriale kryminalne w stylu "Ojca Kosmateusza" i "Komisarza Rex'a". Seriale te są realizowane na zachodnich licencjach i kręcone na kamerach cyfrowych, więc nikt nie zważa na cenę taśmy filmowej (bo taka była wykorzystywana przy dwóch seriach "Gliny"). Ponadto produkcję obu seriali wspierają lokalne samorządy oraz producenci lokowanych w nich produktów. Istny samograj, nie to co "Glina".

Na fb pojawił się funpage "Glina - trzecia seria! Czy to możliwe". Wszystkich zainteresowanych tam odsyłam.

P.S. Już wkrótce - chyba w marcu - premiera kontynuacji serialu "Krew z krwi" na Dwójce. Pierwszy sezon to solidnie wykonany serial kryminalny na skandynawskiej licencji przez C+. Przede wszystkim chodzi mi o jego kinową realizację. Serial ten nie wyglądał jak wszystkie obecne produkcje, realizowane a la teatr telewizji (żeby nie było, nie mam nic przeciwko Teatrowi Telewizji i jego formie. Sęk w tym, że większość telewizyjnych produkcji, upodobniła się do jego stylistyki). Mam nadzieję, że Dwójka tego serialu nie popsuje i będzie można bez żenady obejrzeć jego kontynuację.
bonia
Użytkownik
*

13 marca 2015 r., godz. 11:39

Właśnie zaczęłam to oglądać i musze przyznac że zapowiada się ciekawie Uśmiech Oby tak dalej.
strzala320
Użytkownik
*

15 września 2015 r., godz. 19:41

Wie ktoś coś w temacie??
Angels
Użytkownik
*

1 grudnia 2015 r., godz. 20:13

Serial pierwsza klasa. I faktycznie bezapelacyjnie należy się zgodzić, że jest to najlepszy serial kryminalny ostatnich lat, który powstał w polskim kinematografii. Wciągający, zaskakujący. Radziwiłowicz stwarza klimat tego filmu. I rzeczywiście w drugim sezonie niejednoznacznie wiadomo czy komisarz zginął czy też przeżył także byłoby pole do popisu dla twórców trzeciego sezonu. No niech ktoś się w końcu za ten serial weźmie!!!! Błagam:-)
Strony: 1 [2]   Do góry
Zaloguj się
//