Wątek Wątek: Słychać - nic.
Gienio
Użytkownik
*

28 sierpnia 2010 r., godz. 21:34

W zasadzie nie słucham takiej muzyki, ale jeżeli już mam słuchać, to poprawcie fonię, bo słyszalność w telewizji na dwójce i polonii jak i w internecie jest do d...y Złość. Sorki za taką reakcję, ale dziwię się, że dwójka tak się popsuła /fonicznie/. Pozdrowionka Mrugnięcie
bpkostka
Użytkownik
*

28 sierpnia 2010 r., godz. 21:50

dołączam się - oglądam własnie transmisje w tvp2... i szczerze mówiąc po współpracy radia ESKA i TVP2 spodzieałabym się czegoś więcej - mówię o fonii... sprawia to wrażenie jakby ktoś postawil mikrofon między publicznością i nagrywał dzwięk... muzyki prawie nie słychać, skrótowych informacji o artystach wogóle, za to krzyczącą publiczość doskonale... Szkoda, poniewaz dobów artystow całkiem dobry...
gosiunia09
Gość
28 sierpnia 2010 r., godz. 22:26

W ogóle playback albo półplayback mi się nie podoba. Zresztą ten koncert nie jest raczej adresowany do mnie tylko do młodzieży.
kokosowemusli
Użytkownik
*

29 sierpnia 2010 r., godz. 13:08

Powiem Wam , że scena jest zrobiona świetnie... W ogóle nie wygląda jakby to było na Hali Sportowej i ogólnie jest hiper-mega , ale faktycznie w pewnych momentach nawet ja nie słyszałam dokładnie co mówią Jankes itp , ale powiem Wam coś jeszcze cały ten bydgoszcz hit festival jest robiony w 100% pod telewizję. Najfajniejsze jest to jak ktoś śpiewa skacze , a w mikrofonie w ogóle tego nie słychać i cały czas jest czysto i pięknie. Było kilka playbecków , ale było też na żywo... Ogólnie warto być , ale uważam ,że dziś będzie o wiele lepiej Uśmiech Ponieważ zagraniczni artyści będą. A poza tym współczuje ludziom którzy mają sektor gdzie kompletnie wszystko jest do nich tyłem i są wielkie "słupy" od sceny i nawet telebimów nie widać ... Biedni Chichot
To jeszcze dzisiaj i będzie git ! Pozdrawiam Uśmiech

c:
Mark69
Użytkownik
*

5 września 2010 r., godz. 16:15

Czegoś nie zrozumiałem, albo organizatorzy.

W kategorii polski hit lata 2010 usłyszałem kilka piosenek śpiewanych po angielsku.

Albo ze mną jest coś nie tak, albo to organizatorzy dali ciała (delikatnie mówiąc).

Dlaczego będąc Polakiem, muszę znosić średniej jakości kompozycje w obcym języku Co??
POLSKI HIT LATA jeśli rozumiem znaczenie słów, to kompozycje w języku polskim !!!!

A jeśli nie, to czym dzień POLSKI różnił się od zagranicznego Co??

Jestem zniesmaczony całym tym cyrkiem.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//