Wątek Wątek: Częstotliwość nadawania programu
kotek1987
Użytkownik
*

5 lutego 2010 r., godz. 13:23

Dlaczego TVP tak oszukuje swoich widzów i nadaje teleturnieju "1 z 10" nie w każdy poniedziałek i wtorek ale kiedy im się podoba? To samo tyczy się "Dzieciaków górą"  Zawstydzony
Nadają wcześniej serial "Stawka większa niż życie", gdzie zdarza się ze odcinek trwa od 18 do 19:30. Czy TVP jest poważna?
adam1
Weteran forum

7 lutego 2010 r., godz. 23:37

Popieram. Nieraz z utęsknieniem czekam na "1 z 10" (jestem fanem tego programu), aż tu nagle...co??? A to "Stawka...", a to jakaś gala.... Telewizjo, nie rób z siebie chłamu!
Falbanka
Użytkownik
*

9 lutego 2010 r., godz. 17:53

Jedyny program naprawdę na poziomie i to zagrożony!  Szok Zgroza! Dlaczego ciągle zwycięża chłam typu "Gwiazdy robią k...ę?" Co to za "gwiazdy"? Jedyną ich zasługą jest błyśnięcie w jakimś serialiku i za parę lat nikt o nich nie będzie pamiętał, a na pewno nie będzie się o nich wspominało z szacunkiem i podziwem. Jedynie w programie "1 z 10" oglądamy wartościowych ludzi, którzy imponują erudycją. Coś sobą reprezentują. I to jeszcze bezinteresownie, bo nagroda jest jedynie honorowa.
Jestem wiernym widzem i jestem oburzona dzisiejszym numerem wykręconym przez TVP. Od wczoraj cieszyłam się na Wielki Finał. I co? I nico... Jakaś Gilotyna... Jakim prawem! Przecież na stronie programu nadal jak wół czytamy: poniedziałek, wtorek. To niepoważne.  Złość
adam1
Weteran forum

10 lutego 2010 r., godz. 18:49

Jedyny program naprawdę na poziomie i to zagrożony!  Szok Zgroza! Dlaczego ciągle zwycięża chłam typu "Gwiazdy robią k...ę?" Co to za "gwiazdy"? Jedyną ich zasługą jest błyśnięcie w jakimś serialiku i za parę lat nikt o nich nie będzie pamiętał, a na pewno nie będzie się o nich wspominało z szacunkiem i podziwem. Jedynie w programie "1 z 10" oglądamy wartościowych ludzi, którzy imponują erudycją. Coś sobą reprezentują. I to jeszcze bezinteresownie, bo nagroda jest jedynie honorowa.
Jestem wiernym widzem i jestem oburzona dzisiejszym numerem wykręconym przez TVP. Od wczoraj cieszyłam się na Wielki Finał. I co? I nico... Jakaś Gilotyna... Jakim prawem! Przecież na stronie programu nadal jak wół czytamy: poniedziałek, wtorek. To niepoważne.  Złość
Termin moich ferii to: 1 - 14 lutego. Od stycznia cieszyłem się, iż 9 lutego (w ferie) obejrzę sobie Wielki Finał, a tu co?! Zamiast tego telewizja raczy nas Gilotyną. To jest jakieś PO[CENZURA]ANE
Andrzej1951
Użytkownik
*

10 lutego 2010 r., godz. 22:22

Czy TVP aby na pewno jest telewizją przewodnią w tym kraju? Czy takie manewrowanie tak wartościowym programem jakim jest Jeden z dziesięciu jest przykładem dla innych stacji tv? Przykładem na to że można sobie kpić z odbiorców? Po co w ramówce programowej umieszczać program który tkwi w niej tylko do najbliższego kaprysu osoby decydującej. Czym usprawiedliwić zamierza  (jeśli w ogóle zamierza)w/w zdjęcie z wyznaczonej emisji we wtorek finałowego odcinka Jednego z dziesięciu i zastąpienie go badziwiem typu Gilotyna? Czy zadziałało tu kumoterstwo ? Oj chyba na pewno tak!
Judasz69
Gość
11 lutego 2010 r., godz. 11:18

To co TVP2 wyprawia z tym pasmem to jest wielka hucpa. Najpierw 1z10 był o 19, potem 18 potem znowu 19, potem roszady z "Gilotyną". Myślę, że to już lekka przesada.
adam1
Weteran forum

11 lutego 2010 r., godz. 12:29

Jak tak dalej pójdzie, to [obym nie wykrakał] zdejmą "1 z 10" z anteny albo będzie raz w tygodniu.
Judasz69
Gość
11 lutego 2010 r., godz. 13:20

Jak tak dalej pójdzie, to [obym nie wykrakał] zdejmą "1 z 10" z anteny albo będzie raz w tygodniu.

