Wątek Wątek: Konkursy SMS w TVP
andrew61k
Użytkownik
*

10 lutego 2010 r., godz. 15:38

Witam wszystkich odwiedzających to forum i chciałbym przestrzec wszystkich przed braniem udziału w organizowanym przez TVP konkursach SMS,gdzie można łatwo wygrać cenne nagrody.Dzisiaj dołaczyłem do grona naiwnych,którzy zasilili konto TVP w sposób bardzo naiwny.Konkurs prowadzony przez Pana Kurzajewskiego pt."Zatrzymaj igrzyska stoperem"w TVP jest naciąganiem ludzi i pozbawianie ich zarobionych pieniążków.Mimo udzielenia poprawnej odpowiedzi dostałem zwrotny SMS o błędnym podaniu poprawnej odpowiedzi i na dodatek zachęcają do dalszej gry.Straciłem w ten sposób kilkanaście złotych.Dlatego ostrzegam wszystkich,nie bądzmy naiwni i nie dajmy się wciagnąć w te gry SMS.Myślałem,ze przynajmniej Telewizja Publiczna jest tą ostatnią uczciwa telewizja w Polsce,ale teraz widzę,że wszystko już jest skomercjonalizowane,a szczególnie Pan Maciej Kurzajewski,który nie dawno otrzymał Tele Kamerę,jest nie odpowiedzialnym prezenterem,zeby wciskać wszystkim taki "kit",ale cóż się nie robi dla szalonych pieniędzy w mediach,zwykli ludzie przecież się nie liczą.Kończąc już przestrzegam jeszcze raz nie bierzcie udziału w żadnych grach SMS organizowanych przez telewizję,nie ma ludzi uczciwych już w Polsce,a szczególnie w Telewixji Publicznej. Złość
Seb@Net
Gość
10 lutego 2010 r., godz. 16:13

drogi andrew
Konkursy SMS w TVP są komercyjną formą dofinansowania uszczuplonego budżetu tejże telewizji. To reakcja na pomysły rządu w celu zlikwidowania misyjnej stacji ograniczając im wpływy z abonamentu. Co do samego konkursu radzę się wpierw zapoznać z regulaminem, taki regulamin obowiązuje we wszystkich SMSowych konkursach również nadawanych przez np operatorów sieci komórkowych itp. Nic nowego. Oczywiście naiwnym jest ten kto myśli ze za darmo może coś wygrać czy wręcz dostać. A działa to tak, musisz wpierw trochę wydać by mieć szansę realnie uczestniczyć w finale danego konkursu. Dla przykładu moja znajoma z woj kieleckiego włożyła Orange w konkursie o BMW przeszło 3 000 PLN i owszem wygrała ślicznego czarnego BMW. Tak mniej więcej się to odbywa. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie myśli ze po jednym SMSie za 3'50 dostanie choćby plazmę za 5000PLN.
Warunki uczestnictwa i formy wygranych omówione są właśnie w regulaminach tychże konkursów regulowane ustawą o grach losowych. wszystko jest zgodne z obowiązującym prawem, prowadzący dziennikarz Pan Kurzajewski robi tylko co do niego należy i robi to dobrze skoro i ty napisałeś, a że zrobiłeś literówkę to ci odpisali ze masz błąd i dostałeś nową szansę z której mogłeś lub nie skorzystać, to twój i tylko twój wybór. Mamy wolny rynek i ustawodawstwo dające możliwości poruszania się w różnych sektorach tego rynku!!
Nikt nikogo nie zmusza do wklepania SMSa w ramach otrzymanych reklam i nawoływań do grania, mało tego każdy ma możliwość zablokowania przychodzących informacji reklamowych z nr 700 i 800 jeżeli nie wyraża zgody na otrzymywanie tychże.
Proszę więc więcej uwagi i roztropności w podejmowaniu decyzji zanim wyleje się całą żółć na w tym wypadku bogu ducha winną TVP ratującą się przed upadłością.
Naiwnych nie sieją a rosną jak szczypiorek na wiosnę....
Pozdrawiam
andrew61k
Użytkownik
*

