Wątek Wątek: Na sygnale - forum
detris
Forumowicz
**

6 marca 2014 r., godz. 17:13

Dlaczego "Na sygnale" nie ma swojego forum? Wiem, że to krótkie, ale dla fanów powinno być, zwłaszcza, że pomimo większa część jest tzw "zawodowa" elementy prywatne też są
alicja09042002
Forumowicz
**

25 marca 2014 r., godz. 13:35

no właśnie ja miałam kilka pomysłów na opowiadania o serialu Na sygnale a tu nie ma ? Co?
dalmatynka
Stary wyjadacz

5 kwietnia 2014 r., godz. 15:02

Można założyć Mrugnięcie

Na sygnale to mój ulubiony serial;] Mam fajne opowiadania  zapraszam hętynych do czytania.;]
 Renata Potocki jest wariat;[
Firebreather
Weteran forum

Nelson & Murdock Avocados at law

8 kwietnia 2014 r., godz. 23:02

W sumie szkoda że nie ma forum Na Sygnale, lubię ten serial  Mrugnięcie

Don't google yourself.
Moonwalker
Weteran forum

MJ <3

9 kwietnia 2014 r., godz. 08:26

Ja też lubię ten serial, ale czasami odczuwam, że niektóre role są zbyt oklepane

Podobno każdy może być sobą.
To czemu Wy jemu nie pozwoliliście?
People say I'm not okay,
Cause I love such elementary things...
Martikan
Weteran forum

Life goes on!

2 grudnia 2014 r., godz. 14:58

Widzę że serial bardzo popularny i na Facebook pełno stronek w temacie, a na forum nie doczekał się swojego wątku? ?? Dlaczego. TVP fani serialu czekają.  Dziękujemy. 
Martikan
Weteran forum

Life goes on!

2 grudnia 2014 r., godz. 15:00

Mam na myśli kategorie,  bo wątek jest. Potrzebujemy kategorie Na Sygnale. Uśmiech
Martikan
Weteran forum

Life goes on!

2 grudnia 2014 r., godz. 15:02

W sumie to witam dziewczyn, Moonwalker i Dalmatynka. Uśmiech
Martikan
Weteran forum

Life goes on!

2 grudnia 2014 r., godz. 15:08

Można założyć Mrugnięcie
Tak Dalmatynka wątek mozna założyć,  ale kategorię "Na Sygnale" musi chyba założyć moderator?? Przynajmniej tak mi się wydaje. Masz pomysł jak to zgłosić żeby taktaką kategorię stworzyli??
Martikan
Weteran forum

Life goes on!

2 grudnia 2014 r., godz. 15:18

Ja też lubię ten serial, ale czasami odczuwam, że niektóre role są zbyt oklepane
Hej,
Nie spodziewałam się że Cie tu zobaczę.  Widzę,  że serial ma malutki wątek,  a jak do tej pory nie doczekał się swojej kategorii.  To jest naprawdę ciekawe. Mrugnięcie
kasiek:)
Gość
6 grudnia 2014 r., godz. 19:58

Znalazłam czego szukałam Chichot No teraz mogę się wypowiadać o serialu który mnie bardziej wciągnął niż ndinz obecnie Chichot
Martikan
Weteran forum

Life goes on!

6 grudnia 2014 r., godz. 20:11

Znalazłam czego szukałam Chichot No teraz mogę się wypowiadać o serialu który mnie bardziej wciągnął niż ndinz obecnie Chichot
No obecnie ja czuję to samo. Dobrze, że choć tu będzie można popisać.  Mam nadzieję że powstanie kiedyś kategoria.
Jak wrażenia po ostatnim odcinku? Jak myślisz czy surogatka miała prawo do dziecka, czy jego biologiczni rodzice?
Ja trochę jestem za Martyna i tym co mówiła.  Ta kobieta urodziła to dziecko więc w sumie jest jego matką.  Duży uśmiech
kasiek:)
Gość
6 grudnia 2014 r., godz. 20:17

Oj po co Ci ta ketegoria dobrze jest jak jest Chichot
Widzę że poważnie podchodzisz do tematu. Chichot No dobra ja trochę zmęczna ale coś napisze. Uśmiech
Ciężki temat z tą surogatką.  W końcu to było też jej dziecko i miała prawo go pokochać jednak.
Też jestem za Martyną i Piotrem pomimo że nie jestem gimbą Uśmiech Zwyczajnie lubię tą parę. No i Wiktor jest super. Ten Góra mnie strasznie wnerwia i irytuje. (chociaż Falkowicz też mnie kiedyś irytował a teraz go uwielbiam Język )  Chciał przekabacić swój zespół, Martyna się nie dała Adam już tak. Trochę szkoda, ale może to nie zaważy na przyjaźni z całą ekipą.

Ps dam linka na stronie NS i NDiNZ
Martikan
Weteran forum

Life goes on!

6 grudnia 2014 r., godz. 20:39

Ja też za nimi jestem. Tylko że bez obrazy dla Ciebie większość opowiadań o nich jest w stylu Adwisiów. 
Wiktor wymiata. Adam jest tajemniczy.
Wątki medyczne ciekawe i ogólnie mile się ogląda. Duży uśmiech
Martikan
Weteran forum

Life goes on!

6 grudnia 2014 r., godz. 20:43

Dadaj link. Pewnie
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
Zaloguj się
//