Wątek Wątek: Skarbnica Narodowa nabija ludzi w butelkę i kosi kasę !!!
lucyna symonajc
Użytkownik
*

3 grudnia 2009 r., godz. 11:09

W niektórych gazetach pojawił się kupon zamawiający numizmaty znanych Polaków min.Jana Pawła II-go.Najczęściej starsi ludzie chcieliby mieć naszego Papierza Polaka.Wypełniali kupony i zamawiali nie wiedząc o tym,że wpadli w pułapkę.Skarbnica Narodowa zaczęła wysyłać numizmaty na początek za 50zł.Pierwsze listy wysyłano jako listy polecone ludzie przyjmowali i płacili ,ale każdy następny był droższy do 100zł i ponad 100zł.Natomiast kolejne przesyłki Skarbnica Narodowa wysyłała listem zwykłym i do zapłaty 140zł i więcej.Odbiorcy zaprzestali pobierać i w obecności listonosza robili zwrot takiego listu.List wracał na pocztę i dalej ślad się urywa.Skarbnica Narodowa zaczyna wysyłać ponaglenia do zapłaty za nominały.W razie nie uiszczenia należności w terminie sprawę skieruje na drogę sądową.Ludzie dzwonią na podany nr.i piszą listy ale Skarbnica Narodowa jest głucha i żąda zapłaty.Wiele osób płaci za coś czego nie otrzymała,bo boi się sądu.Czytałam jeden list na który Skarbnica Narodowa odpisała posądzając domowników o kradzież.Nakłaniając adresata o przeprowadzenie rewizji w własnej rodzinie.Internauci piszą ,że taki numizmat w USA można kupić za 1 dolara.Osoba która otrzymuje takie ponaglenia ma 85 lat i otrzymała z Kancelarii Prawnej pismo o wszczęciu postępowania {XERO} z Wrocławia ul.Świeradowska 35 Kancelaria Prawna Korczyńska i Wspólnicy-spółka komandytowa.Osobiście zasięgnęłam informacji u adwokata,który stwierdził ,że jest to tylko XSERO i kazał nic nie płacić.Ale jak wytłumaczyć starszej osobie , że jest to oszustwo ,że nic nie mogą zrobić.Napisałam list do Wrocławia i zażądałam o przesłanie xsero dowodów nadania tych przesyłek.Takich ludzi jak moja mama w Polsce jest bardzo dużo wystarczy poczytać na forum Skarbnica Narodowa.Pbieraczek=Skarbnica Narodowa. Czym się różnią ??Chyba niczym , bo jedni i  drudzy nabijają w butelkę. Lucyna z Olsztyna. Nazwisko znane redakcji.
karolina.111
Użytkownik
*

8 grudnia 2009 r., godz. 21:56

Ja też zrobiłam zamówienie...ale...obsłużona zostałam jak najbardziej prawidłowo, bardzo szybka dostawa kurierem, który umówił się telefonicznie na odbiór przesyłki, dostałam to, co zamówiłam...i jestem zadowolona...Jak widać...zależy od szczęścia, jak zostaniemy obsłużeni... Na dwoje babka wróżyła...
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//