10 lutego 2010 r., godz. 20:14

W pełni podzielam opinię poprzednika,który dokładnie podsumował całą działalność Telewizji Polskiej jak i nas naiwnych Polaków,którzy dają się wciągnąć w wir konkursów SMS.Ale dalej uważam,ze jest to nie w porzadku ze strony TVP.
Organizowane konkursy SMS powinny zachęcać ludzi do udziału,a w zamian oferować nie tak wygórowane i kosztowne nagrody.Myślę,że każdy byłby zadowolony jakby wygrał w takim konkursie SMS małą nagrodę rzeczową.
A jeżeli Telewizja ma problemy z utrzymaniem się na rynku,to nie znaczy,ze moze w ten sposób postępować ze swoimi odbiorcami,którzy płacą regularnie abonament radiowo-telewizyjny.
Stare przysłowie mówi"mądry Polak po szkodzie" i wystarczy raz się "spalić",zeby się dać ponownie nabrać.
Choć do tej pory byłem zwolennikem wysyłania różnego rodzaju SMS równiez dla potrzebujących,to definitywnie od dzisiaj nie wysyłam zadnych SMS na odpowiedz skierowaną ze strony Telewizji Publicznej jak i komercyjnej.gdyż nie jestem pewien,ze wysłane SMS docierają tam gdzie mają,a może zasilają znowu konto zarządu TVP ?
Pozdrawiam !!!

Seb@Net
Gość
10 lutego 2010 r., godz. 20:56

andrew
Tak żebyśmy się dobrze zrozumieli, nikt nikogo nie może zmusić do jakiejkolwiek gry losowej czy hazardowej, czy jest to tzw konkurs sms czy LOT TO, to tylko twój świadomy wybór. ma się to podobnie w sensie niesienia pomocy w najprostszy sposób wysyłając bez wysiłku sms_a. Do tego proszę zawsze zaznajomić się z regulaminami, aby uniknąć rozczarowań. Co do małych wygranych w np TVP a wiem o tym, możesz już za drugim razem wygrać np 10 zł które ci przeleją na twoje konto, lub grać dalej?
Podałem przykład szczególny mojej znajomej, z konkursami czy w ogóle hazardem jest tak ze trzeba też mieć nieco szczęścia po prostu. Jeśli decydujesz się na zdobycie dóbr materialnych z jedynym wysiłkiem uruchomienia kciuka musisz się liczyć z dużą przegraną lub wątpliwą wygraną. Tak już jest ten świat kapitalistyczny urządzony że naiwnością jest sądzić, iż ktoś coś może ci dać za darmo!
Co do TVP nadal nie widzę żadnej nieuczciwości w ich działaniu no może po za tym ze ufając TVP myślałeś, że jak im wyślesz 1 sms-a to dostaniesz samolot parafrazując jak w filmie Bareji<?>
andrew61k
Użytkownik
*

10 lutego 2010 r., godz. 21:52

Witam ponownie i powiem szczerze,ze wszystko co tutaj razem napisaliśmy to prawda,zarówno z jednej jak i z drugiej strony.Ale przyznasz mi chyba rację,ze takie konkursy SMS do niczego nie są nikomu potrzebne,jezeli wiemy,ze jest to tylko wyłudzanie kasy od obywateli.Jezeli Telewizja ma kłopoty finansowe,to niech ma cywilną odwagę się przyznać i powiedzieć to oficjalnie podajac konto do wpłat na ich utrzymanie,a nie uciekanie do konkursów Sms z wykorzystaniem tak znanych osób,chociażby jak Pan Kurzajewski,czy Olszański.Wiem,ze na pewno te argumenty i tak Pana nie przekonają,bo być może i Pan ma jakiś udział w komentowaniu tego co piszą tutaj internauci i zaprzeczeniu wszystkiemu.Prawda jest oczywista - jezeli takie konkursy nic nie dają,a tylko rozczarowanie wszystkich grających,to nie mają być prawa w kraju demokratyczny.
Myślę,ze ten temat już zakończymy,a reszta forumowiczów czytających nasze wypowiedzi,wyciągnie wnioski same dla siebie.
Pozdrawiam !!!
Seb@Net
Gość
10 lutego 2010 r., godz. 23:19

Również pozdrawiam
JJuż późno się zrobiło przy naszym temacie. Konkluzja jest jednak inna. Wiele dobrego jednak wynika z tych konkursów. Po za tym nie powiedziałem, że nikt z tego konkursu nie skorzysta, bo jak wcześniej zaznaczyłem trzeba trochę szczęścia no i więcej niz. 1 sms, wygrani są na pewno i to nie tylko w tych konkursach. Z tąd nazwa konkusrsu a nie rozdawnictwo...
Co do konta ono jest jawne od początku roku, mało tego TVP od końca 2009 do stycznia 2010 puszczała spoty nawołujące do płacenia jednak abonamentów. Prócz tego szuka możliwych sposobów finansowania w ramach obowiązującego prawa. Ja mam zasadę, nigdy ale to nigdy nie wierzę ze mogę coś dostać za darmo i dla tego nie gram tylko ciężko poracuję.. Myślę ze to nie jest ostatnie słowo. W ramach pogarszającej się stacji finansowej zaczną SIE wzorem komercyjnych stacji tasiemce reklamowe również w porach oglądania najciekawszych filmów czy programów. Takie jest prawie rynku.
Berek
Starszy forumowicz

