Wątek Wątek: Streszczenia
agi97
Weteran forum

Without A Trace & Cold Case & Monk ♥

9 sierpnia 2012 r., godz. 20:56

WHAT?? A na piątek się tak zawsze czekało, bo weekend i piękny początek wolnego z ukochanym serialem. Teraz rodzinkę.pl dają w piątek :/

Love Ludovic Obraniak and Iker Casillas :****
Wiktoria xD
Stary wyjadacz

" W życiu piękne są tylko chwile. ! "

9 sierpnia 2012 r., godz. 21:18

WHAT?? A na piątek się tak zawsze czekało, bo weekend i piękny początek wolnego z ukochanym serialem. Teraz rodzinkę.pl dają w piątek :/
Tak samo zareagowałam!!! Szok

*.* FaWi *.*
муѕιαα «33
Forumowicz
**

10 sierpnia 2012 r., godz. 08:27

O rany ;((.
Katherine:)
Stary wyjadacz

11 sierpnia 2012 r., godz. 11:49

Wiem, masakra teraz każdy weekend to już nie będzie taki piękny.
Wiktoria xD
Stary wyjadacz

" W życiu piękne są tylko chwile. ! "

11 sierpnia 2012 r., godz. 14:57

Wiem, masakra teraz każdy weekend to już nie będzie taki piękny.
Zgadzam się, chociaż dla mnie będzie fajny każdy piątek, bo będę jeździła na jazdę konną Mrugnięcie

*.* FaWi *.*
~asiaa
Weteran forum

13 sierpnia 2012 r., godz. 21:28

Pojawiły się tytuły trzech pierwszych odcinków, drugiego został ucięty, myślę, że za niedługo powinien być w całości. Dowiedziałam się, że są już one z forum Sokołowskiej, a można je znaleźć na stronie TVP, pod "Aktualny cennik TVP"
"Cennik od 01-09-2012 do 30-09-2012" : http://www.brtvp.pl/inne/ofertaicennik/

Odc. 489 - Niechciany spadek
Odc. 490 - Operacja pod specja
Odc. 491 - Cesarskie cięcie
Odc. 492 - Konkurs
Oliwia-Maja
Weteran forum

13 sierpnia 2012 r., godz. 22:07

Tu jest streszczenie ale ogólne odcinka 489 :

Ludmiła ostatnie chwile życia postanawia spędzić ze swoim ukochanym, Przemkiem. On jednak nie traci nadzieję i cały czas szuka sposobu by uratować Papierniak. I znajduje klinikę w Izraelu. Hana pomaga mu przetłumaczyć wyniki badań.  Czy tamtejsza klinika ją przyjmie? Oglądajcie !

Link : http://na-dobre-i-na-zle-tvp2.blogspot.com/2012/05/na-dobre-i-na-ze-odcinek-489-odcinek.html

Zapraszam na nowe forum o ndinz : nadobreinazle.phorum.pl , są nowości , np. playlista z ndinz w tle Uśmiech

Na dobre i  na złe oglądam ze względu na Hanę Goldberg ( Kamilla Baar ) i HaPi
 <3
~asiaa
Weteran forum

16 sierpnia 2012 r., godz. 15:46

Jest pełny tytuł odcinka 490, spodziewałam taki będzie:
odc. 490 - "Operacja pod specjalnym nadzorem"
~asiaa
Weteran forum

18 sierpnia 2012 r., godz. 20:56

Za cyfrą plus:

odc. 489 - Niechciany spadek:

