Wątek Wątek: Hana i Piotr (HaPi) - opowiadania ; )
agata95
Gość
13 maja 2013 r., godz. 18:20

Heh, no mam to samo Duży uśmiech nawet kiedys napisalam opowiadanie o 2 w nocy.. Duży uśmiech
To czekam na to opo jeśli ma tam szaleć wyobraźnia Duży uśmiech
St3ik3Rka
Forumowicz
**

Hapi (♥) / AgMa (♥)

13 maja 2013 r., godz. 18:26

Hahaha Duży uśmiech . A no widzisz .  Zrobię co w mojej mocy Duży uśmiech

'Nie mów mi o przeszłości, o błędach młodości
Nie kłam, że teraźniejszy świat jest jakiś prostszy...'
martyna301297
Weteran forum

AgMa <33

13 maja 2013 r., godz. 18:43

Hahaha Duży uśmiech . A no widzisz .  Zrobię co w mojej mocy Duży uśmiech
a dodasz to wyczekiwane opowiadanie prze zemnie na wątku AgMa Uśmiech mam nadziej że coś tam naskrobałaś hehe Uśmiech

AgMa <3
St3ik3Rka
Forumowicz
**

Hapi (♥) / AgMa (♥)

14 maja 2013 r., godz. 18:13

Dodam, oczywiście. Duży uśmiech tylko nie wiem kiedy - pewnie w weekend Smutny

martyna301297
Weteran forum

AgMa <33

14 maja 2013 r., godz. 18:24

Dodam, oczywiście. Duży uśmiech tylko nie wiem kiedy - pewnie w weekend Smutny
ok Uśmiech poczekam Uśmiech

AgMa <3
Olinek988
Stary wyjadacz

Hana i Piotr ♥.♥

23 maja 2013 r., godz. 18:52

Kiedy coś dodasz ? Uśmiech
Bo jest już po weekendzie. Chichot

"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia."
St3ik3Rka
Forumowicz
**

Hapi (♥) / AgMa (♥)

26 maja 2013 r., godz. 11:21

Nie mam pojęcia Smutny. Zawaliłam troszkę, bo miało być już dawno, jednak ostatnio w ogóle nie mam czasu. Wiecie, koniec roku się zbliża a ja cholernie słabo stoję z ocenami ;(. Same kartkówki, sprawdziany. Dodam jak tylko znajdę wolną chwilkę Mrugnięcie

martyna301297
Weteran forum

AgMa <33

26 maja 2013 r., godz. 11:23

Nie mam pojęcia Smutny. Zawaliłam troszkę, bo miało być już dawno, jednak ostatnio w ogóle nie mam czasu. Wiecie, koniec roku się zbliża a ja cholernie słabo stoję z ocenami ;(. Same kartkówki, sprawdziany. Dodam jak tylko znajdę wolną chwilkę Mrugnięcie
a dodasz też coś o agma jak znajdziesz czas .

AgMa <3
palina654321
Starszy forumowicz

26 maja 2013 r., godz. 11:53

Kiedy będzie next Co?
Olinek988
Stary wyjadacz

Hana i Piotr ♥.♥

26 maja 2013 r., godz. 12:52

Oj tak, koniec roku sie zbilza i z tym urwanie glowy. Poczekamy cierpiwie. Uśmiech

St3ik3Rka
Forumowicz
**

Hapi (♥) / AgMa (♥)