12 lutego 2010 r., godz. 01:24

Wyciągnęłem wniosek. Szaleństwo!!!
miramo
Użytkownik
*

19 lutego 2010 r., godz. 16:34

Witam, także nabity w butelkę przez TVP. Oczywiście, że nie ma nic za darmo, zwłaszcza niedrogie jest robienie naiwnych w konia. A polega to na tym, że skrzętnie ukrywa się reguły gry, aby nie można było zapoznać się z nimi ZANIM spróbuje się szczęścia. Usiłowałem na stronach TVP zobaczyć, że ten regulamin od konkursu p. Kurzejewskeigo, bez skutku, jest tak dobrze ukryty, że pewnie sama TVP nie wie gdzie on jest opublikowany. Oczywiście, nikt nie zmusza do dawania się nabijać w butelkę, ale utrudnianie obejrzenia reguł tego nabijania to wygląda na przestępstwo. Proszę p. ....@net niech wskaże mi gdzie są te regulaminy, chętnie mu postawię piwo przy okazji.
A co płacenia abonamentu TV to mam tylko taką uwagę - nikt nie lubi dawać kasę na coś na co nie ma żadnego wpływu. A jaki wpływ na to co prezentuje TVP ma płatnik abonamentu? Żaden, także na polityczne oblicze tej firmy. I jeszcze jedno - od zawsze do TVP zlatywały się rozmaite miernoty po kasę, bo można tam mieć ciepłą posadkę nie wysilając się specjalnie - przecież jest stała kasa z abonamentu. Stąd ten krzyk w obronie tej kasy. Kilkudziesięciotysięczne pensje dla tzw. gwiazdorów za moje pieniądze ? - Ja protestuję, można mieć ich znacznie taniej, nie ma ludzi nie zastąpionych. TV komercyjna to zupełnie inna bajka, tam trzeba być dobrym i urobić rączki po łokcie za swoje pensje. Weryfakcja przez oglądalność, czyli rynek. I nie trujcie tu o żadnych misjach TVP - wszystkie konie w Łącku się śmieją z tych misji. To by było na tyle, pozdrawiam innych nabitych w konkurs p. Kurzejewskiego.
Seb@Net
Gość
19 lutego 2010 r., godz. 17:06

O to regulamin znalazłem go w 5 min niecałe
Co do wpływu na podatki na ZUS też nie masz wpływu itd i co?...
Regulamin w całości dostępny jest na stronie ITVP pod linkiem poniżej:
http://www.tvp.pl/o-tvp/o-tvp/konkursy-dla-widzow/zatrzymaj-olimpijski-stoper
A o to tekst regulaminu:
    *    *    *
Regulamin Konkursu ?ZATRZYMAJ OLIMPIJSKI STOPER?