Hana dziękuje Falkowiczowi za uratowanie życia. Lekarz przebywa na oddziale kardiochirurgii z raną postrzałową serca. Jest świadomy tego, że umiera. Prosi Piotra, by przejął po nim klinikę. Matka Celiny dziękuje Wywrockiemu za pomoc. Niestety stan dziewczyny nagle się pogarsza. Piotr podejmuje się ryzykownej operacji. Tretter zleca, by przebadano byłych pacjentów Falkowicza. Przemek czeka na odpowiedź z Izraela, jak czuje się Ludmiła. Do zespołu dołączają dwie nowe oddziałowe: Iza i Wasikowa. Tylko jedna z nich pozostanie w szpitalu. Żakowa informuje pielęgniarki, że ich sprawę rozstrzygnie Tretter, gdyż ona odchodzi z pracy. Do kliniki trafia ciężko pobity mężczyzna. Okazuje się, że ktoś wyrzucił go z pociągu. Poszkodowany nie ma przy sobie dokumentów. Piotr wyznaje Hanie, że jest dla niego bardzo ważna. Kobieta jednak boi się angażować w nowy związek.

emisja: 5.09 godz. 20:40
Oliwia-Maja
Weteran forum

19 sierpnia 2012 r., godz. 09:30

HaPi <33333 . NDINZ to jeden z niewielu plusów końca wakacji .

Zapraszam na nowe forum o ndinz : nadobreinazle.phorum.pl , są nowości , np. playlista z ndinz w tle Uśmiech

<3
Kasia :)
Weteran forum

25 sierpnia 2012 r., godz. 09:15

Odc. 490 - Operacja pod specjalnym nadzorem
Ludmiła jest coraz słabsza. Przemek postanawia lecieć do Izraela, by przekonać profesora Markovitza do podjęcia leczenia. Hana chce mu towarzyszyć. Piotr, który przypadkiem słyszy ich rozmowę, sądzi, że lekarka wyjeżdża na stałe. Tretter jest zaskoczony, że Gawryło rozważa objęcie stanowiska po Falkowiczu. Leon, mąż byłej pacjentki ordynatora, zgadza się na operację żony, pod warunkiem, że będzie obecny na sali operacyjnej. W trakcie laparoskopii przeszkadza Piotrowi i Wiktorii - omal nie doprowadza do śmierci kobiety. Po badaniach Agata i Nina wypisują Mariusza do domu. Wasiakowa zauważa, że pacjent ma kłopoty z mówieniem. Sądzi, że są to pierwsze objawy udaru i sama podaje mu lekarstwa. Dopiero później prosi Borysa o podpisanie zgody na ich wydanie. Sambor i Tretter są z niej zadowoleni. Iza przeprasza pielęgniarkę za sprzeczki o grafik dyżurów i zrzeka się stanowiska na jej rzecz.

Bardzo lubię i cenię Katarzynę Dąbrowską Uśmiech
agata95
Gość
25 sierpnia 2012 r., godz. 09:29

Ciekawie się zapowiada... Mrugnięcie
Oliwia-Maja
Weteran forum

25 sierpnia 2012 r., godz. 09:33

Hana chyba nie wyleci do Izraela Uśmiech . Na zdj. był tylko Przemek ,a poza tym mam nadzieję ,że Piotr nie przyjmie stanowiska po Falkowiczu tylko dlatego ,że pomyśli ,że Hana wylatuje na stałe ...

<3
agata95
Gość
25 sierpnia 2012 r., godz. 09:41

Hana chyba nie wyleci do Izraela Uśmiech . Na zdj. był tylko Przemek ,a poza tym mam nadzieję ,że Piotr nie przyjmie stanowiska po Falkowiczu tylko dlatego ,że pomyśli ,że Hana wylatuje na stałe ...
Wydaje mi się, że Piotr pomyśli, że Hana wylatuje na stałe, ale spyta ją o to. I ona może mu wtedy powiedzieć to co było w zwiastunie, że chce z nim zostać. I może jednak nie wyleci? Nie ważne jak to się potoczy chcę żeby byli razem i koniec kropka! O!
dżuliett
Stary wyjadacz

Ndinz <33

25 sierpnia 2012 r., godz. 09:42

Ja bym chciała żeby Hana z nim pojechała, ale żeby wróciła. Piotr niech się trzyma z daleka od kliniki. Jak usłyszy ich rozmowę to powinien z nią pogadać,a nie od razu wyciągać wnioski Uśmiech

La vida es bonita <3
Strony: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 151   Do góry
Zaloguj się
//