TVP2 bardzo tego chce, ale ciężko im będzie, ponieważ za duże jest poparcie dla tego teleturnieju.
Najbardziej podobało mi się pasmo - 2 odcinki Va Banque i 2 odcinki 1z10 o 19. To było bardzo dawno, ale nie widzę powodu, aby miało to nie wrócić.

adam1
Weteran forum

11 lutego 2010 r., godz. 19:50

TVP2 bardzo tego chce, ale ciężko im będzie, ponieważ za duże jest poparcie dla tego teleturnieju.
Najbardziej podobało mi się pasmo - 2 odcinki Va Banque i 2 odcinki 1z10 o 19. To było bardzo dawno, ale nie widzę powodu, aby miało to nie wrócić.

Mnie też się to pasmo bardzo podobało. Chciałbym reaktywacji m. in. "Va Banque", "Wielkiej Gry", "Miliarda w rozumie", a także "Krzyżówki Szczęścia"(1995 - 2003)
lawa33
Forumowicz
**

19 lutego 2010 r., godz. 18:28

Przegladałem dzisiaj program na przyszły tydzień i "Jeden z dziesieciu" jest tylko w poniedziałek. W jego miejsce we wtorek weszła denna "Gilotyna". A niedawno ktoś napisał, że prezesi TVP w ostanich latach nie mają serca do rozrywki na wysokim poziomie. No i potwierdziło się!
adam1
Weteran forum

19 lutego 2010 r., godz. 22:19

Te zmiany to skandal!!! Dlaczego telewizja pozwala takiemu chłamowi jak "Gilotyna" robić ekspansje w telewizji kosztem mądrego i kulturalnie prowadzonego (w przeciwieństwie do Gilotyny) "Jednego z Dziesięciu"?! Czy wiedza jest niepotrzebna na antenie?!!
Judasz69
Gość
20 lutego 2010 r., godz. 09:47

Uważam, że Roman Czejarek prowadzi bardzo profesjonalnie. Zresztą i Sznuk i Czejarek pochodzą z tego samego radia. Zgadzam się natomiast z poglądem, że "Gilotyna" to program mniej erudycyjny niż 1z10.
adam1
Weteran forum

20 lutego 2010 r., godz. 11:37

Uważam, że Roman Czejarek prowadzi bardzo profesjonalnie. Zresztą i Sznuk i Czejarek pochodzą z tego samego radia. Zgadzam się natomiast z poglądem, że "Gilotyna" to program mniej erudycyjny niż 1z10.
Po pierwsze, Czejarek prowadzi gilotynę (celowo małą literą) mniej kulturalnie (zwraca się do uczestników per ty, czego u Sznuka nie ma), a po drugie, dlaczego nie można jeszcze zdjąć np.: jednego z odcinków "Gilotyny" albo "Dzieciaków Górą" z anteny, żeby w to miejsce "wszedł" "1 z 10"?!
Judasz69
Gość
20 lutego 2010 r., godz. 16:48

Ależ to nic złego, że się tak zwraca. To program rozrywkowy i ma taką formułę, że mówienie "Barbaro" czy "Adamie" nie jest ujmą na honorze zawodnika. Kultura u Czejarka jest na dużym poziomie.
A Czejarek nigdy Sznukiem nie będzie, ani Sznuk Czejarkiem. Myślałem, że to oczywiste.

A już w poniedziałek "Wielki Finał" Uśmiech

adam1
Weteran forum

20 lutego 2010 r., godz. 20:17

A Czejarek nigdy Sznukiem nie będzie, ani Sznuk Czejarkiem. Myślałem, że to oczywiste.
A już w poniedziałek "Wielki Finał" Uśmiech
Moim zdaniem JEST to oczywiste. I proszę, zażegnajmy ten "spór" :-) A na Finał czekam z utęsknieniem :-)
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
Zaloguj się
//