§ 1 Postanowienia ogólne
1.   Niniejszy regulamin (zwany dalej "Regulaminem") określa ogólne warunki uczestnictwa w konkursie pod nazwą: ?Zatrzymaj Olimpijski Stoper? (zwanego dalej: "Konkursem").
2.   Organizatorem Konkursu jest MobileFormats Sp. z o.o., ul. Bronowicka 90, 30-091 Kraków, Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS - KRS 0000298886, Wysokość kapitału zakładowego: 50 000 PLN, NIP 676 23 67 328, Regon 120613391 (zwana dalej ?Organizatorem?).
3.   Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz. U. z 2009, Nr 201, poz.1540)
4.   Konkurs jest organizowany przez Organizatora, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na zlecenie Telewizji Polskiej S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul.Woronicza 17 zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000100679, NIP 521-04-12-987, o kapitale zakładowym 266 596 500 PLN.
5.   Organizator wysyła do osób uprawnionych do korzystania z usług telekomunikacyjnych jednego z Operatorów sieci telefonii komórkowej działających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które wyraziły  zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, informacje o Konkursie oraz jego zasadach. Informacje o Konkursie i jego zasadach będą udostępniane również na antenie Telewizji Polskiej.
6.   Konkurs trwa od dnia 1 lutego 2010 roku, od godziny: 00:00:00, do dnia 28 lutego 2010 roku, do godziny 23:59:59.
§ 2 Komisja Konkursowa
Celem zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu Konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do Konkursu oraz dokonania wyboru Zwycięzców Konkursu, Organizator powoła Komisję Konkursową. W skład Komisji Konkursowej wejdą osoby wyznaczone przez Organizatora. Decyzje podjęte przez Komisję Konkursową są ostateczne.
§ 3 Warunki uczestnictwa w Konkursie
1.   Uczestnikami Konkursu (zwanymi dalej: ?Uczestnikami?) mogą być pełnoletnie osoby fizyczne oraz osoby prawne, zamieszkałe lub posiadające siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które są właścicielami karty SIM/USIM jednego z Operatorów sieci telefonii komórkowej działających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub,  które zostały upoważnione przez właściciela karty SIM/USIM do dokonania zgłoszenia udziału w Konkursie używając należącego do niego numeru telefonu
2.   W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy MobileFormats Sp. z o.o. oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu na zlecenie Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (tj. wstępni, zstępni, małżonkowie, rodzeństwo, osoby pozostające w faktycznym pożyciu i osoby pozostające w stosunku przysposobienia).
3.   Udział w Konkursie polega na przesłaniu swojego zgłoszenia w formie wiadomości SMS, o treści podanej w § 4 ust. 1 niniejszego Regulaminu, na odpłatny numer 73110, a następnie postępowaniu zgodnie z instrukcjami przysyłanymi w komunikacji SMS lub innej otrzymanej od Organizatora Konkursu.  
4.   Przystępując do Konkursu Uczestnik akceptuje w całości Regulamin i zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie oraz wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości SMS, MMS oraz komunikatów głosowych przesyłanych w formie połączenia telefonicznego związanych z Konkursem.    
5.   Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nim związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby i podmioty.
6.   Uczestnictwo w Konkursie ma charakter dobrowolny.
7.   Zakazane jest korzystanie w ramach Konkursu ze sprzętu komputerowego, jak również generowanie tzw. ?sztucznego ruchu?. Uczestnicy nie mogą w szczególności korzystać z urządzeń, które automatycznie wysyłają wiadomości SMS ani żadnych innych sposobów wysyłania wiadomości SMS, innych niż wysłanie ich z telefonu komórkowego (wyklucza to możliwość korzystania z modemów GSM podłączonych do komputera lub telefonów komórkowych podłączonych do komputera).
8.   Organizator zastrzega sobie możliwość wykluczenia Uczestnika, w stosunku do którego powziął on podejrzenie, iż działa on albo w sposób sprzeczny z zasadami Konkursu opisanych w niniejszym Regulaminie albo w sposób sprzeczny z prawem.
§ 4 Przystąpienie do Konkursu
1.   Przystąpienie do Konkursu następuje poprzez przesłanie swojego zgłoszenia w formie wiadomości SMS, o treści: STOP lub innej publikowanej w materiałach promocyjnych lub w wiadomościach w SMS (dalej: ?Zgłoszenie SMS?), na odpłatny numer 73110, w terminie od dnia 1 lutego 2010 roku, od godziny 7:00:00, do dnia 28 lutego 2010 roku, do godziny 23:59:59.

2.   Koszt wysłania jednej wiadomości SMS na numer 73110, niezależnie od jej treści, wynosi 3 zł netto (3,66 zł z VAT).  

3.   Każda wiadomość SMS przesłana przez Uczestnika, w tym Zgłoszenie SMS, zostanie zarejestrowana w systemie teleinformatycznym Organizatora. Wiadomości w formacie SMS związane z Konkursem będą odbierane przez automatyczny system odbioru Organizatora, który określa datę odbioru wiadomości w formacie SMS przez wskazanie czasu według zegara automatycznego systemu odbioru. Dane zarejestrowane przez system teleinformatyczny Organizatora są rozstrzygające dla ustalenia kolejności zgłoszenia w Konkursie i wskazania Laureatów Nagród.

4.   Zgłoszenie SMS, o którym mowa w § 3 pkt.1 Regulaminu, nadesłane bez treści lub zawierające nieprawidłową treść, nie upoważnia do dalszego udziału w Konkursie i nie będzie brany pod uwagę przez Organizatora.

