Wątek Wątek: Sopot hit festival-pól playback
hulton51
Użytkownik
*

13 sierpnia 2009 r., godz. 19:35

Sopot hit festiwal,okazał się totalna klapą na maksa,za którą organizatorzy zażądali sobie jak zwykle wygórowanej zapłaty od widzów w amfiteatrze,bowiem wstęp na ową żałosną imprezę kosztował 0d 90-zł do nawet 150 zł.Całą ta impreza była dokładną kopią cyklicznego programu pt HITY NA CZASIE, gdzie oczywiście wstęp jest wolny,natomiast w Sopocie,publiczność musiała zapłacić za  wjazd, za coś co bardziej przypominało karaoke niż festiwal,po raz kolejny TV2 poszła na skróty korzystając z pól playbacka czyli tzw podkładu muzycznego wcześniej przygotowanego z płyty.Można było odnieść takie wrażenie jakby  wszystko było z góry dokładnie przygotowane i wiadomo było kto wygra,albowiem zmanipulować sms-y to tez nie jest żadna filozofia.Ostatni dzień Sopot hit festiwal należał do Budki Suflera ,ten jubileuszowy koncert był naprawdę super udany,wiadomo co na żywo to na żywo,każdy szanujący się wykonawca piosenki,nie pozwoli na to by wspomagano go pół playbackiem czy nawet całym playbackiem. Mrugnięcie
gosiunia09
Gość
16 sierpnia 2009 r., godz. 20:20

Moje uszom wydawało się, że to był pełny playback a nie tylko pół playback  Smutny Smutny
Budka suflera SUPER Uśmiech Uśmiech
gosiunia09
Gość
16 sierpnia 2009 r., godz. 20:21

Przepraszam! Napisałam "suflera" przez małą literę; oczywiscie ma być Budka Suflera
hulton51
Użytkownik
*

20 sierpnia 2009 r., godz. 16:30

Moje uszom wydawało się, że to był pełny playback a nie tylko pół playback  Smutny Smutny
Budka suflera SUPER Uśmiech Uśmiech

W sumie tak,bo to było nawet ewidentnie widać i słychać,teraz TVN  szykuje 46 ostatni festiwal piosenki w Sopocie, i tu też możemy być przygotowani na  ;)PLAYBACK.Cena za najtańszy bilet tu uwaga!! 150zł,zaś najdroższy nawet 4-setki .Całe szczęście że będzie to już ostatni Festiwal,zgodnie z 5 letnia umową.Myślę że po kapitalnym remoncie opery leśnej w Sopocie,festiwale będą inne ,lepsze,miejmy taką nadzieję. Mrugnięcie
Lny
Weteran forum

"Prawda rodzi się w kłamstwach" - Dr House

23 sierpnia 2009 r., godz. 12:02

Za tydzień powtórka "SOPOT HIT FESTIWALU" piątek, sobota, niedziela o 20:00!
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//