Wątek Wątek: Panorama
kisiel205
Stary wyjadacz

Fan Eurowizji :)

2 lipca 2009 r., godz. 14:30

A według mnie cały te zmiany to kiepski pomysł - dobre są tam jedynie belki. Proszę o przywrócenie Panoramy do poprzedniego stanu Uśmiech

W zasięgu : TVP Kraków
Waldus_5
Starszy forumowicz

2 lipca 2009 r., godz. 21:33

A mi sie zmiany podobvaja, musze was pochwalić, także jeżeli chodzi o pore nadawania 22.45 niepodobała mi sie ale w praniu okazuje sie że to dobry pomysł, jeżeli to możliwe to prosze panorame po wakacjach o 22.00 albo w okolicach tej godziny oraz o 18.30. Teraz o oprawie kocham tę muzyke z czołówki ale niepasuje troche do grafiki, niepodoba mi sie ten napis z czołówki PANORAMA zwykłą czcionką, tymbardziej że w pogodzie panorama jest poprzednia czcionką, niepodoba mi sie napis na kuli ziemskiej, sama kula powinna byc półprzeźroczysta, widoczna ale nieodwracająca uwagi, pomaranczowa na belce tak jak do tej pory. Wróce jeszcze do czołówki bardzo mi sie podobała ta pierwsza pomarańczowa i jestem zdziwiony faktem że na końcu tej dawnej czołówki gdy kula ziemska sie już składa i pojawia sie napis panorama u góru i dołu są takie pasy jak obecnie w studiu panoramy, mysle ze ciekawym krokim było by przekolorowanie tych pasów na biało i powrót do starej czołówki, choc tego niepolecam, co wy pa taki pomysł ?
kisiel205
Stary wyjadacz

3 lipca 2009 r., godz. 10:52

Można by powrócić do pomarańczowej Panoramy Uśmiech

bartex9
Forumowicz
**

3 lipca 2009 r., godz. 11:34

I to by było najlepsze co mogliby zrobić. Jedyne co mi się podoba w obecnej wersji to czcionka w belkach informacyjnych. Reszta do zmiany. A więc czekamy na pomarańczową Panoramę.
kisiel205
Stary wyjadacz

7 lipca 2009 r., godz. 11:39

Jest tylko jeden problem - stół prezenterski został sprzedany na aukcji WOŚP ale można by zrobić jego kopię.

Waldus_5
Starszy forumowicz

7 lipca 2009 r., godz. 21:19

Sam stół z pomarańczowego niebył zły, ale całośc była niestety tragiczna moim zdaniem, niedobrym pomysłem były te grafiki za prowadzącym. To teraz też jest jakąś parodią wiadomości, zostawcie studio, zmniencie tło za prowadzącym ta rezyserka potrafi denerwować.
Waldus_5
Starszy forumowicz

9 lipca 2009 r., godz. 20:10

pisze post pod postem dlatego ze dzisiaj przeczytałem że TVP ma już ramówke na jesień, Panorama pozostaje o 22.45 i tylko o 22.45, powiem szczeże ten krok jest troche ryzykowny.
kisiel205
Stary wyjadacz

11 lipca 2009 r., godz. 18:46

Według mnie Panorama nie powinna być serwisem podsumowującym dzień bo takowy serwis jest w TVP INFO. Więc może przekształcenie na taki serwis krajowy ?? Proponowana nazwa to "Polska" - format byłby rozszerzeniem formatu "pomarańczowej Panoramy" i obejmować wydarzenia krajowe/wydarzenia zagraniczne dotyczące Polski. Może taka zmiana ratowała by serwis w TVP2.

Waldus_5
Starszy forumowicz

12 lipca 2009 r., godz. 13:31

kisiel205 piszesz że panorama powinna sieskupiac na Polsce podczas gdy coraz więcej osób zarzuca serwisą informacyjnym że wogule nie informyją co sie dzieje za granicą
Lny
Weteran forum

"Prawda rodzi się w kłamstwach" - Dr House

12 lipca 2009 r., godz. 13:39

Wydaje mi się, że oglądalność Panoramy o 22:45 około października spadnie poniżej 1 mln osób. Przecież wszyscy wiedzą, że jak Panorama była o 0:00 i 0:30 to oglądalność spadała! Teraz chyba też tak będzie!
kisiel205
Stary wyjadacz

12 lipca 2009 r., godz. 19:15

kisiel205 piszesz że panorama powinna sieskupiac na Polsce podczas gdy coraz więcej osób zarzuca serwisą informacyjnym że wogule nie informyją co sie dzieje za granicą
I  właśnie takimi serwisami polsko-zagranicznymi były by Wiadomości i Serwis Info. Panorama już wtedy jako Polska miałaby charakter wyspecjalizowani.

bartex9
Forumowicz
**

26 września 2009 r., godz. 07:33

A mi tam to nie przeszkadza. Ważne że nie przestawili jej znowu gdzieś po północy. W wakacje serwis wcale nie miał takiej małej oglądalności. Miejmy nadzieje, że się to utrzyma no i oczywiście twórcy wrócą po rozum do głowy i przywrócą czołówkę i studio (no i muzykę bo obecnie jest trochę zbyt dudniąca) z czasów "pomarańczowej rewolucji".
kwakii
Forumowicz
**

29 października 2009 r., godz. 21:00

PROTEST!!! PROTEST!!!
przeciwko

zniesieniu starego tickera (paska z informacjami) na TVP INFO i zastąpienia go nowym, niefunkcjonalnym!!!
PISZMY DO TVP!!! NIE POZWóLMY NA TO!!! NIECH TVP INFO POZOSTANIE TVP INFO!!!
bartex9
Forumowicz
**

29 października 2009 r., godz. 21:15

Mi tam nowy ticker bardzo się podoba...
Strony: 1 [2]   Do góry
Zaloguj się
//