5.   Każdy Uczestnik może wysyłać nieograniczoną ilość Zgłoszeń SMS.

6.   Organizator zastrzega, że w odpowiedzi na każdą przesłaną przez Uczestnika wiadomość SMS na numer 73110, może wysłać do Uczestników, w każdym dniu trwania Konkursu maksymalnie do pięciu zwrotnych wiadomości SMS zawierających dodatkowe informacje o Konkursie oraz wykonać nie więcej niż 3 połączenia głosowe z informacjami o Konkursie  

7.   W przypadku, gdy Uczestnik nie będzie zainteresowany otrzymywaniem informacji, o których mowa w punkcie 6 powyżej, winien wysłać, na numer 73110, wiadomość SMS o treści ?USUŃ?. Wysłanie wiadomości SMS o takiej treści będzie oznaczało, że Organizator powstrzyma się od wysyłania dodatkowych informacji związanych z Konkursem, a ponadto zaniecha jakiejkolwiek komunikacji z danym Uczestnikiem, chyba, że Uczestnik ponownie przystąpi do udziału w Konkursie.  

§ 5 Zasady Konkursu
1.   Uczestnik w trakcie trwania Konkursu odpowiada na pytania wiedzowe zadane przez Organizatora, których tematyka będzie głównie związana z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Vancouver (w dalszej części zwane ?Pytaniami Konkursowymi?).
2.   Prawidłowe odpowiedzi udzielone przez Uczestnika na Pytania Konkursowe uprawniają do ubiegania się przez Uczestnika o nagrody przyznawane w Konkursie, według zasad opisanych w Regulaminie.
3.   Uczestnicy udzielają odpowiedzi na Pytania Konkursowe przysyłane przez Organizatora w treści wiadomości SMS, w odpowiedzi na Zgłoszenie SMS przesłane przez danego Uczestnika.
4.   Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie Konkursu (w dalszej części Regulaminu zwanej ?I ETAP?), Uczestnicy ubiegają się o nagrody Dzienne, Tygodniowe i Tygodniowe Premium. W drugim etapie Konkursu (w dalszej części regulaminu zwanej ?II ETAP?), Uczestnicy ubiegają się o Nagrodę Finałową.  
5.   W I Etapie warunkiem ubiegania się o jedną z Nagród Dziennych, Tygodniowych, Tygodniowych Premium i Nagrody Finałowej jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na jedno Pytanie Konkursowe.
6.   Uczestnicy wysyłając Zgłoszenie SMS w odpowiedniej minucie dokonują tym samym wyboru rodzaju nagrody, o którą będą grali w I Etapie Konkursu i tak, odpowiednio:
a.   wysłanie Zgłoszenia w: w 1, 2, 4, 7, 8, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 22, 23, 26, 28, 29, 31, 32, 34, 37, 38, 41, 43, 44, 46, 47, 49, 52, 53, 56, 58 i 59 minucie każdej godziny trwania Konkursu uprawnia Uczestnika do gry o Nagrodę Dzienną;
b.   wysłanie Zgłoszenia SMS w: 3, 6, 9, 12, 18, 21, 24, 27, 33, 36, 39, 42, 48, 51, 54, 57, minucie każdej godziny trwania Konkursu uprawnia Uczestnika do gry o Nagrodę Tygodniową;  
c.   wysłanie Zgłoszenia SMS w: 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55 i 60 minucie każdej godziny trwania Konkursu uprawnia Uczestnika do gry o Nagrodę Tygodniową Premium.
7.   W I Etapie, w odpowiedzi na SMS Zgłoszeniowy Uczestnicy otrzymają od Organizatora wiadomości SMS. Pierwsza wiadomość SMS będzie dotyczyła wyboru wariantu danej Nagrody ? w przypadku gry o Nagrodę Dzienną i Tygodniową, a w przypadku gry o Nagrodę Tygodniową Premium, będzie zawierała pytanie profilujące. Druga wiadomość SMS będzie zawierała wyliczenie dyscyplin sportowych, z których Uczestnik będzie mógł dokonać wyboru tematyki Pytania Konkursowego. Trzecia wiadomość SMS będzie zawierała Pytanie Konkursowe z dziedziny, którą wybrał Uczestnik.    
8.   W odpowiedzi na pierwszą wiadomość SMS, Uczestnik dokonuje wyboru jednego z siedmiu wariantów Nagrody Dziennej lub jednego z trzech wariantów Nagrody Tygodniowej, a w przypadku Nagrody Tygodniowej Premium odpowiada na profilujące pytanie Organizatora. W odpowiedzi na drugą wiadomość SMS, Uczestnik dokonuje wyboru dyscypliny sportowej, której będzie dotyczyło Pytanie Konkursowe. Odpowiedzi na wiadomości SMS otrzymane od Organizatora, Uczestnik przesyła w formie wiadomości SMS na odpłatny numer 73110.
9.   Uczestnik odpowiada na Pytanie Konkursowe I Etapu, poprzez wysyłanie wiadomości SMS na numer 73110, wpisując w treści wiadomości treść odpowiedzi. Biorąc udział w grze o Nagrodę Dzienną, Uczestnik powinien przesłać odpowiedź na Pytanie Konkursowe do godziny 25.59:59 tego dnia, w którym otrzymał Pytanie Konkursowe. Biorąc udział w grze o Nagrodę Tygodniową lub Nagrodę Tygodniową Premium, Uczestnik powinien przesłać odpowiedź na Pytanie Konkursowe w dniach od poniedziałku do niedzieli do godziny 25.59:59 tego tygodnia, w którym otrzymał Pytanie Konkursowe.  
