Wątek Wątek: Ulubieni bohaterowie
Firebreather
Weteran forum

Nelson & Murdock Avocados at law

15 października 2013 r., godz. 19:11

Piszcie, kogo lubicie najbardziej, możecie też napisać jakiąś historię z ulubioną postacią, która mogłaby sie pojawić w serialu  Uśmiech

Don't google yourself.
Angelikaa
Stary wyjadacz

15 października 2013 r., godz. 20:04

To tak mojego ulubionego bohatera zna już chyba całe forum  Z politowaniem
Histora z jego udziałem? Hmmm... mógłby sie zakochać ; D Ewentualnie zostać zamieszany w jakies tarapaty jak Mietek w odc 19 czy Orest w odc 47 albo 65.  Ale na to że coś takiego pojawi się w serialu nie ma co liczyć. Mogliby z opowiadania Juliki zrobić scenariusz ; D

"Jestem wschodzącą gwiazdą sandomierskiej policji"
Ania120
Forumowicz
**

15 października 2013 r., godz. 20:33

ja uwielbiam  Możejkę  i bardzo bym chciała, żeby pozwolili mu rozwiązać jakąś trudną sprawę bez udziału księdza  Mrugnięcie
Firebreather
Weteran forum

15 października 2013 r., godz. 20:35

Ja uwielbiam gibala i marczaka i oczywiście możejke  Uśmiech chciałabym więcej gibalskiego on jest taki śmieszny a tak mało scen z nim Smutny

Don't google yourself.
zeta81015
Starszy forumowicz

15 października 2013 r., godz. 20:39

Orest <3  Duży uśmiech

Iść za marzeniem, i znowu iść za marzeniem, i tak sawsze, aż do końca.
OciaAlexAlekey
Forumowicz
**

15 października 2013 r., godz. 21:04

Justyna i Orest <3333
Julias
Starszy forumowicz

15 października 2013 r., godz. 22:57

Zdeeecydowanie Orest, może też dlatego, że gra go mój uuukochany aktor <3
Postać lubię za "jasna cholera", a tak na poważnie to w początkowych odcinkach uwielbiałam jego uszczypliwości wobec Mateusza.. szkoda, że teraz już ich praktycznie nie ma ;c
Bardzo lubię w nim to, że w pracy jest bardzo pewny siebie, natomiast w życiu prywatnym jest zupełnie na odwrót.
Kocham go za całokształt <3

Faceci dzielą się na tych, co mają rogi, i na tych, co się łudzą, że ich nie mają.
julka.d
Starszy forumowicz

17 października 2013 r., godz. 20:00

Kurcze,  dawno mnie tu nie było a tu nowe wątki powstały... No więc jak większość z was na pewno wie, uwielbiam Gibalskiego, w związku z tym strasznie lubię odcinki "krowy tłuste..." i "Eden". Bardzo lubię Agatkę i szkoda że jest jej tak mało. Ale w lipcu p.Lenska była na planie, więc na pewno w tym sezonie się pojawi, co mnie cieszy Chichot Oprócz nich oczywiście niezastąpiony mr. Marczak, no i nie obejdzie się bez Oresta, Justyny, Mietka i Natalii Uśmiech

Stoimy z tą sprawą jak flaming na środku jeziora!
Firebreather
Weteran forum

18 października 2013 r., godz. 15:36

Kurcze,  dawno mnie tu nie było a tu nowe wątki powstały... No więc jak większość z was na pewno wie, uwielbiam Gibalskiego, w związku z tym strasznie lubię odcinki "krowy tłuste..." i "Eden". Bardzo lubię Agatkę i szkoda że jest jej tak mało. Ale w lipcu p.Lenska była na planie, więc na pewno w tym sezonie się pojawi, co mnie cieszy Chichot Oprócz nich oczywiście niezastąpiony mr. Marczak, no i nie obejdzie się bez Oresta, Justyny, Mietka i Natalii Uśmiech
A wiesz może jaki to będzie odcinek, kiedy ona się pojawi? Jestem bardzo ciekawa Uśmiech

Don't google yourself.
julka.d
Starszy forumowicz

18 października 2013 r., godz. 17:34

Nie wiem do końca który dokładnie, ale jak ja byłam w Sandomierzu to kręcili podobno odcinki 131, 132, 133 i wtedy właśnie nagrywali scenę w której Agatka się z Przemkiem całowała, więc może być ciekawy wątek. Już się doczekać nie mogę Chichot

Angelikaa
Stary wyjadacz

18 października 2013 r., godz. 18:22

Streszczenie odckinka 130 z porwaniem Karoliny:
 http://www.teletydzien.pl/program-tv/audycja-ojciec-mateusz,aid,42771931
Nie wiem jak wy ale ja nie mogę juź doczekać Z politowaniem

Firebreather
Weteran forum

18 października 2013 r., godz. 20:03

Fajnie by było gdyby był jakis wątek z gibalem i agatą  Uśmiech tak w ogóle to oni wyjeżdżają na wakacje, w poprzednim odcinku gibalski mówił o tym mietkowi  Duży uśmiech

Don't google yourself.
Firebreather
Weteran forum

18 października 2013 r., godz. 20:11

No a odcinek 130 zapowiada się ciekawie  Chichot

Don't google yourself.
julka.d
Starszy forumowicz

18 października 2013 r., godz. 20:27

Fajnie by było gdyby był jakis wątek z gibalem i agatą  Uśmiech tak w ogóle to oni wyjeżdżają na wakacje, w poprzednim odcinku gibalski mówił o tym mietkowi  Duży uśmiech
No właśnie, i ja tak sb myślę, że z jakiegoś powodu Możejko nie puści Giby na te wakacje i Agata się zdenerwuje za to na Przemka, ale potem zrozumie, że to nie jego wina i przyjdzie pod komendę i go pocałuje. Tak sobie próbuję wytłumaczyć tą scenę, a jak będzie na prawdę, to nie wiem. W każdym razie tak sobie myślę, że w którymś sezonie Gibalski i Agata mogliby mieć dziecko. Patrząc, jak sobie Gibal radzi z dziećmi w odcinku Słowo Faceta, mogłoby być śmiesznie Duży uśmiech

Angelikaa
Stary wyjadacz

18 października 2013 r., godz. 21:21

Gibal z dzieckiem?  Duży uśmiech
Byłoby przekomicznie ; D

Strony: [1] 2 3   Do góry
Zaloguj się
//