Wątek Wątek: Ulubieni bohaterowie
rainbowpipes
Stary wyjadacz

8 maja 2014 r., godz. 20:42

I tu się zgodzę, Ewę też polubiłam (jako aktorka zawsze była dla mnie bardzo fajna), wprowadza dużo komizmu do serialu, mam nadzieję, że będziemy ją częściej widywać. Jej ostatnia akcja z kadzidełkami, hahah przecudowna Chichot

A czy taki zwykły policjant może teraz wziąć Panią Burmistrz za rękę?
Firebreather
Weteran forum

Nelson & Murdock Avocados at law

8 maja 2014 r., godz. 22:18

Samorviel, piszesz opowiadania? Chciałabym je zobaczyć Mrugnięcie masz bloga czy ich nie publikujesz?

Don't google yourself.
samorviel
Forumowicz
**

12 maja 2014 r., godz. 11:43

Tak, piszę opowiadania, jedno opublikowałam na forum (z konta koleżanki - OverLord.38 o Justynie i Władysławie), ale szczerze mówiąc nie jestem z niego zbyt zadowolona. Mam nadzieję, że następne wyszły trochę lepsze  Uśmiech.  Zamierzam opublikować niektóre na forum, ale komputer mi się zepsuł (teraz piszę z telefonu, w dodatku nie swojego Język), więc jak tylko go naprawię to wrzucę jedno o Justynie i Oreście, mogę też wrzucić to z dzieckiem Gibala, ale nie wiem w jakim temacie. Mam jeszcze takie jedno, które bardzo lubię, ale też nie wiem gdzie wrzucić. Na razie czekam na naprawę kompa  Uśmiech. I tak, zgadzam się - akcja z kadzidełkami była świetna  Uśmiech
Firebreather
Weteran forum

12 maja 2014 r., godz. 14:02

Jeżeli masz jakieś ciekawe opowiadania, to wrzuć je na forum, możesz nawet w nowym wątku Uśmiech chętnie przeczytam Mrugnięcie

Don't google yourself.
rainbowpipes
Stary wyjadacz

12 maja 2014 r., godz. 21:09

Wrzucaj, wrzucaj jestem wielką fanką Oresta i Justyny, więc każde opowiadanie z nimi mnie zadowala, ale o dziecku Gibala chętnie, nawet bardzo poczytam Uśmiech

A czy taki zwykły policjant może teraz wziąć Panią Burmistrz za rękę?
Firebreather
Weteran forum

12 maja 2014 r., godz. 21:20

Tym bardziej, że Gibal to moja ulubiona postać Duży uśmiech ale Justynę i Oresta też uwielbiam Uśmiech

Don't google yourself.
Patton
Starszy forumowicz

12 maja 2014 r., godz. 21:42

Gibal jest prześmieszny Duży uśmiech ostatnio ta scena z pułapką na mrówki Chichot

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie, którzy nie umieją sprostać ich wymaganiom
samorviel
Forumowicz
**

13 maja 2014 r., godz. 08:21

Ok, wrzucę coś, ale nie wiem kiedy. Teraz leżę chora w domu, więc może napiszę coś nowego  Uśmiech
Patton
Starszy forumowicz

13 maja 2014 r., godz. 08:56

Pisz, zdrowiej i wrzucaj  Mrugnięcie

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie, którzy nie umieją sprostać ich wymaganiom
Pater Mathaeus
Forumowicz
**

13 maja 2014 r., godz. 11:36

Jeszcze się tu nie wypowiedziałem, więc czas to nadrobić! W OM jest tak wiele ciekawych i sympatycznych postaci, że ciężko się zdecydować. Każda ma coś w sobie i nie mogę stwierdzić, bym kogoś nie lubił. Gdybym jednak miał wybrać jedną, to byłby to chyba główny bohater, czyli Mateusz Żmigrodzki. Wzór kapłana, ale także dobry przykład człowieczeństwa dla każdego z nas. To ktoś taki, do kogo nie bałbym się iść po pomoc w razie poważnych problemów.
samorviel
Forumowicz
**

25 maja 2014 r., godz. 11:35

Moim zdaniem Mateusz Żmigrodzki (a właściwie Artur Żmijewski) ma fantastyczny głos. Świetnie pasuje on do postaci księdza Mateusza.
Pater Mathaeus
Forumowicz
**

25 maja 2014 r., godz. 16:04

O tak, to prawda. Jest w nim kiedy trzeba siła i charyzma, a w razie innej potrzeby, ciepło i empatia. To naprawdę duży atut u kapłana, czego przykładem może być choćby św. Jan Paweł II, który gdy był nieco młodszy i jeszcze w pełni sił, samą siłą swojego głosu świetnie docierał do słuchających go wiernych.

Pozdrawiam!
Rainbow 24
Użytkownik
*

17 czerwca 2016 r., godz. 14:48

Marczak <3
Renia96
Starszy forumowicz

"Zrób koledze portrecik jak plażuje"

3 sierpnia 2016 r., godz. 20:01

Orest - ponieważ lubię go najbardziej jest zabawny tylko nie jest fajny jak krzyczy. Ale tak to jest miły

Wiesz co to jest samotność? Samotność to jest wtedy, kiedy wychodzisz z roboty i jest ci wszystko jedno, w którą stronę pójdziesz. Czy w prawo, czy w lewo... I i tak trafisz do pustego mieszkania.
#calineczka
Weteran forum

Spotkaj się ze mną... jak to się skończy...

7 sierpnia 2016 r., godz. 22:50

Marczak, Dziubak, Gibal - śmieszne sceny z nimi są powalające... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Cause nothing's forever, and it really matters
To feel there is someone by your side...
Strony: 1 2 [3]   Do góry
Zaloguj się
//