Wątek Wątek: Jaka to melodia powtórka
dexter77
Użytkownik
*

23 marca 2009 r., godz. 18:09

Witam
Mam wielką prośbę czy mógłby mi ktoś pomóc i podpowiedzieć gdzie i kiedy mógłbym jeszcze raz oglądnąć odcinek  teleturnieju Jaka to melodia, który był emitowany 22.03.2009 r. jako odcinek specjany. Bardzo mi na tym zależy i proszę o pomoc. Serdecznie pozdrawiam. 
sylwia_17
Użytkownik
*

24 marca 2009 r., godz. 18:42

Mam wielką prośbę...czy ktoś mogłby mi napisac tytuł piosenki z dnia 23.03.2009 nie pamietam konkretnie słów ale w tekście bylo cos z remember i september...z góry dzięki:)
Kasia9713
Użytkownik
*

6 kwietnia 2009 r., godz. 19:38

Mam Pytanie Szukam Piosenki z 06.04.09  Leciała na koniec programu a do tej piosenki jest też film o chłopcu i białym wilekim psie latającym(albo to był smok Język) Film jest bardzo stary a piosenka leciała ref. when the love i can siiiiiiiiing Język Co? Co? Co? Szok Szok Szok Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Picio
Forumowicz
**

7 kwietnia 2009 r., godz. 17:21

Mam wielką prośbę...czy ktoś mogłby mi napisac tytuł piosenki z dnia 23.03.2009 nie pamietam konkretnie słów ale w tekście bylo cos z remember i september...z góry dzięki:)

Czy chodzi ci o piosenkę "September" zespołu Earth, Wind & Fire Co?
donciualla
Użytkownik
*

7 kwietnia 2009 r., godz. 22:45

Witam. Mam pytanie. Jak nazywala sie piosenka teraz w niedziele byla chyba lub w poniedzialek. To byla rockowa piosenka , spiewala ja kobieta w czerwonej sukience takim ostrzejszym glosem. lajk łeieeeej
donciualla
Użytkownik
*

7 kwietnia 2009 r., godz. 22:46

Witam. Mam pytanie. Jak nazywala sie piosenka teraz w niedziele byla chyba lub w poniedzialek 5 lub 6 kwietnia . To byla rockowa piosenka , spiewala ja kobieta w czerwonej sukience takim ostrzejszym glosem. lajk łeieeeej
Picio
Forumowicz
**

8 kwietnia 2009 r., godz. 08:35

To była piosenka Donny Summer "Hot Stuff" Chichot
donciualla
Użytkownik
*

9 kwietnia 2009 r., godz. 14:45

niestety nie chodzi mi o ta piosenke. piosenka o ktora mi chodzi spiewala ta bladynka w czerwonej sukience co gra chyba na saxofonie.
Picio
Forumowicz
**

9 kwietnia 2009 r., godz. 17:40

Aaaa, teraz już wiem Duży uśmiech to jest piosenka Alanis Morissette "Ironic"
donciualla
Użytkownik
*

10 kwietnia 2009 r., godz. 12:53

to je to . DZIEKI WIELKIE Uśmiech
meryl
Użytkownik
*

12 kwietnia 2009 r., godz. 18:44

Jak nazywa się piosenkarka i piosenka z 12 kwietnia z ''jakiej to melodi'' ta pani była ubrana cała na czarno i troszke w podeszłym wieku Mrugnięcie). Dzięki wielke
olga00013
Forumowicz
**

12 kwietnia 2009 r., godz. 20:23

Hej!! ;d
mam wielką prośbe... czy zna może ktoś tytuł piosenki z dnia 12.04.2009 (tj. niedziela) którą wykonywał zespół PERFECT... nigdzie nie moge jej znaleźć i bylabym niezwykle wdzieczna gdyby ktoś podał mi jej tytuł ;p
z góry wielkie dzieki ;d;d
olga00013
Forumowicz
**

12 kwietnia 2009 r., godz. 20:25

Jak nazywa się piosenkarka i piosenka z 12 kwietnia z ''jakiej to melodi'' ta pani była ubrana cała na czarno i troszke w podeszłym wieku Mrugnięcie). Dzięki wielke

Hej Duży uśmiech wydaje mi się że chodzi ci o wokalistke  o imieniu -Belinda Carlisle UśmiechUśmiech Uśmiech Uśmiech Spoko
meryl
Użytkownik
*

13 kwietnia 2009 r., godz. 12:50

Dzięki to ta Piosenkarka
gosiunia09
Gość
13 kwietnia 2009 r., godz. 23:32

Mam Pytanie Szukam Piosenki z 06.04.09  Leciała na koniec programu a do tej piosenki jest też film o chłopcu i białym wilekim psie latającym(albo to był smok Język) Film jest bardzo stary a piosenka leciała ref. when the love i can siiiiiiiiing Język Co? Co? Co? Szok Szok Szok Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Kasiu film i piosenka mają ten sam tytuł: "Never ending story", piosenkę śpiewa Limahl i wcale nie jest ona taka stara!!
Strony: [1] 2   Do góry
Zaloguj się
//