Wątek Wątek: Po kolejnym obejrzeniu...
Grucha
Weteran forum

15 czerwca 2014 r., godz. 23:44

Wątek na refleksje związane zarówno z niuansami jak i większymi sprawami zauważonymi podczas 13453ego oglądania Czas honoru Chichot

Moje pytanie jest następujące:
Dlaczego Szczebel miał brudne buty i czemu była to kwestia kobiet?

Chodziło o niechlujną pomoc domową, romantyczne spacery po łąkach i grzęzawiskach,a nie posiadał roweru do wożenia swej lubej, jak to czynił Bronek?
Czy może była inna przyczyna?
Ewka15
Gość
15 czerwca 2014 r., godz. 23:48

Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot
wielbicielka
Forumowicz
**

I po co? Po to, żeby umarł w czasie pokoju?

15 czerwca 2014 r., godz. 23:50

Ej dobry wątek, sama mam tak, że nawet po 189934 obejrzeniu zawszę znajdę coś nowego.

Kiedy cię zobaczyłem po raz pierwszy, pomyślałem, że mam szczęście, że spotkałem kogoś na całe życie. Starałem ci się dać to, co miałem najlepszego. Miłość, troskę, opiekę, lekarstwa, których nigdzie nie było. To były najpiękniejs
Ewka15
Gość
15 czerwca 2014 r., godz. 23:52

może nie miała mu która wyczyścić tych butów i tyle Język  Język Język
Grucha
Weteran forum

15 czerwca 2014 r., godz. 23:52

Ej dobry wątek, sama mam tak, że nawet po 189934 obejrzeniu zawszę znajdę coś nowego.

no nie?
Ja jeszcze nie oglądałam, znaczy się ostatnio czwórki (będzie tak jak z Jeżycjada i Domem - raz na rok dwa koniecznie i bezwzględnie całość do powtórki)
ale przypomniało mi się
no bo po co była ta scena ze Szczeblem.
a jeżeli już byłą, to nie prościej było mu odpowiedzieć, że pobrudził buty podczas pełnienia służby, tylko zapodał luzacką gadkę bynajmniej nie luzackiemu Fisiowi Chichot
Berta Kirchner
Weteran forum

15 czerwca 2014 r., godz. 23:53

Hmm a ja oglądam powonie 5x13...
abcd4
Gość
15 czerwca 2014 r., godz. 23:53

rozwalilas mnie  Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot
Ewka15
Gość
15 czerwca 2014 r., godz. 23:55

Chichot Chichot Chichot spokojnie- zaraz ci inni rozkminią skąd ten brud Język

aa wtedy jeszcze nie było Perfekcyjnej więc wiecie  Język Język skąd miał wiedzieć jak to zrobić - no kwestia kobiet jak nic  Chichot Chichot
Grucha
Weteran forum

15 czerwca 2014 r., godz. 23:56

Oooj tam nie o sam brud chodzi tylko o zasadność sceny Chichot
abcd4
Gość
15 czerwca 2014 r., godz. 23:56

Chichot Chichot Chichot spokojnie- zaraz ci inni rozkminią skąd ten brud Język

aa wtedy jeszcze nie było Perfekcyjnej więc wiecie  Język Język skąd miał wiedzieć jak to zrobić - no kwestia kobiet jak nic  Chichot Chichot

Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot
??????????
Gość
15 czerwca 2014 r., godz. 23:57

Wątek na refleksje związane zarówno z niuansami jak i większymi sprawami zauważonymi podczas 13453ego oglądania Czas honoru Chichot

Chodziło o niechlujną pomoc domową, romantyczne spacery po łąkach i grzęzawiskach,a nie posiadał roweru do wożenia swej lubej, jak to czynił Bronek?
te buty , w NKWD nie.zwracano kto jakie buty miał bo i tak w każdej chwili mógł stać się wrogiem ale nie o NKWD tutaj się pytasz
Pewnie był w domu publicznym w nocy , bylo błoto , szedł przez to błoto , zrobiło się rano i musial jechać w tych brudnych butach gdyż czasu brakło na wyczyszczenie
abcd4
Gość
15 czerwca 2014 r., godz. 23:57

oj baby baby  Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot wy to macie problemy - ja tam raz ogladalam serie i moze teraz jak powtorzą to obejrze moze  Chichot
Grucha
Weteran forum

15 czerwca 2014 r., godz. 23:58

te buty , w NKWD nie.zwracano kto jakie buty miał bo i tak w każdej chwili mógł stać się wrogiem ale nie o NKWD tutaj się pytasz
Pewnie był w domu publicznym w nocy , bylo błoto , szedł przez to błoto , zrobiło się rano i musial jechać w tych brudnych butach gdyż czasu brakło na wyczyszczenie

noooo
i nie widział błota bo wszak ciemno było ...

a co mają czyste buty do bycia wrogiem? Chichot
abcd4
Gość
15 czerwca 2014 r., godz. 23:59

kolejny mnie rozwalil z domem publicznym Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot
wielbicielka
Forumowicz
**

I po co? Po to, żeby umarł w czasie pokoju?

15 czerwca 2014 r., godz. 23:59

Pawła wersja z perspektywy żołnierze jest chyba najtrafniejsza. Język

Kiedy cię zobaczyłem po raz pierwszy, pomyślałem, że mam szczęście, że spotkałem kogoś na całe życie. Starałem ci się dać to, co miałem najlepszego. Miłość, troskę, opiekę, lekarstwa, których nigdzie nie było. To były najpiękniejs
Strony: [1] 2 3 ... 89   Do góry
Zaloguj się
//