Wątek Wątek: Teatr Telewizji "Usta Micka Jaggera"
Old_Bielsko
Forumowicz
**

1 października 2008 r., godz. 20:27

Witam !!

Mam gorącą prośbe o wyemitowanie spektaklu teatru telewizji "Usta Micka Jaggera" z 1998r. autorstwa Domana Nowakowskiego.

Pozdrawiam
Sariusz
Starszy forumowicz

6 października 2008 r., godz. 09:49

Przyłączam się do prośby, bo pamiętam ten spektakl z 1998r. wyreżyserowany przez Michała Kwiecińskiego. Sztukę pokazano, gdy do Polski po raz drugi zawitał zespół  The Rolling Stones.
Znakomite kreacje aktorskie stworzyli grający dziadka, ojca i wnuka : Jan Peszek, Mirosław Baka i nieodżałowany Marcin Kołodyński. Przekonująca była też Ewa Szykulska (dawna miłość dziadka) i młodziutka Urszula Grabowska Uśmiech
Obok oryginalnych nagrań Stonesów wykorzystano covery, które specjalnie na potrzeby spektaklu nagrał Grzegorz Kupczyk (Turbo, CETI). 

Muzyko moja - tylko Ty
mrtyna
Użytkownik
*

10 lipca 2011 r., godz. 20:09

witam!!!!!!!!! barzdo bym chiala zeby wemitowali usta micka jaggera gdyz ten film nagrywli u mnie w domu na zdjecia autografy tez mialam kase ale pozyczylismy nie odpowiedzialnym ludziomi i juz nie odzyskalismy je. teraz mam juz synka i chcialam mu pokazac ten film ale nigzdie go nie ma w internecie.  bardzo prosze w imnienie siebie i w imnieniu mojej calej rodziny o wyemitowanie!!!!!!!!!!!!!!
tmnk
Użytkownik
*

5 listopada 2011 r., godz. 15:27

Przyłączam się do wszystkich proszących o powtórkę. Niech nawet będzie wyemitowana w jakiejś nieludzkiej godzinie. Albo jeżeli TVP szkoda miejsca w ramówce na "UMJ" to udostępnijcie przynajmniej nagranie w Internecie!

Mam prośbę do pozostałych uczestników wątku: jeżeli ktoś zauważy z wyprzedzeniem, że UMJ mają być znowu puszczone to niech Nas tu na forum uprzedzi Uśmiech
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//