10.   Uczestnicy mogą wybrać inną nagrodę Dzienną, Tygodniową i Tygodniową Premium, o którą będą grali w następujący sposób: wybierając nagrodę z następnej minuty poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści PLUS lub wybierając nagrodę z poprzedniej minuty poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści MINUS.
11.   Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi na Pytanie Konkursowe I Etapu Uczestnik rozpoczyna grę o Nagrodę Finałową odpowiadając na Pytania Konkursowe II Etapu  poprzez wysyłanie wiadomości SMS na numer 73110, wpisując w treści wiadomości odpowiedni numer odpowiedzi. W przypadku udzielenia nieprawidłowej odpowiedzi na Pytanie Konkursowe I Etapu Uczestnik nie przechodzi do II Etapu Konkursu. Uczestnik może ponowić próbę przejścia do II Etapu Konkursu przesyłając ponownie Zgłoszenie SMS na numer 73110.
12.   W trakcie trwania II Etapu Konkursu, każdy Uczestnik ma możliwość zdobycia punktów za każdą prawidłową odpowiedź na Pytania Konkursowe II Etapu, które uprawniają do ubiegania się o Nagrodę Finałową. Ilość możliwych do zdobycia punktów jest uzależniona od dnia, w którym dany Uczestnik prześle odpowiedź na Pytania Konkursowe. Każdy Uczestnik rozpoczyna grę o Nagrodę finałową z 250 punktami na koncie.
13.   Pierwszego i każdego następnego nieparzystego dnia uczestnictwa w Konkursie danego Uczestnika premia w postaci możliwych do uzyskania przez niego punktów wzrasta za każde kolejne Pytanie Konkursowe II Etapu o 50 punktów. Premia za pierwsze Pytanie Konkursowe II Etapu wynosi 50 punktów, za drugie 100 punktów, za trzecie 150 punktów, za czwarte 200 punktów. Za każde kolejne Pytanie Konkursowe II Etapu premia zostaje powiększona o 50 punktów, w stosunku do ilości punktów możliwych do uzyskanie za poprzednie Pytanie Konkursowe II Etapu. Wzrost premii trwa do godziny 23.59:59 tego dnia, w którym Uczestnik otrzymał od Organizatora pierwsze Pytanie Konkursowe II Etapu. Warunkiem uzyskania przez Uczestnika opisanej powyżej premii jest prawidłowa odpowiedź na dane Pytanie Konkursowe II Etapu.
14.   Drugiego i każdego następnego parzystego dnia uczestnictwa w Konkursie danego Uczestnika, premia w postaci możliwych do uzyskania przez niego punktów wzrasta za każde kolejne parzyste Pytanie Konkursowe II Etapu o 250 punktów. Premia za pierwsze Pytanie Konkursowe II Etapu wynosi 50 punktów, za drugie 250 punktów, za trzecie 50 punktów, za czwarte 500 punktów. Za każde kolejne parzyste Pytanie Konkursowe II Etapu premia zostaje powiększona o 250 punktów, w stosunku do ilości punktów możliwych do uzyskanie za poprzednie parzyste Pytanie Konkursowe II Etapu. Wzrost premii trwa do godziny 23.59:59 tego dnia, w którym Uczestnik otrzymał od Organizatora pierwsze Pytanie Konkursowe II Etapu. Warunkiem uzyskania przez Uczestnika opisanej powyżej premii jest prawidłowa odpowiedź na dane Pytanie Konkursowe II Etapu.
15.   W trakcie trwania II Etapu Konkursu, każdy Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w sesji bonusowej i zdobycia zwiększonej ilości punktów za każdą prawidłową odpowiedź na Pytanie Konkursowe, niż określona w punkcie 13 i 14 niniejszego paragrafu. Po udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na więcej niż 5, a mniej niż 10 Pytań Konkursowych II Etapu, Uczestnik znajduje się w ?Sesji bonusowej X2?, w której liczba punktów za każdą kolejną prawidłową odpowiedź na Pytania Konkursowe II Etapu jest dwukrotnie wyższa od założonej dla danego dnia uczestnictwa. Po udzieleniu więcej niż 20, a mniej niż 25 prawidłowych odpowiedzi na Pytania Konkursowe II Etapu, Uczestnik znajduje się w ?Sesji bonusowej X3?, w której liczba punktów za każdą kolejną prawidłową odpowiedź na Pytania Konkursowe II Etapu, jest 3-krotnie wyższa od założonej dla danego dnia uczestnictwa. Po udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na więcej niż 35 Pytań Konkursowych II Etapu, do 40-ej prawidłowej odpowiedzi na Pytania Konkursowe II Etapu, Uczestnik znajduje się w ?Sesji bonusowej X4?, w której liczba punktów za prawidłowe odpowiedzi na kolejne Pytania Konkursowe jest czterokrotnie wyższa od założonej dla danego dnia uczestnictwa.