19 sierpnia 2013 r., godz. 10:58

Stali tak chwilę trzymając się za ręce.
- Hana ? - powiedział niepewnie.
- Piotr... nie psuj tego. - uśmiechnęła się delikatnie.
- Przestań wreszcie bawić się moimi uczuciami. - wyswobodził rękę z jej uścisku - zastanów się czego chcesz. - ruszył na chirurgię.
- Piotr! - krzyknęła za nim.
- Zastanów się raz a dobrze. - odpowiedział i ponownie się odwrócił.
Stała tam patrząc jak odchodzi. Jaka ona była głupia. Sama już nie wiedziała co naprawdę do niego czuje. Kochała go, a wmawiała sobie tyle czasu, że tak nie jest. Miała totalny mętlik w głowie. Co się z nimi stało? Kiedyś byli szczęśliwi, naprawdę szczęśliwi. Kiedyś. Wrócił James, Magda. A teraz? Ani jego, ani jej nie ma w ich życiu, a mimo to ona nadal nie jest gotowa, by wrócić do Piotra. Nie jest? A może po prostu boi się przyznać przed samą sobą, że go potrzebuje? Dlaczego ciągle powstrzymuje się, by powiedzieć mu, że co noc, kiedy patrzy w niebo myśli właśnie o nim? Chce żeby był przy niej? Żeby mogła zasypiać i budzić się obok? Za każdym razem, kiedy go widziała to jedyne o czym myślała, to te wszystkie namiętne chwile, które spędzili razem. Dawał jej wszystko. Szczęście, miłość, troskę. Zawsze był przy niej kiedy tego potrzebowała. A ona? Co ona potrafiła mu dać? Nic. Do cholery zostawiła go dla psychicznie chorego człowieka..To był w końcu jej mąż. Mąż, po którym nie zostało już ani śladu w jej życiu. Nie potrafiła odejść od Jamesa, by być z Piotrem, a Gawryło bez skrupułów zostawił Magdę dla Hany. Nie zasługiwała na niego, a to właśnie ją wybrał spośród wielu innych. Tak ! To właśnie z nim chciała być. Teraz była już tego pewna.
Poszła do lekarskiego. Miała nadzieję, że go tam spotka. Nie myliła się. Siedział na kanapie. Delikatnie masował skronie. Obok niego leżał stos kart pacjentów.
- Wszystko dobrze? - zapytała siadając obok niego.
- Tak, po prostu boli mnie głowa.
- Ostatnio chyba często? Piotr, martwię się.
- Nie musisz, radzę sobie. - uśmiechnął się lekko.
- Z tymi kartami? - zaśmiała się. - może jednak Ci pomogę?
- Hana...- przerwał na chwilę.- po prostu to powiedz, wyduś to z siebie.
Zaskoczył ją. Jak dobrze ją znał? Wiedział, kiedy jest smutna, kiedy coś jest n ie tak, kiedy się denerwuje. Zawsze wiedział, co ukrywa, nawet jeśli nikt inny nie był w stanie tego dostrzec.
- Co? - wyjąkała.
- No przecież widzę.
- Piotr. Nie teraz, później. - uśmiechnęła się i wyszła.
Dlaczego stchórzyła? Co było nie tak? Cholerny strach! Ale...czego się bała? Że ją odrzuci, że jej nie kocha ?
Może to ona nadal nie była pewna swoich uczuć? Paraliżowało ją przerażenie, że nie wytrwa w tym co chce mu powiedzieć do odpowiedniej chwili. A co jeśli ten moment nigdy nie nadejdzie ? Boże niech ona w końcu coś ze sobą zrobi! Odwróciła się na pięcie i niczym błyskawica znalazła się z powrotem w lekarskim. Za nią weszła Wiktoria. Hana speszyła się i stanęła przy stoliku. Consalida usiadła koło Piotra. Delikatnie dotknęła jego ramienia.
- Zaraz mamy operację, asystuje Ci. Jak głowa? - w jej głowie było pełno troski.
- W porządku. - uśmiechnął się. Goldberg zauważyła, ze przy młodej chirurg bardzo się rozpromienił. A jej? W ogólne nie zauważał. Poczuła zazdrość. Stanęła we framudze drzwi.
- Przypomniały mi się nasze dawne spotkania. Były takie..
- Namiętne - skwitowali jednocześnie.
- No, to idziemy się myć. - Zaśmiała się i wyszła.
Dlaczego miał skrytą nadzieję, że zaproponuje mu powrót do tego? Miał wrażenie, że wydoroślała. Zdecydowanie bardzo go pociągała.
- Piotr...- usłyszał Hanę. Poczuł niepokój, coś ewidentnie było z nim nie tak.
- Tak?
- Chciałam Ci powiedzieć, że Cię kocham jak nikogo innego, najbardziej na świecie. Chcę zasypiać i budzić się właśnie przy Tobie. Brakowało mi Twojego ciepła przez te wszystkie dni, kiedy nie byliśmy razem, tak daleko od siebie. Chcę żebyś wiedział, że jesteś tym jedynym i z Tobą chcę być. - uśmiechnęła się niepewnie.
Stanął naprzeciw niej, spojrzał głęboko w oczy i delikatnie pocałował. Objął ją w talii i szepnął do ucha (zapominając, ze jeszcze przed chwilą myślał o Wiktorii ) :
- żałuję, ze nie jesteśmy teraz u mnie . - na te słowa Hana zaśmiała się.- Ja też Cię kocham i obiecuję, że tym razem nie dam Ci odejść!
- A ja obiecuję, że nigdy nie odejdę. - cmoknęła go w policzek i poszła do swojego gabinetu...

Długo nie pisałam, bardzo długo Smutny Mam nadzieję, że choć trochę się podoba Chichot

Olinek988
Stary wyjadacz

Hana i Piotr ♥.♥

19 sierpnia 2013 r., godz. 12:35

Nareszcie ! Chichot
Opowiadanie jest śliczne, bardzo mi się podoba, jak opisałaś rozterki Hany. Uśmiech
Zaskoczyła mnie rozmowa Piotra z Wiktorią o ich wcześniejszych relacjach.
No a wyznanie Hany jest bombowe <3
Czekam na next, liczę że będzie trochę szybciej. Chichot

suodziak
Forumowicz
**

19 sierpnia 2013 r., godz. 15:06

kiedy next ? świetne opowiadanie ! Chichot
martyna301297
Weteran forum

AgMa <33

19 sierpnia 2013 r., godz. 16:05

super Uśmiech czekam na next Chichot

AgMa <3
HaPiholiczka :)
Forumowicz
**

HaPi together forever <3

19 sierpnia 2013 r., godz. 18:46

Nareszcie ! Chichot
Opowiadanie jest śliczne, bardzo mi się podoba, jak opisałaś rozterki Hany. Uśmiech
Zaskoczyła mnie rozmowa Piotra z Wiktorią o ich wcześniejszych relacjach.
No a wyznanie Hany jest bombowe <3
Czekam na next, liczę że będzie trochę szybciej. Chichot
noo. tylko myśle czy na pewno wiki i Piotr tak przy osobie trzeciej mówili o swoich dawnych relacjach Co? Co?

http://teenagers-realworldbymartin.blogspot.com/
żeeeeeelkiiiii<3 <3 <3
Strony: 1 [2]   Do góry
Zaloguj się
//