Wątek Wątek: fonia z sopotu
kda
Użytkownik
*

10 sierpnia 2009 r., godz. 09:39

co myślicie o transmisji festiwalu w programie TVP2 , jestem oburzony faktem że dwójka nadawała stereo  Z politowaniem a TV Polonia ( z satelity ASTRA ) miała Dolby Digital  Spoko, czy TVP2 nie stać na wysoką jakość sygnału dźwięku ??
gosiunia09
Gość
10 sierpnia 2009 r., godz. 19:52

Dźwięk jak dźwięk, jeszcze wilee telewidzów nie posiada odbiorników tv stereo czy cyfrowych; bardziej mnie wkurzyło to , że niektórzy nie śpiewali na żywo tylko leciał playback Złość Smutny
kda
Użytkownik
*

13 sierpnia 2009 r., godz. 14:08

Gosiunia09 zgadzam się z Tobą , że nie wszyscy posiadają TV z możliwością odbioru Dolby Digital, ale jak już mam to chciał bym wykorzystać możliwości mojego sprzętu, po drugie dla czego TVP 2 , TV Polonia (Hodbird) nadawały w stereo a TV Polonia (Astra) nadawała w Dolby , brak słów  Złość
Co do playbacku nie będę się wypowiadał ,nasi artyści mają nas fanów głęboko w D......
pozdrawiam Cię serdecznie i życzę samych koncertów śpiewanych Live
hulton51
Użytkownik
*

13 sierpnia 2009 r., godz. 19:41

A co się dziwcie? skoro cały Sopot hot festiwal leciał z pół playbacka?na dodatek scena opery leśnej zamieniła się w .......namiot,to dało bardzo złe efekty dżwiękowe,nawet na zewnątrz opery leśnej było słabiej słychać muzykę niż zwykle.
kda
Użytkownik
*

19 sierpnia 2009 r., godz. 15:04

jednym słowem jedna wielka ściema ,nie popisali się , zresztą nawiązując do zeszłego roku ,w opolu też wymyślili że całę tło poza sceną będzie komputerowo nałożona animacja, wyglądało to ochydnie na szczęście w tym roku było po normalnie
jadzia hallo
Użytkownik
*

6 października 2009 r., godz. 22:21

dlaczego nie mozna odbierac nowej platformy cyfrowej free tv z satelity astra 10862 /odbiornik pokazuje brak sygnalu),pomimo ze tvp zapewnia ze platforma ta jest niekodowana
Lny
Weteran forum

"Prawda rodzi się w kłamstwach" - Dr House

7 października 2009 r., godz. 16:22

Może masz zły odbiornik, muszą być nowoczesne.
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//