Wątek Wątek: Ulubieni bohaterowie
rainbowpipes
Stary wyjadacz

8 maja 2014 r., godz. 20:42

I tu się zgodzę, Ewę też polubiłam (jako aktorka zawsze była dla mnie bardzo fajna), wprowadza dużo komizmu do serialu, mam nadzieję, że będziemy ją częściej widywać. Jej ostatnia akcja z kadzidełkami, hahah przecudowna Chichot

A czy taki zwykły policjant może teraz wziąć Panią Burmistrz za rękę?
Firebreather
Weteran forum

Nelson & Murdock Avocados at law

8 maja 2014 r., godz. 22:18

Samorviel, piszesz opowiadania? Chciałabym je zobaczyć Mrugnięcie masz bloga czy ich nie publikujesz?

Don't google yourself.
samorviel
Forumowicz
**

12 maja 2014 r., godz. 11:43

Tak, piszę opowiadania, jedno opublikowałam na forum (z konta koleżanki - OverLord.38 o Justynie i Władysławie), ale szczerze mówiąc nie jestem z niego zbyt zadowolona. Mam nadzieję, że następne wyszły trochę lepsze  Uśmiech.  Zamierzam opublikować niektóre na forum, ale komputer mi się zepsuł (teraz piszę z telefonu, w dodatku nie swojego Język), więc jak tylko go naprawię to wrzucę jedno o Justynie i Oreście, mogę też wrzucić to z dzieckiem Gibala, ale nie wiem w jakim temacie. Mam jeszcze takie jedno, które bardzo lubię, ale też nie wiem gdzie wrzucić. Na razie czekam na naprawę kompa  Uśmiech. I tak, zgadzam się - akcja z kadzidełkami była świetna  Uśmiech
Firebreather
Weteran forum

12 maja 2014 r., godz. 14:02

Jeżeli masz jakieś ciekawe opowiadania, to wrzuć je na forum, możesz nawet w nowym wątku Uśmiech chętnie przeczytam Mrugnięcie

Don't google yourself.
rainbowpipes
Stary wyjadacz

12 maja 2014 r., godz. 21:09

Wrzucaj, wrzucaj jestem wielką fanką Oresta i Justyny, więc każde opowiadanie z nimi mnie zadowala, ale o dziecku Gibala chętnie, nawet bardzo poczytam Uśmiech

A czy taki zwykły policjant może teraz wziąć Panią Burmistrz za rękę?
Firebreather
Weteran forum

12 maja 2014 r., godz. 21:20

Tym bardziej, że Gibal to moja ulubiona postać Duży uśmiech ale Justynę i Oresta też uwielbiam Uśmiech

Don't google yourself.
Patton
Starszy forumowicz

12 maja 2014 r., godz. 21:42

Gibal jest prześmieszny Duży uśmiech ostatnio ta scena z pułapką na mrówki Chichot

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie, którzy nie umieją sprostać ich wymaganiom
samorviel
Forumowicz
**

13 maja 2014 r., godz. 08:21

Ok, wrzucę coś, ale nie wiem kiedy. Teraz leżę chora w domu, więc może napiszę coś nowego  Uśmiech
Patton
Starszy forumowicz

13 maja 2014 r., godz. 08:56

Pisz, zdrowiej i wrzucaj  Mrugnięcie

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie, którzy nie umieją sprostać ich wymaganiom
Pater Mathaeus
Forumowicz
**

13 maja 2014 r., godz. 11:36

Jeszcze się tu nie wypowiedziałem, więc czas to nadrobić! W OM jest tak wiele ciekawych i sympatycznych postaci, że ciężko się zdecydować. Każda ma coś w sobie i nie mogę stwierdzić, bym kogoś nie lubił. Gdybym jednak miał wybrać jedną, to byłby to chyba główny bohater, czyli Mateusz Żmigrodzki. Wzór kapłana, ale także dobry przykład człowieczeństwa dla każdego z nas. To ktoś taki, do kogo nie bałbym się iść po pomoc w razie poważnych problemów.
samorviel
Forumowicz
**

25 maja 2014 r., godz. 11:35

Moim zdaniem Mateusz Żmigrodzki (a właściwie Artur Żmijewski) ma fantastyczny głos. Świetnie pasuje on do postaci księdza Mateusza.
Pater Mathaeus
Forumowicz
**

25 maja 2014 r., godz. 16:04

O tak, to prawda. Jest w nim kiedy trzeba siła i charyzma, a w razie innej potrzeby, ciepło i empatia. To naprawdę duży atut u kapłana, czego przykładem może być choćby św. Jan Paweł II, który gdy był nieco młodszy i jeszcze w pełni sił, samą siłą swojego głosu świetnie docierał do słuchających go wiernych.

Pozdrawiam!
Rainbow 24
Użytkownik
*

17 czerwca 2016 r., godz. 14:48

Marczak <3
Renia96
Starszy forumowicz

"Zrób koledze portrecik jak plażuje"

3 sierpnia 2016 r., godz. 20:01

Orest - ponieważ lubię go najbardziej jest zabawny tylko nie jest fajny jak krzyczy. Ale tak to jest miły

Wiesz co to jest samotność? Samotność to jest wtedy, kiedy wychodzisz z roboty i jest ci wszystko jedno, w którą stronę pójdziesz. Czy w prawo, czy w lewo... I i tak trafisz do pustego mieszkania.
#calineczka
Weteran forum

Jeszcze się spotkamy...

7 sierpnia 2016 r., godz. 22:50

Marczak, Dziubak, Gibal - śmieszne sceny z nimi są powalające... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

,, - Zrobić ci herbaty?
   - Spotkaj się ze mną... jak to się skończy..."

,, Ta policjantka będzie moją żoną. Kocham ją i będę miał z nią dzieci. Pomóż mi ją znaleźć, proszę"
Strony: 1 2 [3]   Do góry
Zaloguj się
//