Dalej się nie zmieści więc na razie tyle...
Pozdrawiam
Seb@Net
Gość
19 lutego 2010 r., godz. 17:12

P.S.
cytat:
Ja protestuję, można mieć ich znacznie taniej, nie ma ludzi nie zastąpionych. TV komercyjna to zupełnie inna bajka, tam trzeba być dobrym i urobić rączki po łokcie za swoje pensje. Weryfakcja przez oglądalność, czyli rynek. I nie trujcie tu o żadnych misjach TVP - wszystkie konie w Łącku się śmieją z tych misji. To by było na tyle, pozdrawiam innych nabitych w konkurs p. Kurzejewskiego.

Co do komercyjnych to może się urobią po łokcie ale mnie za to ręce opadają jak stale widzę w TVN "Na Wspólnej" "W-11", Majewskie idioten Show i Kuba Wojewódzki Chamen Show. No ramówka mnie powala, do tego wiadomości tak oszczędne i tendencyjne że życzyć tylko zdrowia wypada, ale cóż skoro musi się być na smyczy zachodniej finansjery trzeba klapać jak i one chcą, podobnie Polsat ze swoją ramówką M jak Miłosć itp podobne bzdety za 1 zł wkładu.
andrew61k
Użytkownik
*

24 lutego 2010 r., godz. 22:06

Witam ponownie i z ciekawości zajrzałem znowu na to forum i na ten wątek.Widzę,ze kolejny gość nabił się w butelkę grając w konkurs "zatrzymaj stoper".Podzielam jego uwagi oc do tego konkursu i powiem jedno,trzeba mieć takie szczęście jak Pan Kurzajewski,zeby za pierwszym SMS trafić i wygrać 5 000 zł.A co do regulaminu prawie całego konkursu jaki przedstawił kolega SEB@NET,to tak jak z każdą umową przy podpisywaniu,jest tego tak dużo,że za każdym razem się zastanawiam,dla kogo to jest pisane i po co,gdyż sedno umowy czy konkursu można by było przedstawić w prostszy sposób.Tak więc kolego SEB@NET,myślę,że jesteś odpowiedzialnym pracownikiem Telewizji Publicznej i masz za zadanie czuwać nad każdą tutaj wypowiedzią i dogłębnie ją prostować,oczywiście na korzyść TVP.
Pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie na dajcie się nabijać w butelkę na żadne SMS-y organizowane przez Telewizję czy to Publiczną czy Komercyjną,jest to jeden wielki przekręt i wyciąganie naszych zapracowanych pieniążków z kieszeni.Lepiej te 3,66 zł w najlepszym przypadku przeznaczyć sobie na coś co sprawi nam przyjemność.Ja widząc teraz Pana Kurzajewskiego na ekranie telewizora wypowiadajacego słowa konkursu za każdym razem wygrywam w domu minimum 3,66 zł i wypijam sobie na zdrowie piwko i tego się trzymajmy,nie dajmy się nabierać a bedziemy zawsze do przodu.
Seb@Net
Gość
25 lutego 2010 r., godz. 10:55

