Wątek Wątek: Mariusz Trynkiewicz czy mamy się czego bać?
Andstach1
Użytkownik
*

10 lutego 2014 r., godz. 19:26

Czy możemy być bezpieczni? Ile kosztuje akcja związana z inwigilacją Trynkiewicza? Czy Policja poradzi sobie z Trynkiewiczem?
Jest wiele takich pytań, a jeszcze więcej pozostaje bez odpowiedzi. W bieżącym roku z więzień wyjdzie około 2 tysiące osób skazanych za pedofilie. To średnio 2,2 pedofila na każde miasto w Polsce. (statystyki policji art.215kk)
Premier Donald Tusk powiedział w jednej ze swoich wypowiedzi, że sprawa Trynkiewicza jest to sytuacja nakręcona przez dziennikarzy, wywołująca strach w społeczeństwie.
Pedofilia nie jest chorobą i nie jest uleczalna. Ktoś kto jest pedofilem, zostanie nim do końca życia. Czy w takim razie 2,2 pedofila, żyjącego obok mnie, w moim mieście i innych miastach w Polsce, powoduje, że jeśli o nich nie wiem, to mogę czuć się bezpiecznie ? Niestety nie!
To, że o czymś nie mówimy, nie sprawi, że problem zniknie. Co 10 osoba - dziecko przyznaje się do molestowania. A to już daje 20 pedofilii, żyjących obok nas w naszym mieście!
Co robi Państwo co robi Rząd co robią dziennikarze? Nic, milczą - mówią jak problem stanie się medialny, czyli już po fakcie. Pedofil w Polsce dostaje średnio 2 lata!, wychodzi, molestuje, gwałci dalej ...
Czy jesteśmy bezpieczni ? a co z Ofiarami? Na te pytania, odpowiedzieć musimy sobie sami ...
agnar
Użytkownik
*

13 lutego 2014 r., godz. 15:23

szkoda naszych pieniedzy wydawanych na bandytów -trzeba było po cichu uniczestwić tak jak zrobiono w procesie OLEWNIKA 
Strony: [1]   Do góry
Zaloguj się
//