Wątek Wątek: Sprawa dla reportera dn 04.11.2010
wieslaw1949
Użytkownik
*

4 listopada 2010 r., godz. 23:22

Dn 4.11.2010 oglądałem dzisiejszy program sprawa "dla reportera" i dalej twierdzę że Polska nie jest normalnym krajem albo ludzie którzy się za długo uczą głupieją. Gdybym nie oglądał tego w programie Pani Jaworowicz to powiedziałbym że to wszystko to sen wariata.
z powazaniem Emeryt  
madox
Użytkownik
*

5 listopada 2010 r., godz. 09:34

Wiele w życiu widziałem i myślałem że już nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć ale wczorajsza Sprawa dla reportera  wielki ''szacun'' dla polskiego wymiaru sprawiedliwości.Obym nigdy nie trafił przed oblicze polskiej Temidy.
Madelaine
Weteran forum

9 listopada 2010 r., godz. 00:50

A co było??...
weronikak99
Użytkownik
*

14 grudnia 2010 r., godz. 23:24

ludzie, jak wejść na czat, czy to forum, które się wyświetla na ekranie?? Co?
danutka13
Forumowicz
**

wita wszystkich babcia, mama,obywatelka, polka.

1 lutego 2011 r., godz. 20:12

tak mam sprawę dla reportera czy powiecie mi państwo z jakiego punktu widzenia według prawa jest babcia która chociaż wygrała rozprawę sądową w dalszym ciągu ma uniemożliwione wizyty z wnukiem synowa bo o niej tu mowa siłą nie pozwoli mi się widzieć z wnukiem ponieważ on chce a matka mu zabrania zresztą to samo robi ojcu proszę mi powiedzieć czy osoba nie poczytalna bo taką jest synowa ma prawo do ignorowania wyroku sądowego i w jaki sposób można wykonać badanie psychologiczne takiej osoby.Oskarża bez prawnie moją rodzinę nawet 86 letniego dziadka o kradzieże pobicia sprawy są anulowane ale ile można wytrzymać ona nie pracuje nie ma co robić żyje z alimentów swojego synka których  dostaje 650zł z policyjnej pensji.Nawet brała awiza listonosza że niby nam przekaże wszystkie rzeczy dorobku zabrała i sprzedaje na allegro .Nie ma na nią kary ponieważ ma dziecko i nawet przy komisji która przyszła z urzędu miasta i gminy zachowała się irracjonalnie komisja zapytała się czy długo tak mamy .Wszystko zaczęło się jak syn przepisał na nią firmę naprawdę my przeżywamy horror proszę mi to wyjaśnić czy ona może wszystko jeżeli nie jaka jest obrona bo jak syn zbliżył się do nie żeby zapytać o synka oskarżyła go o kradzież telefonu ,dziadka o kradzież jej ubrania a mnie co jestem chora na SM o pobicie proszę mi pomóż.Oczywiście jest wiele innych rzeczy trudno to wszystko napisać tak się dzieje w Olkuszu

zapraszam wszystkich na moją stronę internetową tam możemy kontynuować nasze bolączki mówić głośno o własnych myślach marzeniach wrozkadanusia.tk
akal
Gość
5 lutego 2011 r., godz. 23:03

ej wróżko nie rób jaj i reklamuj swoich usług na tej stronie, sądzę, że większość piszących tutaj osób robi to z odruchu serca a jezeli tak jest to zapraszanie na swoją stronę z portalu tvp jest co najmniej niestosowne
danutka13
Forumowicz
**

wita wszystkich babcia, mama,obywatelka, polka.

7 lutego 2011 r., godz. 19:33

dziękuję za uwagę a myślałam że nikt nie zauważy .Nie robię jaj ja piszę wszystko z serca i już spotkałam się z nie przeciętnymi uwagami .Przypuszczam że jesteście stałymi bywalcami tego blogu nie przypuszczasz że powiew inności też się przyda.Danuta

zapraszam wszystkich na moją stronę internetową tam możemy kontynuować nasze bolączki mówić głośno o własnych myślach marzeniach wrozkadanusia.tk
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//