odp andrew
Muszę zaznaczyć z całą mocą: hazard jest tylko hazardem, przyjmując warunki z góry godzimy się na skutek.
Robicie top państwo z własnej nie przymuszonej woli, nazwa konkursów wyklucza spekulacje "GRA" a więc nie rozdawnictwo!!. TVP nie jest instytucją charytatywną puki co, i nie stwarza "konkursów" na państwa roszczeniowych warunkach.  Zgodnie z ustawą o Grach.... stworzony został konkurs medialny wg ustalonego prawem regulaminu nad którym czuwa prawnicza komisja. Dobrowolność hazardu nie może w żadnym wypadku stwarzać precedensu rozdawania prezentów każdemu graczowi przystępującemu do gry hazardowej. Robi to każdy z was na własną odpowiedzialność, a reklama działa w Tv na mocy ustawy o tejże, jeżeli ktoś  wierzy we wszystko w sposób bezpośredni co podaje kolorowy Billboard to należy życzyć tylko zdrowia takiej osobie we współczesnym świecie.  Duży uśmiech
darspan
Użytkownik
*

27 lutego 2010 r., godz. 00:08

Myślę, że już czas na to, aby TVP zniknęła z anten. To już jest tylko tuba esemsowych cwaniaczków. a reszta to takie ble, ble..

Witam wszystkich odwiedzających to forum i chciałbym przestrzec wszystkich przed braniem udziału w organizowanym przez TVP konkursach SMS,gdzie można łatwo wygrać cenne nagrody.Dzisiaj dołaczyłem do grona naiwnych,którzy zasilili konto TVP w sposób bardzo naiwny.Konkurs prowadzony przez Pana Kurzajewskiego pt."Zatrzymaj igrzyska stoperem"w TVP jest naciąganiem ludzi i pozbawianie ich zarobionych pieniążków.Mimo udzielenia poprawnej odpowiedzi dostałem zwrotny SMS o błędnym podaniu poprawnej odpowiedzi i na dodatek zachęcają do dalszej gry.Straciłem w ten sposób kilkanaście złotych.Dlatego ostrzegam wszystkich,nie bądzmy naiwni i nie dajmy się wciagnąć w te gry SMS.Myślałem,ze przynajmniej Telewizja Publiczna jest tą ostatnią uczciwa telewizja w Polsce,ale teraz widzę,że wszystko już jest skomercjonalizowane,a szczególnie Pan Maciej Kurzajewski,który nie dawno otrzymał Tele Kamerę,jest nie odpowiedzialnym prezenterem,zeby wciskać wszystkim taki "kit",ale cóż się nie robi dla szalonych pieniędzy w mediach,zwykli ludzie przecież się nie liczą.Kończąc już przestrzegam jeszcze raz nie bierzcie udziału w żadnych grach SMS organizowanych przez telewizję,nie ma ludzi uczciwych już w Polsce,a szczególnie w Telewixji Publicznej. Złość
batka1972
Użytkownik
*

27 lutego 2010 r., godz. 20:03

Witam! Jestem zbulwersowana ,wydałam już ponad 50zł w grze "stop"na 73110
i miałam dwie wygrane raz 5000, a drugi 1000,ale po dobrych odpowiedziach
dostawałam następne pytania, już nie będę odpowiadać na pytania tylko
chcę wiedzieć co z tymi wygranymi!?
Czytałam opinie na temat tego konkursu i mam nadzieję,że nie jest to tylko
naciąganie ludzi na wydatek.Bo w takie gry grają ludzie potrzebujący
gotówki i nie dla zabawy.
Jeśli w sms-e jest napisane odpowiedz na to pytanie i nagroda jest twoja to
myślę że TVP powinno wywiązywać się z obietnic , a nie zadawać nowe pytani.
Seb@Net
Gość
27 lutego 2010 r., godz. 21:07

Hmmm co ja mam powiedzieć.
W 100% z takich ludzi składają się hazardziści. To oni napędzają koniunkturę najróżniejszym grom i loteriom licząc na kasę z nieba. Naiwnych nie sieją a widać rosną jak szczypiorek na wiosnę. Proszę zapoznać się z regulaminem GRY i pozwać TVP. Wpierw radzę przestać odpowiadać na smsy. 50 zet to jeszcze nie tak dużo, ja znam większych niepoprawnych bankrutów. Radzę się w porę zastanowić. Ja zagrałem dwa razy za drugim razem wygrałem 10 zet i dałem sobie spokój. Czy to takie trudne? Zawsze można sprzedać makulaturę, butelki etc, no nie wiem odśnieżyć parę podjazdów w bogatej dzielnicy, Trzeba pomyśleć a nie naiwnie wierzyć że za darmo coś ci ktoś da w tym wypadku za 3,60 dostaniesz 5000PLN  Szok!
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
Zaloguj się
//